Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-05-25 10:32:45

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Preity w ekskluzywnym wywiadzie

Preity Zinta mówi o 'Ishkq In Paris'



http://bollyspice.com/wp-content/uploads/2013/05/13may_preityinterview-01.jpg



Ona jest jedną z najlepszych aktorek w kinie hindi, oglądaliśmy ją w kilku wspaniałych filmach, takich jak Dil Se (debiut), Koi Mil Gaya, Lakshya, Kal Ho Na Ho czy Veer Zaara, a było ich jeszcze więcej. Oczywiście, mówimy o wielkiej Preity Zincie. Piękna aktorka zrobiła sobie kilkuletnią przerwę od gry w  filmach, ponieważ zajęła się swoją drużyną krykietową, ale teraz fani mogą się cieszyć, bo wraca z Ishkq in Paris. Preity nie jest tylko gwiazdą, ona również wyprodukowała film, który został wyreżyserowany przez Prem Soni. Sprawdź, co aktorka wyjawiła o filmie w poniższym wywiadzie. Zapraszamy do lektury !

Co sprawiło, że zdecydowałaś się na produkcję tego filmu ?

Cóż, to był fakt, że zrobiłam 26 filmów, a był czas, kiedy ja robiłam non-stop i nagle, po prostu czułam, że "Dobra, co teraz? Muszę zrobić coś innego". Więc zajęłam się krykietem. Krykiet był moim naturalnym i oczywistym wyborem, ale dla każdego innego, mógł zostać uznany za szalony. Po kilku latach poświęconych krykietowi, nagle pewnego dnia, siedząc obok Dalajlamy, po prostu przyszedł mi pomysł do głowy, by zrobić jakiś film. Rozmawiałam z moim partnerem biznesowym i powiedziałam mu, że chcę zrobić film. On powiedział: "Myślę, że powinnaś go wyprodukować". Ja na to: "Dlaczego warto to zrobić?" On powiedział: "Spójrz, ile pieniędzy zarobiłaś w rozrywce? Jestem pewien, że musisz teraz włożyć te pieniądze w rozrywkę, więc dlaczego nie zainwestować powrotem? Pomyśl o tym jak o reinwestycji i po prostu zrób to. Jeśli myślisz o tym, niech twoje filmy będą wykonane z serca. A ja na to: "Tak, myślę, że zrobię to." I tak to wszystko się zaczęło.

Opowiedz nam o stworzeniu historii do filmu.

Cóż, to była zabawa. Prem i ja zrobiliśmy dialogi, fabułę, scenariusz, wszystko. To była zabawna praca z Prem. Sądzę, że stworzyliśmy naprawdę dobry zespół. Mieliśmy tą zaletę, że nie jesteśmy zbyt egoistyczni i nie mamy zbyt wysokiego ego, dlatego robiliśmy to wszystko w grupie. Jeśli coś poszło źle, po prosty głośno o tym sobie mówiliśmy. Oczywiście, chciałabym coś powiedzieć a Prem ani drgnął, ale ja po prostu wyczytywałam to z jego twarzy. (Śmiech)


http://bollyspice.com/wp-content/uploads/2013/05/13may_preityinterview-03.jpg



Opowiedz nam coś o swojej postaci.

Moja postać nazywa się Ishkq; ona jest pół Hinduską pół Francuzką. Zajmuje się fotografią mody. Ona nie ma tylko frywolnego charakteru, moja postać jest po części bardziej dogłębna. Kiedy mówi się o niej w filmie, mówią, że jest fotografem. Kocha fotografię - ona jest idealna. Zawsze pozostaje doskonała; nie zmienia się w czasie. Wystarczy się jej lepiej przyjrzeć, już widać głębszą osobowość. Ona jest z dzisiejszego pokolenia, obeznana z nowinkami technicznymi, bardzo towarzyska, ale tylko przez internet - powiedzmy, Facebook, Twitter. Świat staje się coraz mniejszy dla niej, ponieważ ma przyjaciół na całym świecie, ale jednocześnie czuje się nieco samotna. Bardzo jest zorientowana na karierę. Nie szuka miłości, gdyż prawdopodobnie doznała wcześniej miłosnego zawodu. Tak więc nie będzie idealnej bohaterki, jest ona bardziej prawdziwa i nieco niedoskonała.
Myślę, że, jako opowieść, staraliśmy się napisać coś, co jest współczesne, w którym odzwierciedla się bardzo dzisiejsza rzeczywistość, a także, oczywiście, ma być ona zabawna i rozrywkowa, ponieważ jest to komedia romantyczna. Ale także każdy ma z niej coś wynieść, wiesz... Coś pozytywnego, bo film jest tak potężnym medium, a to wpływa na ludzi. Więc chcieliśmy zrobić film lub próbowaliśmy nakręcić ten film, który jest zabawny, ale także ma pewne przesłanie.

Opowiedz nam o kręceniu zdjęć w Paryżu.

Przeszliśmy przez kilka naprawdę ciężkich chwil podczas kręcenia filmu. To było trudne i oh tak ... było zimno. Wiesz, możemy powiedzieć, że panowała tam bardzo zimna i surowa pogoda. Było -23° C stopni podczas zdjęć w Paryżu. Tak, to była najzimniejsza zima w Europie od 65 roku. Nie mogliśmy sobie wyobrazić, że tak się stanie. Oczywiście, my, Hidnusi, byliśmy tam z kamerą i mówimy: "NIE! My nie odpuścimy No! Nie zamarzniemy! Będziemy kręcić ten film! "(Śmiech)

Zagrałaś u boku Rhehana Malliek, dla którego Ishkq in Paris był pierwszym filmem. Jak to jest pracować z nowym aktorem i jak wyglądała wasza współpraca ?

Bardzo trudno - ale wszystko szło w dobrym kierunku. Nie chcę kłamać. Wiesz, co zrobiłam po pierwszych trzech dniach kręcenia zdjęć z nim? Zadzwoniłam do Shah Rukha, który był pierwszym aktorem z jakim przyszło mi pracować, i zadzwoniłam do Manisha, z którym pracowałam przy Dil Se. Zadzwoniłam do nich i powiedziałam. Dziękuję za to, że tak wspaniale mnie przyjęliście, kiedy byłam nowicjuszem. Bo zdałem sobie sprawę, jak wiele pracy trzeba włożyć, gdy pracujesz z kimś nowym. Wiesz, będąc aktorem ważny jest talent, na pewno talent, ale także talent połączony z techniką. Możesz mieć niesamowite zdjęcia i grę, ale jeśli nie zrozumiesz techniki: jak, gdzie trzeba stać lub, jeśli nie jesteś dobrze ustawiony w świetle, kamera nie może cię dobrze uchwycić ... wszystko te tajemnice musisz wiedzieć. Są to rzeczy, których musisz nauczyć się na planie i to jest trudne. Ktoś musi być bardzo łaskawy aby ci w tym pomóc. Dla mnie, ogromnym szczęściem, było to, że Shah Rukh i Manisha, byli tak niesamowicie ze mną.

Rhehan zrobił dobrą pracę w tym filmie. On wszystko chłonął, jest jak wielka gąbka. Jedyną dobrą rzeczą w kręceniu zdjęć na mrozie we Francji było: a)to wygląda niesamowicie w filmie i b)Rhehan zrobił swoje dialogi w jednym lub dwóch ujęciach! Był tak zimno, że po prostu chciał zrobić to dobrze. (Śmiech) Był tak skupiony, bo było po prostu bardzo zimno! (Śmiech) On patrzył na mnie i mówił: Nie jest ci zimno? Masz na sobie spódnicę, nie jest ci zimno? Chciałabym po prostu spojrzeć mu prosto w oczy i powiedzieć: "Rhehan, jest 42 stopni i czuję się naprawdę gorąco! Umysł silniejszy niż ciało" On po prostu spojrzał na mnie i nic potem już nie powiedział! Ale, było tak zimno! Można się spodziewać, że mogło być 0 stopni, -4, ale nie spodziewaliśmy się -20 stopni. To nas zaskoczyło! Pierwszego dnia temperatura wynosiła -23 stopnie i wtedy chciałam powiedzieć Ishkq in Paris właśnie się rozpoczął.

Powiedziałam Rhehanowi, wiesz filmy są zawsze. Nie będziesz żyć, ja nie będę żyć, nikt z nas nie będzie żył, ale filmy będą zawsze. Nie można zakładać że jest -21, więc po prostu zróbmy to co mamy zrobić i tyle. Proszę, jeśli jest wola i Twoja wola jest silna, aby coś zrobić, to nie mają znaczenia żadne przeszkody. Możemy to zrobić! Myślę, że największym pozytywem jest wyjść z tego pomimo wszystko ...
I naprawdę nie chcę ponownie kręcić sceny jeszcze raz i jeszcze raz, bo kiedyś była ona wystarczająco dobra! Nie chcę robić tego ponownie! Chcę tylko, aby to było raz, całkowicie jasne i zrozumiałe! (Śmiech)


http://bollyspice.com/wp-content/uploads/2013/05/13may_preityinterview-02.jpg



Opowiedz nam o współpracy z francuską aktorką Isabelle Adjani.

O mój Boże, ona jest niesamowita! Myślisz, że znasz ją już od jakiegoś czasu. Wysłaliśmy jej scenariusz i powiedziała: Tak! Jej część tego filmu, jest tak pełna wdzięku, tak piękna i tak wspaniała. Byłam w siódmym niebie! Ona jest cudowna, a ona jest tak wielką aktorką, to było niesamowite dzielić przestrzeń ekranu z nią. Ona jest tak, tak słodka - po prostu wspaniała.

Jak zaproponowaliście Sajid-Wajid tworzenie muzyki do Ishqk in Paris?

Sajid-Wajid są tak niesamowici, nie mogę ci powiedzieć. Oni są bardzo utalentowani. Przede wszystkim, muszę wysłać podziękowania Salmanowi Khan, którego bardzo KOCHAM. On jest jednym z moich najbliższych przyjaciół. On jest taki cudowny! Nauczył mnie, jak zrobić muzykę na posiedzeniu, w domowym zaciszu. Nie wiem jak to zrobił,ale zaprosił Sajid-Wajid do jego domu, a także mnie i mojego brata. 10 wieczorem usiedliśmy i o 5 rano zrobiliśmy już 2 utwory: "Saiyaan" i "Kudiye Di Kurti".

"Saiyaan" to piosenka, która jest tak piękna. To nasz hołd dla Nusrat Fateh Ali Khan Saab. Gdyby żył, to bym na pewno poszła do niego i powiedziała: Proszę Pana, proszę śpiewać. Ale piosenkę zaśpiewał Rahat i zrobił wspaniałą robotę. Za każdym razem kiedy ją słyszę, to mnie pobudza i porusza coś we mnie. To bardzo poruszająca i bardzo mocna piosenka.

Jest jeszcze "Jaane Bhi De ', która jest balladą, miłosną piosenką. Ona jest naprawdę piękna. To jest piosenka przy której można siedzieć w samochodzie i nic tylko jechać i słuchać. To jest piosenka przy której możesz usiąść z kimś, i napić się kawy: kiedy nie jesteś w stanie powiedzieć czegoś, co chciałbyś powiedzieć, a oboje wiemy, co masz na myśli... to jest ten moment. Są takie momenty w życiu, które są piękne, naprawdę piękne. "Jaane Bhi De 'to piosenka właśnie o tym.

Następnie jest piosenka klubowa ‘It’s All About Tonight’. To jest piosenka o każdej nocy.  Sama nazwa mówi To jest wszystko o dzisiejszej nocy! To jest pierwszy raz mieszanki muzyki francuskiej i hinduskiej, oczywiście dostosowanej do dźwięków Bollywood. Sunidhi Chauhan śpiewała ją i ona była niesamowita. Znaczy Sunidhi jak Sunidhi, nie mam wiele o niej do powiedzenia Ona RZĄDZI! To jest  europejska piosneka, świetnie nadająca się do klubu.

Piosenką, o której teraz myślę jest " Teri Choodiyan Da Crazy Crazy Sound Soniye", która jest szaloną muzyką Punjabi, optymistyczna, wesoła piosenka ślubna. Sądzę, że to będzie grane na wszystkich weselach.

I ostatnia już "Kudiye Di Kurti" z Salmanem. Co mam teraz zamiar powiedzieć, nie ma nic wspólnego z piosenką w filmie, ale jest to czas, kiedy było tak zimno i my byliśmy tak zmarznięcy, a ludzie wychodzili z okien i mówili pewnie: Kim są ci szaleńcy na tym zimnie.Co oni robią? Możemy im powiedzieć tylko : Hej, robimy film i jesteśmy z Indii. Oni wtedy "Bollywooooood (z francuskim akcentem, naprawdę szkoda, że słyszysz tą koncówkę ed) Kocham Bollywoooood." Wszędzie, gdzie byliśmy we Francji, to oni krzyczeli: "Kocham Bollywoooood." Więc słowa te pojawiają się w piosence. To jest cała esencja miłości do kina i naszych filmów. Oczywiście Salman jest ... on jest piękny w nim. On jest wspaniały! Tańczył i uśmiechał się!


http://bollyspice.com/wp-content/uploads/2013/05/13may_preityinterview-05.jpg


Co widzowie pokochają w Ishkq in Paris?

Mam nadzieję, że jego oryginalność. Kiedy Prem i ja zaczęliśmy pisać scenariusz do filmu, były trzy punkty, które odłożyłam i powiedział Premowi, to moja lista życzeń.

a) Powinna być oryginalna historia i scenariusz. I nie ma to być inspirowane czymkolwiek lub w oparciu o coś czy po prostu skopiowane. Wiele można po prostu wyciągnąć z życia i to może być oryginalne.
b) Chciałam aby film był godny i pełen szacunku. I nie ma to być przesłodzone lub dwuznaczne. Chciałam zrobić film dla całej rodziny. Mam małe siostrzenice i siostrzeńców, którzy mają mocne wrażenia więc chciałam zrobić film, który można zabrać ze sobą i to dla całej rodziny.
c) To musi być bardzo nowoczesne i odzwierciedlające 2013 rok rodzaj miłości i ludzi, którcyh będzie można znaleźć dzisiaj. Bądź bardzo wierna temu kim jesteśmy!


http://bollyspice.com/wp-content/uploads/2013/05/13may_preityinterview-04.jpg



Co dzisiaj myślisz na temat kina hindi?
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-05-25 15:41:04

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Preity w ekskluzywnym wywiadzie

Fajny wywiad. Szkoda, że nie wspomniała czy w planach ma następne filmy i np. u boku jakich aktorów.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Zell am Harmersbach