Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-08-04 21:55:52

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

SRK: 'Chennai Express' to rodzinna rozrywka, dla mas'

SRK: 'Chennai Express' to rodzinna rozrywka, dla szerokiej publiczności'



http://boxofficediary.com/wp-content/uploads/2013/06/SRK.jpg



Jego stan zdrowia nie pozwala mu na zbyt wiele stresu, ale mimo to supergwiazda Bollywood Shah Rukh Khan mocno promuje swój nadchodzący film "Chennai Express" i jak sam mówi, temat filmu jest taki, że cała rodzina może usiąść razem i cieszyć się nim.

Film zostanie wydany 9 sierpnia, reżyser Rohit Shetty ponownie skupia na dużym ekranie parę SRK i Deepikę Padukone po ich wspólnym, hitowym już "Om Shanti Om".

SRK pracuje już ponad dwie dekady w przemyśle filmowym i był częścią takich hitów jak "Deewana", "Darr", "Baazigar" i "Dilwale Dulhania Le Jayenge", aktor stwierdza, że ​​jego filmy są przeznaczone dla szerokiej publiczności.

"Moje filmy są dla szerokiej publiczności, podobnie jest z 'Chennai Express', dlatego trzeba promować film dosyć szeroko", powiedział SRK podczas promocji filmu.

Shetty aktywnie realizuje swoje filmy w ciągu ostatnich 10 lat, to od niego wyszła słynna seria "Golmaal", ale "Chennai Express", to pierwszy film Shah Rukha z tym popularnym reżyserem.

SRK chwali filmy Shetty'ego za różnorodność.

"Filmy Rohita są bardzo różne ... komedia, dramat, romans i akcja ... wszystko. 'Chennai Express' to komedia z historią miłosną w tle, ale to nie jest coś jak 'Kuch Kuch Hota Hai' czy 'Dilwale Dulhania Le Jayenge'. To rodzinna rozrywka, z odrobiną akcji. To coś, przy czym cała rodzina może usiąść i obejrzeć razem", powiedział aktor.

Shah Rukh przeszedł operację barku w maju tego roku.

"Zawsze promowałem szeroko swoje filmy... tym razem jest może tego trochę mniej, gdyż nie jestem do końca jeszcze zdrowy", powiedział Shah Rukh.

"Niedawno przeszedłem operację. Ale jestem przekonany, że każdy film wymaga odpowiedniego marketingu i promocji", dodał.

Na promocji filmu, 47-latek był obecny wraz z Shetty i Deepiką.

Różne filmy wymagają różnych strategii marketingowych.

"To (marketing), jak i promocja zależy od filmów. Nie promowałem za wiele filmu 'My Name Is Khan'. Yashji (Yash Chopra) oddszedł przed wydaniem 'Jab Tak Hai Jaan', natomiast 'Ra One' był promowany szeroko na całym świecie", dodał.

Yash Chopra zmarł 21 października zeszłego roku, a jego ostatnim reżyserskim przedsięwzięciem był film "Jab Tak Hai Jaan", wydany 13 listopada.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 2013-08-05 02:11:30

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: SRK: 'Chennai Express' to rodzinna rozrywka, dla mas'

SRK zawsze mocno angażuje się w filmy jak ich promocję

Offline

 

#3 2013-08-05 21:53:54

 MyNameIsKhan

Wkręca się

Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 173
Opis: Fanka Bolly :)
Aktorka: Kajol/Priyanka/Anushka
Aktor: SRK/Imran/Ranbir
Duet: SRK&Kajol/SRK&Anushka

Re: SRK: 'Chennai Express' to rodzinna rozrywka, dla mas'

Już nie mogę się doczekać, by obejrzeć CE


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lqtjrxJOUe1qk6u2uo1_500.jpg

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Zbiorniki betonowe z letnią gwarancją przegrywanie kaset vhs łódz przegrywanie kaset vhs