Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

#1 2013-07-30 21:42:45

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

"Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

”Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif


http://img850.imageshack.us/img850/950/mdf5.jpg


Pukle jej włosów spadają kaskadą na ramiona. Jej usta wyglądają tak jakby w każdej minucie były ukąszone przez pszczołę. Jej oczy mogą doprowadzić Cię do upojenia narkotycznego, czego nie potrafi niejeden najlepszy alkohol.
Nie bez powodu Katrina Kaif jest kobietą, która tak łatwo przyciąga spojrzenia wielu mężczyzn. Mężczyźni tracą pewność słysząc jej imię. Kobiety spoglądają zazdrośnie, chcąc tego co posiada tylko ona.
Siedzimy w jej salonie. Ubrana w t-shirt i dresowe spodnie, przypomina łagodną wersję gwiazdy filmowej. Jej sukces pozostaje zagadką. Jednakże, na ten temat pozostaje niewzruszona. Powiadomiono mnie, że łączy ją coś z Ranbirem Kapoor.
Jednak aktorka odmawia jakichkolwiek komentarzy na ten temat.
Przez te lata stała się niedostępna dla prasy. I to media obwinia za taki stan rzeczy.
Dziś lekko uchyla swe drzwi by można zobaczyć prawdziwą Katrinę Kaif.



fragmenty wywiadu

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2013-07-30 23:55:23

 alexa21

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Puławy/ Kraków
Zarejestrowany: 2012-10-08
Posty: 794
Opis: "Kabhi Alvida Naa Kehna"
Aktorka: Rani, Katrina Kaif, Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: SRK & Kajol, SRK& Rani

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Katrina jest według mnie bardzo obiektywna, unika ocen jednoznacznych, ale wywiad przyjemnie się czyta

Offline

#3 2013-07-31 01:55:43

 Priya_88

Zakręcony

42932824
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 1248
Aktorka: RaniMadhuriKajolDeepikaAishAnu
Aktor: SRK <3 /Amitabh, Ranbir
Duet: SRK&Rani, SRKajol, Deep&Ranbir

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

hahaahahahahahaha wybaczcie, ale jak tylko przeczytałam 'Jej oczy mogą doprowadzić Cię do upojenia narkotycznego' już wiedziałam, że nie będę czytać tego wywiadu.


https://38.media.tumblr.com/cf7bf813f591611e2f3f12cf22ce9f88/tumblr_ntlfwryjKN1s88ak5o7_250.gif

Offline

#4 2013-07-31 13:24:40

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Priya_88 bez urazy ale nie oceniaj książki po okładce...
A co do wywiadu nie przepadałam za Katriną jednak po tym wywiadzie zmieniam zdanie ... jej stronienie od mediów jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe i jednoczesna niechęć i dystans również ... doskonale widać jak wiele pracy musiała włożyć w to do czego doszła, więc zasługuje na szacunek


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#5 2013-07-31 14:17:37

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Bardzo fajny wywiad, Katrina dość ogólnie odpowiadała, ale ciekawie.

Offline

#6 2013-07-31 14:42:06

 Pedoś. :3

Bywalec

47249876
Skąd: Legnica, Poland.
Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 576
Opis: happiness 幸せ
Aktorka: Bipasha<3, Bebo, Preity.
Aktor: SZARUCZEK XD <3
Duet: SaifxPreity, JohnxBipasha
WWW

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Priya_88 napisał:

hahaahahahahahaha wybaczcie, ale jak tylko przeczytałam 'Jej oczy mogą doprowadzić Cię do upojenia narkotycznego' już wiedziałam, że nie będę czytać tego wywiadu.

TAK MIAŁAM, IDENTYCZNIE XD


http://24.media.tumblr.com/afb02302ca3032fbc9094039cfb9c6b9/tumblr_mg5u8vuvgB1qc7eqho2_r1_500.gif

Offline

#7 2013-07-31 20:21:07

 Mina

Zakręcony

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2011-05-21
Posty: 1235
Punkty: +1
Opis: Emocjonalnie nie wyrabia
Aktorka: Rani, Depika
Aktor: JI Chang Wook i Srk
Duet: Ja i mój Yixing :P

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Wydaje sie być arogancka i zła na świat , są ludzie którzy stronia od mediów  i ona może nic nie mówić   i będzie dobrze bo jakoś mnie ona nie interesuje , ale w tym wywiadzie widać że nie chce mówić  i daje to do zrozumienia po przez ton odwal się .
Może media jej dużo namieszały, albo ma problemy bo takie na mnie robi wrażenie obrażonej i złej .

O tak.... wstęp powalający !


http://i66.tinypic.com/33vdl3d.gifhttp://i65.tinypic.com/2mead7o.gifhttp://i63.tinypic.com/2wdd20k.gif

Offline

#8 2013-07-31 22:17:57

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Według mnie daje tu jasno do zrozumienia, że ma swoje życie, do którego pismaki nie powinny się wpieprzać. Swoje życie, które nie powinno pismaków obchodzić. Bardzo dobry wywiad. Na plus jak dla mnie.

Offline

#9 2013-07-31 22:21:11

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Ten wywiad , moim zdaniem, polegał głównie na wymigiwaniu się od odpowiedzi.
Wstęp pojechany, ja już tu "...Jej usta wyglądają tak jakby w każdej minucie były ukąszone przez pszczołę..." dostałam ataku śmiechu.

Offline

#10 2013-08-02 20:53:28

Panchali

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 53
Aktorka: Deepika, Priyanka
Aktor: Hrithik, John, Ajay
Duet: Kajol-Ajay, SRK-Priyanka

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

PauliAnjaliFy napisał:

Priya_88 bez urazy ale nie oceniaj książki po okładce...
A co do wywiadu nie przepadałam za Katriną jednak po tym wywiadzie zmieniam zdanie ... jej stronienie od mediów jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe i jednoczesna niechęć i dystans również ... doskonale widać jak wiele pracy musiała włożyć w to do czego doszła, więc zasługuje na szacunek

Jakiej pracy? Nie oszukujmy się i nazywajmy rzeczy po imieniu. Wszystko to co teraz ma Katrina zawdzięcza Salmanowi. Gdyby nie romans z Sallu, nikt by nie słyszał o Katrinie. Może grałaby w filmach telugu i malajalam jak na początku kariery, ale nie dostałaby się do Bollywoodu, nawet nie znała hindi.
Tak więc osiągnąć sławę dzięki sławnemu partnerowi to nie jest dla mnie powód do szacunku.


http://photos3.meetupstatic.com/photos/event/9/b/2/0/event_66099712.jpeg

Offline

#11 2013-08-02 23:03:39

 Pedoś. :3

Bywalec

47249876
Skąd: Legnica, Poland.
Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 576
Opis: happiness 幸せ
Aktorka: Bipasha<3, Bebo, Preity.
Aktor: SZARUCZEK XD <3
Duet: SaifxPreity, JohnxBipasha
WWW

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Panchali napisał:

PauliAnjaliFy napisał:

Priya_88 bez urazy ale nie oceniaj książki po okładce...
A co do wywiadu nie przepadałam za Katriną jednak po tym wywiadzie zmieniam zdanie ... jej stronienie od mediów jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe i jednoczesna niechęć i dystans również ... doskonale widać jak wiele pracy musiała włożyć w to do czego doszła, więc zasługuje na szacunek

Jakiej pracy? Nie oszukujmy się i nazywajmy rzeczy po imieniu. Wszystko to co teraz ma Katrina zawdzięcza Salmanowi. Gdyby nie romans z Sallu, nikt by nie słyszał o Katrinie. Może grałaby w filmach telugu i malajalam jak na początku kariery, ale nie dostałaby się do Bollywoodu, nawet nie znała hindi.
Tak więc osiągnąć sławę dzięki sławnemu partnerowi to nie jest dla mnie powód do szacunku.

Ogólnie rzecz ujmując "dała dupy" - sorry, ale taka jest prawda.


http://24.media.tumblr.com/afb02302ca3032fbc9094039cfb9c6b9/tumblr_mg5u8vuvgB1qc7eqho2_r1_500.gif

Offline

#12 2013-08-02 23:09:04

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

Panchali napisał:

PauliAnjaliFy napisał:

Priya_88 bez urazy ale nie oceniaj książki po okładce...
A co do wywiadu nie przepadałam za Katriną jednak po tym wywiadzie zmieniam zdanie ... jej stronienie od mediów jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe i jednoczesna niechęć i dystans również ... doskonale widać jak wiele pracy musiała włożyć w to do czego doszła, więc zasługuje na szacunek

Jakiej pracy? Nie oszukujmy się i nazywajmy rzeczy po imieniu. Wszystko to co teraz ma Katrina zawdzięcza Salmanowi. Gdyby nie romans z Sallu, nikt by nie słyszał o Katrinie. Może grałaby w filmach telugu i malajalam jak na początku kariery, ale nie dostałaby się do Bollywoodu, nawet nie znała hindi.
Tak więc osiągnąć sławę dzięki sławnemu partnerowi to nie jest dla mnie powód do szacunku.

Twierdzisz, że osoby ciężko pracujące nie zasługują na szacunek ? Być może w jakimś stopniu Salman jej pomógł, ale to nie od niego rozpoczęła karierę... po drugie czy Salman wysyła listy polecające kolejnym reżyserom, sami decydują, że chcą ją zatrudnić...
Co do hindi nauczyła się go w takim stopniu, że nie jest konieczne jej dubbingowanie to kolejny plus...
Czy są razem w związku ? Nie! A to oznacza, że pomimo rozstania utrzymała swoją pozycję i utrzymała uwielbienie swych fanów, a tego nikt nie jest jej w stanie odebrać...

i żeby nie było wcale jej nie bronię, gdyż średnim uwielbieniem ją darzę...


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#13 2013-08-03 20:39:12

Panchali

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 53
Aktorka: Deepika, Priyanka
Aktor: Hrithik, John, Ajay
Duet: Kajol-Ajay, SRK-Priyanka

Re: "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif

PauliAnjaliFy napisał:

Twierdzisz, że osoby ciężko pracujące nie zasługują na szacunek ? Być może w jakimś stopniu Salman jej pomógł, ale to nie od niego rozpoczęła karierę... po drugie czy Salman wysyła listy polecające kolejnym reżyserom, sami decydują, że chcą ją zatrudnić...
Co do hindi nauczyła się go w takim stopniu, że nie jest konieczne jej dubbingowanie to kolejny plus...
Czy są razem w związku ? Nie! A to oznacza, że pomimo rozstania utrzymała swoją pozycję i utrzymała uwielbienie swych fanów, a tego nikt nie jest jej w stanie odebrać...

i żeby nie było wcale jej nie bronię, gdyż średnim uwielbieniem ją darzę...

Zasługują na szacunek osoby które same do wszystkiego dochodzą. Katrina osiągnęła sukces dzięki sypianiu z Salmanem, sorry.. ale to dla mnie nie jest powód do szacunku wobec tej pani.

Nie są teraz w związku to fakt, ale jak już weszła do tego show biznesu to przecież będzie się jego trzymać, nie zrezygnuje,  stary Sallu nie jest jej już potrzebny, przecież jest na szczycie i teraz ma młodego przystojniaka Ranbira.


http://photos3.meetupstatic.com/photos/event/9/b/2/0/event_66099712.jpeg

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » "Nie jestem królową B-Town.” – Katrina Kaif
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://wozkiwandalex.pl przegrywanie kaset vhs NEU! Ferienhaus Handeloh hotelstayfinder