Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-06-18 12:35:27

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Sonam Kapoor: "Moje życie uczuciowe nie jest udane"

Sonam Kapoor: "Moje życie uczuciowe nie jest udane"



http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQP3o5zM3e3LsGlbNjNEjttzLVoWzm4CQZybPutmlyIHZWgKA5mRQ



Jest młoda, pełna życia, ale Sonam Kapoor przyznaje, że nie ma szczęścia, jeśli chodzi o miłość.

Urodziła się w zamożnej rodzinie jako córka aktora Anila Kapoor i byłej modelki Sunity. Mówiono, że jest związana z reżyserem "I Hate Luv storys' - Punitem Malhotra, a także z aktorem, Shahidem Kapoor z którym zagrała w "Mausam". Ale w szczerej spowiedzi, powiedziała: "Moje życie uczuciowe jest dość nieudane. Jestem singielką, ale myślę, że ludzie są zdolni do miłości".

27-latka uważa, że miłości nie jest uczuciem, które w jakiś sposób ogranicza. "Nie sądzę, że można zakochać się tylko raz. Można zakochać się wiele razy. Mamy zdolność i mamy serce, aby to zrobić", powiedziała Sonam w wywiadzie.

Życie uczuciowe aktorki może nie jest tak inspirujące jak na ekranie, ale Sonam była już częścią wielu historii miłosnych, w tym w jej debiutanckim filmie 'Saawariya' oraz romantycznym "I Hate Luv Storys' i 'Aisha'.

Jej nadchodzący film "Raanjhanaa" również należy do tego samego gatunku. W filmie zobaczymy ją romansującą z południową gwiazdą Dhanushem, który po raz pierwszy zagra w Bollywood.

Zapytana o chemię z Dhanushem w 'Raanjhanaa', Sonam odpowiedziała: "Chemia nie jest między dwojgiem ludzi, a między dwoma charakterami. Chemia zostanie stworzona przez chwilę. Na przykład, Shahid i Kareena zrobili wiele filmów razem, ale ludzie nigdy nie mówili na temat ich chemii na ekranie. Ale kiedy zagrali w "Jab We Met" z powodu scen w filmie i ich roli, ludziom to się po prostu spodobało."

Ona twierdzi, że chemia może być stworzona dzięki grze, odpowiednim scenom i sposobie w jaki reżyser to  wszystko kreuje. Chemia jest mocno przesadzona.

"Raanjhanaa" został nakręcony w Varanasi i aktorka przyznaje, że była troszkę zdenerwowana, po raz pierwszy kręcąc zdjęcia w świętym mieście. "To nie było trudne, jednak byłam zdenerwowana tym wszystkim. Gdy byłam w Varanasi i oddałam pierwszy klaps przyglądało nam się około 200 osób", powiedziała.

"Byłam do sceny ubrana w szkolny mundurek, zostałam otoczona przez ludzi. Przyjęli nas bardzo dobrze, ale i tak byłam zdenerwowana podczas kręcenia zdjęć".

Dhanush nie zna hindi, więc zmagał się z dialogami, ale Sonam uważa, że ​​jeśli chodzi o emocje, język nie jest barierą.

"On jest bardzo cichy i skromny ... ciężko pracował nad językiem. Jeśli chodzi o emocje, nie trzeba języka, aby wyrazić to co chce się powiedzieć. Wyrażał się pięknie. On jest prawdziwym artystą", powiedziała.

Chociaż nie wszystkie jej filmy odniosły sukces w kasie to aktorka nie żałuje niczego. "Nie żałuję niczego,  kiedy ja robiłem filmy, takie jak 'Thank You' i 'Mausam' robiłam je dla siebie, nie patrząc na ich sukcesy kasowe. Chcę, żeby za 20 lat, ludzie pamiętali moje filmy", wyjaśniła.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-06-18 18:27:59

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Sonam Kapoor: "Moje życie uczuciowe nie jest udane"

Sonam jest młoda, jeszcze spotka kogoś w kim się zakocha


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

#3 2013-06-18 18:55:14

 Kiciaaa9

Zakręcony

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1239
Punkty: +8
Aktorka: Aishwarya
Aktor: Ritesh Deshmukh
Duet: Kajol - Shah Rukh Khan

Re: Sonam Kapoor: "Moje życie uczuciowe nie jest udane"

Nie wiedziałam, że były plotki o jej romansie z Shahidem. ; )
Ostatnio bardzo polubiłam Sonam i uważnie śledzę jej karierę, widać że robi duże postępy. Może ona nie ma kiedy się zakochać?
Jest tak zapracowana, że może nie dostrzega jeszcze, że ktoś obok niej się kręci. ; )


http://pu.i.wp.pl/bloog/58571487/886892/1212_Ht_big.jpg

Offline

#4 2013-06-18 19:19:53

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Sonam Kapoor: "Moje życie uczuciowe nie jest udane"

Kiedyś znajdzie tego jedynego

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hôtels RÊpublique tchèque