Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-09-18 10:09:38

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika chciałaby pracować z Salmanem Khan

Deepika chciałaby pracować z Salmanem Khan



http://www.bolegaindia.com/images/gossips/salman-deepika-post_1346834993.jpg



Deepika Padukone jest obecnie sensacją Bollywood. Z fali krytyki następującej jedna po drugiej, stała się ona jedną z najbardziej  panujących aktorek Bollywood. W krótkim czasie pracowała już z wieloma uznanymi aktorami i filmowcami z Bollywood, ale nie wszyscy wiedzą, że pierwsza oferta Deepiki dotyczyła roli w filmie u boku Salmana Khan. Aktorka zadebiutowała z Farah Khan w "Om Shanti Om" i później zagrała w wielu innych hitowych filmach. Od tamtej pory, nie otrzymała jeszcze żadnych dobrych ofert z Salmanem i nie może się doczekać, by móc z nim wystąpić na jednym ekranie.

Mówiąc o swojej pierwszej ofercie z Bollywod, aktorka powiedziała: "On zaproponował mi mój pierwszy film, gdy byłam jeszcze zbyt młoda i nie byłam gotowa, aby wystąpić przed kamerą. Zawsze będę mu wdzięczna. Fakt, że to właśnie mi zaproponował film to wielka rzecz. Zajmuje to dużo czasu, aby pojawić się znowu razem na ekranie, ale myślę, że czeka na nas coś specjalnego."

Aktorka, którą będzie można zobaczyć u boku Rajnikantha w "Kochadaiyaan", jest pełna uznania dla południowej gwiazdy.

"Pracowałam z nim przez trzy dni. Urzekła mnie jest jego prostota, pokora i postawa dziecka na planie. Pomimo osiągnięcia tak wielu sukcesów, nadal jest podekscytowany, entuzjastyczny i energiczny, nawet dzisiaj, to jest coś, co jest bardzo inspirujące", powiedziała.

Deepika czuje się nieco zakłopotana, gdy widzowie doceniają jej pracę.

"Jestem szczęśliwa, że mogę grać z tak dobrymi, wyjątkowymi aktorami i reżyserami ... Czuję się niezręcznie, kiedy ludzie mnie komplementują. Nie przyjmuję łatwo komplementów, nie odwzajemniam ich należycie", mówi aktorka.

Dość dużo mówi się o chemii między Deepiką i Ranveer w "Ram Leela".

"Istnieją różne sposoby opowiadania historii miłosnej, tak jak on (Sanjay) to zrobił z "Hum Dil De Chuke Sanam", "Devdas", a teraz przyszedł czas na nową opowieść z "Ram Leela", z zupełnie nowym tłem, nową paletą. Gujarat nie był zbyt wiele pokazywany w filmach, to będzie nowa, inna strona Gujarat", powiedziała.

"Ekscytujące jest to, że film ma nowe spojrzenie, świeże i inne, to jest ryzyko, którego oboje (Ranveer i Ja) się podjęliśmy ... To nowe spojrzenie na historię miłosną. Jesteśmy zdenerwowani, ale podekscytowani", dodała Deepika.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-09-19 11:29:50

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Deepika chciałaby pracować z Salmanem Khan

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Deepki i Salmana jako duetu... Ciekawe też w jakim filmie z Salmanem miała początkowo zagrać...


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Germania Boende Parnamirim https://www.hotelstayfinder.com Allotjament Lake Charles Hoteles Bytom