Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-06-07 11:49:26

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika: 'Ranbir był dla mnie kimś wyjątkowym'

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/06/Ranbir2.jpg

Deepika: 'Ranbir był dla mnie kimś wyjątkowym'



Byli parą, jednak po kilku randkach i spotkaniach rozeszli się, choć ich związek nie przetrwał to pozostali przyjaciółmi. Nikt tak naprawdę nie wie, co dokładnie wydarzyło się między nimi, ale Deepika Padukone szczerze przyznaje, że jej były chłopak Ranbir Kapoor zawsze był dla niej bardzo wyjątkowy.

Byli razem prywatnie jak i zawodowo, po pięciu latach ich drugi, wspólny film "Yeh Jawaani Hai Deewani" bije rekordy w box-office, a widzowie po raz kolejny pokochali ich ekranową chemię.

"Zawsze uważałam, że chemia nie może być wytworzona między dwojgiem ludzi. Po prostu albo masz do tego talent albo nie. Scenariusz może tylko ją wzmocnić. Cieszę się, że Ranbirowi i mnie to się udało", powiedziała Deepika, która zagrała z Ranbirem w 2008 w "Bachna Ae Haseeno".

"W moim życiu, On był bardzo szczególną osobą dla mnie. Cieszę się, że to właśnie z Nim mogłam dzielić tą  chemię na ekranie. Nie mogę się doczekać, aby zrobić więcej filmów z nim", mówiła 27-latka w wywiadzie.

Deepika uważa, że konkurencja jest dobra, ponieważ to ona motywuje aktorkę do działania i bycia jeszcze lepszą w tym co robi.

"Myślę, że to sprawa każdego z nas, to jak sam rozumie pojęcie konkurencji. Dla mnie, konkurencja jest dobra, to jest to, co trzyma mnie przy życiu. Zawsze staram się, aby lepiej wykonywać swoją pracę, lepiej niż to było przy moich wcześniejszych filmach ... chcę robić filmy, które są ambitne i które są ekscytujące dla mnie. To jest moja konkurencja", powiedziała.

Co oznacza sukces dla niej ?

"W pewnym sensie miło jest wiedzieć, że twój film dobrze radzi sobie w kasie i ma również świetne recenzje. To odczucie sukcesu", wyjaśniła.
"Jeszcze lepsze uczucie jest wtedy, gdy postaci, które grasz na ekranie są przez widzów zapamiętywane i wszyscy kojarzą cię z nią", dodaje aktorka znana z takich hitów jak "Love Aaj Kal","HouseFull" i "Coctail".

Deepika powiedziała też, że ​​pracuje bardzo ciężko i lubi swoją pracę.

"Pracowałam bardzo ciężko z dużym zaangażowaniem i poświęceniem. Ale to nie jest jak wyścig. Nie szukam mety. Możliwości w tej branży są nieograniczone, a zawsze pojawia się pomysł na coś nowego i ekscytującego, po prostu cieszę się swoją pracą", dodała.

Deepika twierdzi, że jej postać Veronica z Cocktail była dużym wyzwaniem.

"Jeśli chodzi o to, co było dla mnie najtrudniejsze, to grana przeze mnie postać Veronica. Ale myślę, że mam więcej uznania dla tego filmu ('Yeh Jawaani ...`)", powiedziała.

"Chociaż czuję, że dużo ludzi kocha mnie właśnie za postać Veronica, to chyba jeszcze bardziej Nainę, co uważam za zaskakujące, jak dla mnie, gdyż Veronica była nieco większym wyzwaniem i jest całkowicie niezgodna z typem osoby, którą ja jestem. Dla mnie, Naina Talwar jest osobą podobną do mnie. I całkowicie identyfikuje się z tą postacią", powiedziała.

Aktorka gra różne role w swoich nadchodzących filmach "Chennai Express" i "Ram Leela".

"Kolejne dwa filmy są bardzo szczególne. Gram południowo-wschodnią dziewczynę w Chennai Express i gudżarati w Ram Leela. Te dwa filmy będą różne od tego, co robiłam wcześniej", powiedziała. Na zakończenie mówiąc: "Chcę cieszyć się sukcesem YJHD".


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
The Optimist 30A Progreso