Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy- Ranbir
  •  » Ranbir Kapoor mówi otwarcie o Katrinie i wakacjach w Hiszpanii

#1 2013-09-06 10:28:06

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ranbir Kapoor mówi otwarcie o Katrinie i wakacjach w Hiszpanii

http://imageshack.us/a/img5/9227/43cx.jpg

Ranbir Kapoor mówi otwarcie o Katrinie i wakacjach w Hiszpanii



Miłosne życie Ranbira Kapoor chyba wzbudziło trochę zbyt duże zainteresowanie wśród publiczności. Czy to mowa o wyciekłych zdjęciach z ich wspólnych wakacji, czy ich planów małżeńskich, wszystko wzbudza sensacje.

Po raz pierwszy, Ranbir Kapoor otwiera się przed Priyą Gupta z Times of India, mówi o tym, jak rzeczywiście przez to wszystko przechodził i o tym co tak naprawdę znaczy dla niego Katrina Kaif.


Wakacje w Hiszpanii i jego związek z Katriną

"Teraz, biorąc pod uwagę etap na którym jestem w swoim życiu, mam coś w stylu parasola ochronnego, który obejmuje moją rodzinę, miłość, przyjaźń, moje filmy i inne rzeczy, które sprawiają mi radość. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, wiele się mówiło o moim związku, ale myślę, że zanim moje osobiste życie stanie się reality show, chciałbym je chronić tak bardzo jak tylko mogę. Tu nie chodzi o jedną osobę, ale o dwie, w tym moją dziewczynę, a ona ma więcej do stracenia niż ja. Myślę, że to właściwy czas, aby porozmawiać o wszystkim, ale teraz jestem tak pochłonięty przez swoje życie -czy to zawodowe bądź osobiste - że nie chcę więcej świateł reflektorów na ten temat.

"Na szczęście, kiedy to wszystko się działo byłem na Sri Lance podczas trwających ponad półtora miesiąca zdjęć, byłem całkowicie skupiony na swojej pracy i nie widziałem tych wszystkich reakcji. Zdjęcia są wszędzie dostępne. Dziś paparazzi to nie tylko fotografowie, każdy ma telefon komórkowy z aparatem fotograficznym. Jeśli widzą aktora, to po prostu robią zdjęcia, aby pokazać je swoim znajomym lub po prostu chcą mieć je na swoich telefonach, ja jako aktor, nie widzę w tym nic złego. Istnieje pewna granica, która została przekroczona, ale nie ma w tym nic dobrego czy złego."


O swoich planach małżeńskich

"Małżeństwo jest naturalną koleją rzeczy, które musi pochodzić od ciebie. Nie mogę się ożenić tylko dla tego, że założę sobie np. ożenię się mając 31 lat, czy też pojawi się myśl w mojej głowie... i jest to zły powód - mieszkam z rodzicami, planujemy się wyprowadzić bo chcę większej przestrzeni, gdzie zacznę zakładać swoją, własną rodzinę. Nie widzę siebie kiedykolwiek opuszczającego moich rodziców. Poza tym uważam, że dziecko potrzebuje obojga rodziców, więc ożenię się, gdy będę gotowy na dziecko. Zdecydowanie chcę się ożenić, ale nie od razu."

"Tabloidy rozpisywały się, że zaręczę się w moje urodziny, choć nawet nie rozmawialiśmy na ten temat. Po pierwsze, brzmi to trochę tandetnie, że mam zamiar oświadczyć się w dniu moich urodzin, jako że nigdy nie biorę swoich urodzin tak poważnie. Po drugie, będzie to szczególny moment dla mnie i kiedy będę zdecydowany się ożenić, chcę aby dziewczyna poczuła się wyjątkowo i ma to być niespodzianka dla niej, jako, że będzie to wielki moment w jej życiu. Mam nadzieję, że tabloidy nie zepsują jej niespodzianki, a ona będzie naprawdę zaskoczona, gdy zaproponuję jej małżeństwo."


Komu może oddać swoje życie ?

"Mojej rodzinie, Ayanowi, Katrinie, jako, że jest ona bardzo szczególną osobą w moim życiu, Rohitowi Dhawan, z którym dorastałem i Aishowi Divetri, mojemu szkolnemu koledze. Także Imtiazowi Ali i Anurag Basu, jako że oni dodali wiele do mojego życia."

O Deepice

"Mnie i Deepice na szczęście udało się zrobić świetny film, w przeszłości byliśmy w związku, ale jest to nadal trudne dla ludzi, aby wyobrazić sobie, jak udało się nam pójść dalej swoimi drogami. Ona ma się dobrze i jestem z niej dumny, z jej osiągnięć, ale nie byliśmy w kontakcie po filmie YJHD. Mam nadzieję, że ludzie potrafią odróżnić nas i to, że pracujemy razem tylko jako profesjonaliści. Nie ma to nic wspólnego z naszym życiem z tym odegranym przez nas w filmach. Nigdy nie ingerowałem w obsadę. To przywilej reżysera. Robiłem film z Imtiazem niezależnie od bohaterki. Nawet gdyby przyszło mi zagrać z pięcioletnim chłopcem, zrobiłbym to."


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-09-06 20:24:19

Cocktail

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 52
Aktorka: Deepika Padukone
Aktor: Ranbir Kapoor
Duet: Deepika & Ranbir

Re: Ranbir Kapoor mówi otwarcie o Katrinie i wakacjach w Hiszpanii

Przyznam, że trochę smutno mi się zrobiło po przeczytaniu tej wiadomości. I trochę z tego powodu, że tak wszyscy męczą Ranbira, żeby zwierzał się z jego prywatnego życia (a i my nie jesteśmy bez winy, bo chcemy wiedzieć o naszych ulubieńcach praktycznie wszystko), a i też z tego, że on z Katriną jest chyba naprawdę szczęśliwy, a wiem, że nie jestem jedyną osobą, która nadal kibicuje Deepice i temu, by do siebie wrócili. Bardzo mi przykro, że jego związek z Deepiką definitywnie się zakończył i każdy z nich poszedł swoją drogą, bo naprawdę uwielbiałam ich razem, ale chyba czas zrozumieć, że to IM ma być dobrze w życiu, a nie nam ma się dobrze na nich patrzeć.


http://i41.tinypic.com/2d6jpet.jpg

Offline

#3 2014-05-02 14:49:40

 Bollymanka

Wkręca się

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 136
Aktorka: Deepika, Kajol, Preity , Rani
Aktor: Ranbir,Shahid, SRK, Saif,John
Duet: Kajol & SRK , Deepika & Ranbir

Re: Ranbir Kapoor mówi otwarcie o Katrinie i wakacjach w Hiszpanii

MASAKRA ! Po przeczytaniu wiadomości "O Deepice" załamałam się .. . Tak bardzo liczyłam na to że jeszcze do siebie wrócą...


Jestem w niebie !
http://cdn.makeagif.com/media/8-23-2014/ZFBuEr.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy- Ranbir
  •  » Ranbir Kapoor mówi otwarcie o Katrinie i wakacjach w Hiszpanii
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com/ Alojamiento Santa Domenica Talao