Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-07-04 10:58:08

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Sonam Kapoor chce zagrać Meenę Kumari

Sonam Kapoor chce zagrać Meenę Kumari



http://timesofindia.indiatimes.com/thumb/msid-20891846,width-300,resizemode-4/Sonam-Kapoor.jpg



Sonam Kapoor chciałaby zagrać legendarną aktorkę Meenę Kumari, gdyby planowano zrobić jej biografię, aktorka jest zafascynowana prawdziwymi bohaterami, którzy mają też swoje wady.

"Chciałabym zagrać Meenę Kumari... miała ona takie tragiczne życie", powiedziała Sonam która zagrała w takich filmach jak: 'Delhi 6', 'Mausam', 'Aisha' czy 'I Hate Luv Storys'.

Meena Kumari była jedną z najbardziej utalentowanych aktorek swoich czasów, nosiła miano "Królowej tragedii", a wszystko dzięki swojej grze w filmie takim jak chociażby 'Sahib Bibi Aur Ghulam'. Jej życie prywatne nie było usłane różami, aktorka borykała się z problemami w małżeństwie i uzależnieniem od alkoholu. Meena zmarła z powodu marskości wątroby w wieku 39 lat.

"Chcę zagrać każdą postać, która nie jest do końca idealna, ma swoje wady, jest trochę niegrzeczna, chciałbym grać takie właśnie role. To dlatego, że są po prostu ludzkie. Sama mam kilka wad ... chcę grać prawdziwą osobę", powiedziała Sonam.

W ciągu ostatnich sześciu lat, Sonam zagrała w kilkunastu filmach, ale to jest jej ostatni film 'Raanjhanaa', w którym zagrała prostą dziewczynę z Benaras, naprawdę wstrząsnął box office.

"Odpowiedź widzów na film jest dobra. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Gdy pracowałam nad filmem, nie sądziłam, że zdobędę tak wiele uznania. Pracowałam ciężko i wkładałam w pracę dużo wysiłku. Naprawdę podobała mi się też współpraca z reżyserem Aanand L. Rai. On jest moim ulubionym reżyserem", powiedziała 28-latka.

Mówiąc o "Raanjhanaa" i grze z aktorem Dhanushem, Sonam powiedziała: "On jest dobrym aktorem i dobrym człowiekiem. Takie połączenie po prostu odpowiada ludziom. Sympatyczny artysta jest lubiany przez ludzi".


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl