Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-12-16 13:03:15

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Prabhas

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1525199295.jpgPrabhas Raju Uppalapati


Urodzony 23 października 1979r. w Chennai w Indiach jest siostrzeńcem gwiazdy Tollywood oraz polityka Krishnam Raju Uppalapati. Ma jedną siostrę oraz brata.


Ulubiony aktor - Krishnam Raju
Ulubiona aktorka - Savitri
Reżyser - Maniratnam, Ram Gopal Varma
Kompozytor - A.R.Rahman


Kariera:

Wczesne filmy Prabhas's Eeshwar i Raghavendra nie cieszyły się zbytnim powodzeniem, dopiero film Varsham z 2004r., w którym zagrał ze znaną m.in. z Athadu popularną aktorką Trishą Krishnan (podobno nawet byli przez jakiś czas parą Szkoda że nie są bo świetnie razem się komponują na ekranie) przyniósł mu sławę.  Po sukcesie Varsham filmy Adavi Ramudu i Chakram nie spełniły oczekiwań fanów Prabhasa. W 2005r. Prabhas znowu zabłysnął filmem Chatrapati u boku aktorki - Shriya Saran (za rolę w Chatrapati był nominowany do Filmfare Awards dla najlepszego aktora). Inne filmy z udziałem Prabhasa to Pournami, Yogi, Munna oraz Bujjigadu.


Aktualna filmografia: Tutaj


Na naszym forum:

2004: Varsham - Venkat
2004: Adavi Ramudu - Ramudu
2005: Chakram - Chakram
2005: Chatrapathi - Sivaji / Chatrapathi
2006: Pournami - Siva Kesava
2007: Yogi - Eeshwar Prasad (Yogi)
2007: Munna - Munna
2008: Bujjigadu - Lingaraju (Bujji)
2009: Billa - Billa / Ranga
2010: Darling - Prabhas
2011: Mr. Perfect - Vicky
2013: Mirchi - Jai
2014: Action Jackson - wystep specjalny
2015: Baahubali - Baahubali / Sivudu   
2017: Bahubali: The Conclusion - Baahubhali / Sivudu
2018: Saaho


Fotki:


http://www.idlebrain.com/images2/newpg-pournami52.jpg

WIĘCEJ ZDJĘĆ



____________________________________________________________________________________________________
Źródło: moje tłumaczenie z ang. Wikipedii oraz oficjalnej strony Prabhasa


Moja opinia:

Muszę przyznać, że Prabhas ma w sobie to COŚ ale zauroczyć tak naprawdę może dopiero jak się go zobaczy na żywo na ekranie w filmie. Powala tam swoim urokiem osobistym no i niezłą grą aktorską, naprawdę bardzo utalentowany aktor z niego

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2008-01-07 19:55:30)

Offline

#2 2008-01-03 19:09:23

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

O tak racja Prabasa trzeba zobaczyć w filmie, żeby się do niego przekonać. Pamiętam jak kiedyś zobzczyłam jego fotkę na blogu znajomej i myślałam matko on jest strasznie brzydki   Dalej się za to karcę! On jest po prostu boski i wystarczył jeden film, żebym się do niego przekonałą a jutro oglądam Pournami


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#3 2008-01-03 20:16:57

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

W 100% popieram - Prabhas jest wielki i niesamowity, ja też z początku jak widziałam jego fotki to dziwiłam sie kim się niektórzy zachwycają ale jak go zobaczylam najpierw w pournami a później w Chatrapathi a ostatnio w Chakram to wymiękłam Od tej pory obok Mahesha to mój ulubiony aktor Tolly
P.S. Pournami bardzo fajne, choć początek moze mało zajmujący ale akcja się zdecydowanie rozwija

Offline

#4 2008-01-04 20:52:51

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Dobre
Tak to już chyba duża przesada, ja wszystko rozumiem, bo sama mam lekkiego bzika, ale bez przesady - co za dużo to niezdrowo jakiś umiar musi być
A ja Prabhasa jutro w Pournami na dużym ekranie zobaczę i bardzo się z tego powodu cieszę ale żeby zaraz ślub, co to to nie

Offline

#5 2008-01-04 21:22:07

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Hmmm przeczytałam tą jej notke na temat tego ślubu, no cóż ciekawe czy to jedynie objaw dobrego humoru? Wolę nie komentować, tylko wspomnę, że jak na razie wynik głosowania jest na tak (troche ponad 50%) a że jej odbiło na drugim miejscu bo 33% chyba
Tak może ja spotkam i zobaczę jak się ubrała, skoro tak wspominasz o jej kreacjach

A po jutrzejszym pokazie na pewno zamieszczę jakąś notkę jak też tam było i jakie wrażenie m.in. na mnie Prabhas zrobił na ekranie kina

Offline

#6 2008-01-04 21:25:07

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Zbieg okoliczności! Arwen to moja znajoma z neta Emailujemy przynajmniej kilka razy tygodniowo I ja podzielam akcję ślubu z Prabasem, bo one tam wszystkie biorą sobie "mężów" i ja też bym sobie go wzięła za "męża" <chodzi o takiego ulubieńca czy cuś>


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#7 2008-01-04 21:30:28

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Mirya napisał:

Zbieg okoliczności! Arwen to moja znajoma z neta Emailujemy przynajmniej kilka razy tygodniowo I ja podzielam akcję ślubu z Prabasem, bo one tam wszystkie biorą sobie "mężów" i ja też bym sobie go wzięła za "męża" <chodzi o takiego ulubieńca czy cuś>

Mirya to lepiej jej nic o tych żartach nie wspominaj Ale tak to jest swiat jest bardzo maly a już Bolly-Tolly-Kolly świat tym bardziej
A jakby coś to życzę szczęścia w małżeństwie

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2008-01-04 21:31:05)

Offline

#8 2008-01-05 14:24:57

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Tak poczucie humoru jest zdecydowanie najważniejsze i to przede wszystkim w ludziach cenię W końcu najważniejsza jest radość z życia a więc trzeba robić to co akurat nam to szczęście daje
A żeby tak chociaż znów było na temat bo przecież to dyskusja na temat Prabhasa to dodam, że ten facet to dobrym humorem wręcz tryska z ekranu, widać że je posiada a i w życiu prywatnym z tego co zauważyłam to często się uśmiecha, więc Prabhas tak trzymaj a i my uśmiechajmy się na co dzień jak najczęściej
P.S. Jeszcze kilka godzin i Prabhas przede mną w całej okazałości na ekranie kina, suuuuuuuuuuuuuper i juz się nie mogę doczekać, to dopiero będzie widok

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2008-01-05 14:25:30)

Offline

#9 2008-01-09 17:40:08

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Och oczywiście jej nic nie wspomnę A trójka mężów... W Indiach można mieć kilka żon więc w Polsce czemu nie mężów?

Oj ja też bym chciała zobaczyć Prabhasa na kinowym ekranie <marzy>


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#10 2008-01-17 12:11:41

olszynka

Bollyamator

9137384
Call me!
Skąd: W sercu Indii
Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 44
WWW

Re: Prabhas

Wiecie apropos męża itd, to wiemy oczywiście że to zabawa no nie mi się tam to podoba nie mam nic przeciwko są ludzie, którzy biorą takie rzeczy na poważnie, ale tutaj chodzi o rozrywkę i przyjemność Zapewne czytaliście na blogu Arwen jak brała ślub z Prabhasem w czasie seansu Pournami na wielkim ekranie w tym samym momencie co Prabhas naznacza Trishę i bierze ją za żonę wtedy Arwen szukała czerwonej szminki by siebie naznaczyć dla mnie to musiała być fajna akcja ja lubię takie wygłupy i w ogóle sama jestem wariatka skończona, jak oglądam filmy indyjskie na wielkim ekranie, to zachowuje się jakby mnie dopiero co z psychiatryka wypuścili czasem nawet sobie myślę, że za cicho piszczałam i takie tam

Dobra to był taki "mały" offtop
Teraz przechodzę do samego Prabhasa miałam tak samo jak Wy, kiedy zobaczyłam go na zdjęciu, zastanawiałam sie czym tu się tak zachwycać potem obejrzałam Varsham i szczerze mówiąc ten film nie trafił do mnie za pierwszym razem..dopiero teraz jak go oglądam powtórnie, to nawet mi się podoba, ale też bez rewelacji Ale kiedy obejrzałam Chatrapathi, Pournami (mój ukochany film ) i ostatnio Yogi, to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo polubiłam Prabhasa świetny jest   czasem miłość jest od drugiego wejrzenia Mahesha też pokochałam nie od razu a ostatnio obejrzałam sobie jeszcze wszystkie teledyski z Munna i w ogóle już odpływam a wracajac jeszcze do głośnej atmosfery i szaleństw w kinie, to żałuję, ze nie mogę oglądać w Indiach filmów patrzcie na to:

http://pl.youtube.com/watch?v=tqjgaIJBtNQ# Ja chcę do Indii!!! ja chcę tak tańczyć w kinie, i piszczeć! Indusi przez całą piosenkę są głośno!! aaaaa! niezapomniane przeżycie...<marzy>

Offline

#11 2008-01-17 17:23:57

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Oj zgadzam się Olszynka ja też bym chciała w takiej atmosferze jakiś filmik obejrzeć Byłoby super - Prabhas na ekranie a widownia szaleje, pląsa, piszczy - toż to sama radość
Taki zaczątek atmosfery przeżyłam na nocnym maratonie w Łodzi, ale to jeszcze nie było dokładnie to samo, choć może przy następnej imprezie atmosfera się jeszcze bardziej rozrusza Ale i tak było super - jak sobie przypomne nasze wrzaski i okrzyki ...
A tą piosenke widziałam właśnie na blogu Arwenn przed maratonem - nastrajałam się na wyjście Prabhas świetnie tu wywija
Ślubu Arwenn z Prabhasem nie widziałam bo siedziałam dalej na sali, ale słyszałam te okrzyki podczas ceremoni choć wtedy z dziewczynami nie skojarzyłyśmy o co chodzi. Dopiero później zapytałysmy ją - to co z tym ślubem, wtedy nam ceremonię opisała
Ja już wiem że to forma żartu taka i spoko - nawet mi się to zaczyna podobać Ach co to Tolly i nasi idole robią z nami

A żeby więcej o Prabhasie w moim poście było to dodam jeszcze że Prabhas jest boski, dzis lub jutro Yogiego oglądam i już się bardzo cieszę i nie mogę doczekać.
Jak na razie widziałam z nim Pournami, Chatrapathi, Chakram oraz Varsham i coraz bardziej go wielbię Ten facet ma w sobie to COŚ

Offline

#12 2008-01-18 11:37:43

olszynka

Bollyamator

9137384
Call me!
Skąd: W sercu Indii
Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 44
WWW

Re: Prabhas

Tak, tak, Milkaja, to by było coś:) obejrzeć film w takiej atmosferze jeny gdybym miała więcej kasy to bym jeździła do Indii na premiery Nie wiem czy Munna jest fajnym filmem, w Indiach był hitem, ale chociażby dla samego Manasa pragnę ten film obejrzeć na wielkim ekranie
Ja zaczątek takiej atmosfery przeżywałam na seansie Athadu ale dla mnie było nadal za cicho a w Łodzi być niestety nie mogłam ;(;(;( i teraz tak żałuję, że mnie nie było, wylewam rzewne łzy..Ale podobno ma być też taki tolly, kolly seans w lecie, tak ? może wtedy uda mi się pzrybyć

No właśnie o tym mówię, mi się podobają takie maksymalne odpały co to za przeżycie musi być brać ślub ze swoim ukochanym aktorem w czasie seansu jego filmu na wielkim ekranie tak się tworzy historia potem ma się co opowiadac i do czego wracać

No własnie i wracając do Prabhasa, to się zabujałam teraz już na serio potrzebowałam trochę czasu, ale teraz już wpadłam na dobre!!! Prabhas jest cudowny ja widziałam już Yogi..niestety film nie podobał mi się aż tak bardzo, to przez fabułę, która bardzo kulała, ale teledyski i rozwałki Prabhasa boskie no i jego proste włoski w tym filmie, cudo!!! muszę jeszcze obejrzeć Chakram bo nie widziałam..no i wyczekuję z niecierpliwością Munna...nie wiem czy dam radę..

Offline

#13 2008-01-18 23:06:42

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Olszynka no ja mam nadzieje że może poznamy się kiedyś na imprezie w Łodzi byłoby super Mogliby wyświetlic coś z Prabhasem właśnie i z Maheshem   Spełnienie marzeń
Yogiego w końcu zobaczyłam i rzeczywiście film rewelacyjny nie jest, ale Prabhas boski i piosenki świetne Szkoda że wątek romantyczny tylko w piosenkach sie pojawiał bo film mógl byc ciekawszy, jak by troche mniej tych nawalanek bylo a więcej treści.

Offline

#14 2008-01-19 13:52:30

olszynka

Bollyamator

9137384
Call me!
Skąd: W sercu Indii
Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 44
WWW

Re: Prabhas

Milkaja, też bym chciała Cię poznać ogólnie mam głód poznawania szajbusów tollywoodzkich mało takich znam...jeśli już to bollymaniaków samych a ja wielbię Południe i muszę się z kims dzielić moją miłością może uda mi się kiedyś do Łodzi zawitać, kto wie ale niestety daleko trochę mam..może następnym razem uda mi sie z kimś zabrać z Wawy
A teraz cały czas wałkuje Manasa
Co do Yogiego to fakt, film nie najwyższych lotów, ale wygląd Prabhasa mój boniu..nogi się pode mną uginają i rozwałki z maczetą, i tyle ujęć pięknych oczu Prabhasa o Devuda! dałam już parę screenów na wątku o filmie, który tak pięknie założyłaś no i szkoda, że było tak mało wątku miłosnego.. dlatego też liczę na Munna lecę dalej wałkować Manasa

Offline

#15 2008-01-19 16:24:36

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Tak zwariowanych na punkcie Południa nie jest zbyt wielu niestety, choć sytuacja chyba sie pomału poprawia

A Prabhas świetnie w Yogim wyglada, zresztą nie tylko w Yogim. Munna zapowiada się ciekawie i dlatego liczę na szybkie zobaczenie filmu i właśnie może w tym filmie wątek miłosny bardziej wyeksponują
Nie dziwię się, że Manasa katujesz bo ja też sobie na to zerkam co chwila Prabhas odlotowo wygląda w tej piosence

Dodane przez Ciebie screeny są świetne, spojrzenie Prabhasa przeszywające ale w tym dobrym słowa znaczeniu, po prostu bomba

Offline

#16 2008-01-19 18:31:58

olszynka

Bollyamator

9137384
Call me!
Skąd: W sercu Indii
Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 44
WWW

Re: Prabhas

No własnie mogli dać zamiast tych nudnych wątków z Kurduplem itp dłuższy i bardziej rozbudowany wątek miłosny..praktycznie w Yogim go nie było ech nie postarali się..w piosenkach chemia jest i to wielka, ale to za mało..praktycznie niewiadomo kiedy oni się w sobie zakochali, widzieli się chyba z 2 razy miejmy nadzieje że w Munna miłość jest pięknie pokazana..przydałaby się jakaś scena na miarę windy w Pokiri, muśnięcia w Athadu czy wspólnej koszuli w Pournami oprócz Manasa bardzo podoba mi się też Kadulu Kadulu i Vastava Vastava Cudowny avatar i sygnaturka by the way świetnie wyglądają w tych strojach kowbojskich
Jej premiera Munny była w kwietniu 2007 i jeszcze dvd nie ma... załamuje mnie to bo oznacza, ze z Athidi pewnie też tak będzie
A ja dziś obejrzałam sobie Chakram film w sumie też nie jakiś rewela, bo przypominał mi pewien inny film..ale Prabhas był fajny taki z ADHD mnie zastanawia jedno, czemu aktorzy tolly najpierw grają takie postacie zwariowanych chłopaków (Prabhas - Chakram, Mahesh - Murari) a później tylko twardzieli..przydałyby się też takie wesołe role
Kocham Prabhasa

Offline

#17 2008-01-19 21:38:16

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

I to mnie właśnie denerwuje że czasem tyle czasu trzeba czekać, zeby jakis film zobaczyć z naszymi ulubieńcami, a inny to praktycznie zaraz dostępny jest i napisy są od razu

A z Prabhasem to się pewnie na Munne naczekamy i żeby to z napisami sobie obejrzeć to pewnie będzie jak z Athidi, przecież to masakra, ja już wyczekuję tych napisów i doczekać się nie mogę, zreszta na dvd nie chcą wydać naszego wspaniałego Athidi

A Vastava Vastawa - świetna, ten styl kowbojski Kadula Kadula ostra jest Mi się właściwie wszystkie na swój sposób podobają

A jaki film ci się przypomniał jak Chakram oglądałaś?, bo ja to miałam skojarzenie ale tylko co do treści - do Gdyby jutra nie było, bo podobny watek głównego bohatera, którego Prabhas grał, choć zupełnie inny od Ammana i w ogóle inna historia, ale pewien związek jednak był
A film to właśnie taki średni, choć nie był taki zły a Prabhas to jego zachowanie - masz rację jak by ADHD miał, choć to robił tak żeby swój cel osiągnać i mu to wychodziło
Zabawny był, fajnie się go oglądało Myślałam nawet że nawalanek w filmie nie zobaczę, ale w końcu jednak się doczekałam
I tak masz rację rzeczywiście wcześniej i Prabhas i Mahesh grali takich bardziej na luzie kolesi, zwariowanych a teraz to jednak grają twardzieli, co to im nikt nie podskoczy (znaczy wcześniej tez nikt z nimi nie miał szans ), byli tacy bardziej ludzcy. ja ich w tych wszystkich rolach kocham, ale przydałoby się żeby teraz zagrali coś odmiennego, jakieś urozmaicenie musi być, no i może jakby dostali rolę jakiegoś czarnego charakteru...zawsze byłoby coś innego
Ja bym też chciała żeby w odróznieniu od tych wszystkich filmów to oni się za dziewczynami pouganiali bo to zazwyczaj one bardziej naciskają, a oni że niby tacy niedostępni.
Niby Indie taki bardziej konserwatywny kraj a pokazują że te kobiety takie wyzwolone Ale to nie jest aż tak istotne bo chodzi mi po prostu o to żeby to faceci się bardziej pomęczyli w zdobyciu swej partnerki zyciowej, ja bym z checią popatrzyła na takie rozwiazanie w filmie.
A jeszcze jakby tak Prabhas i Mahesh razem w jakimś filmie wystapili to ja już w ogóle bym umarła chyba z wrażenia ale nie wiem czy takiej chwili dożyję

Offline

#18 2008-01-21 22:52:34

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Prabhas, Krishnam Raju film w kwietniu



http://img232.imageshack.us/img232/8826/prabhas2101081caj4.jpg

IndiaGlitz [21 styczeń 2008]


       


Wcześniej podawaliśmy, że możliwe jest powstanie w tym roku filmu z Prabhasem i jego wujkiem - weteranem aktorstwa  Krishnam Raju. Teraz zostalo to potwierdzone. Wreszcie skończylo się oczekiwanie dla fanów Krishnam Raju i Prabhasa.
Ich film wejdzie na ekrany w kwietniu - wujek i siostrzeniec powiedzieli że są podekscytowani wspolną pracą na planie.  Ponieważ obydwoje znani są jako wielcy aktorzy, zastanawiamy się który z nich pozostanie w cieniu drugiego (kto kogo przyćmi )?
Od tego czasu Krishnam Raju będzie również zajęty produkcją filmów pod jego własnym szyldem - Gopikrishna Movies Limited .
Powiedzial, że ta podpora (chyba chodzi o firmę ) powoduje, że dostępnym staje się robienie filmów dla nich i że zdecydowali o tym interesie odpowiednim dla obydwu stron.
Źródlo




To pozostaje czekać na nowy film z Prabhasem, choć na razie oczekuję na Munnę Byle niedługo

A tymczasem w necie nowe wieści o tym tollywoodzkim idolu

Prabhas przybył życzyć Gopichandowi szczęścia


IndiaGlitz [22 styczeń 2008]

Gopichand był łajdkiem w filmie z Prabhasem w roli głownej - Varsham. Na ekranie walczył z nim do końca filmu. Ale poza ekranem Gopichand i Prabhas są dobrymi przyjaciółmi.
Dlatego nie było niespodzianką zobaczyć wczoraj Prabhasa na imprezie z okazji premiery filmu Ontari, gdzie główna rolę gra Gopichand. 
Swobodnie ubrany w podkoszulek z charakterystycznym zarostem na twarzy, Prabhas był jak zwykle sam i mało mówił.
Życzył Gopichandowi i jego filmowym współpracownikom wielkiego sukcesu i szybko wyszedł.

Źródło

http://img.indiaglitz.com/telugu/news/Prabhas220108_1c.jpg

Zdjecia  z imprezy na której można zobaczyć również Prabhasa

Offline

#19 2008-04-27 15:52:51

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Och, ja to wpadłam w tą miłość po uszy Wszędzie tylko Prabhasa widzę Munna mi się już ściąga na szczęście


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#20 2008-04-27 18:03:28

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

A ja od dziś już Munnę mam Ach i och jak sobie włączylam żeby tylko zajrzeć czy chodzi I tak sobie poprzewijałam i sobie na Prabhasa popatrzyłam i już ledwo oczy oderwałam taki on w tym filmie cudny Hahaha, ale rzeczywiście świetnie wygląda i będzie na kogo popatrzeć w filmie. Dziś już pewnie nie obejrzę, bo jestem w trakcie U,me aur hum, ale w tygodniu pewnie się nie powstrzymam. Moze już zresztą dziś zacznę

I pozostaje czekać na DVD z najnowszym Bujjigadu, z którego fotki boskie

http://www.cinegoer.com/gallery/movies/bujjigadu1/28.jpg


http://www.cinegoer.com/gallery/movies/bujjigadu1/30.jpg


http://www.cinegoer.com/gallery/movies/bujjigadu1/34.jpg


Z tym pieskiem jest so sweet

Offline

#21 2008-04-30 17:11:38

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

OMG! Ja nie wyrobię! Munnę mam prawie, sądzę że jutro już będzie
A na ten nowy film  to mi już dreszcze po plecach chodzą! Jaki on jest boooski!


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#22 2008-05-07 16:26:48

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Och Prabhas i maczety   To będzie widowisko!
Ja już się nie doczekam! Oglądnęłabym Munnę, ale siedzę przy UMAH ...

I    L O V E    Y O U     P R A B H A S               


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#23 2008-05-18 13:10:16

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Bujjiagu z Prabhasem ma mieć premierę 22 maja Także już niedługo, ciekawe kiedy DVD wyjdzie - oby jak najszybciej bo doczekać się filmu już nie mogę!


I nowe trailery z filmu można już zobaczyć na Indiagitz Ach cudo
I krótki trailer z moją ulubioną piosenką Dhadak Dhadak już jest

Kto chce zobaczyć to proszę odnośnik do strony i można je wszystkie po kolei obejrzeć > Trailery Bujjigadu

Prabhas w Bujjigadu razem z Trishą to miód dla mojego serca a piosenki dla moich uszu

Offline

#24 2008-07-04 13:25:51

Fantasmagoria

Dobry dyskutant

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 1109
WWW

Re: Prabhas

Oj, chyba teraz i ja wpadłam po uszy Przez całe dnie siedzę sobie i wzdycham do jego zdjęć <bo na film muszę czekać na siostrę, bo ona też wpadła >
Jak go po raz pierwszy zobaczyłam na zdjęciach nigdy bymi nie przyszło do głowy, że mi się spodoba. Ale on ma coś takiego w sobe, że przyciąga

Macie jeszcze ukrytych gdzieś przystojniaków z południa? Bo Wy jesteście bardziej wtajemniczone:)

Offline

#25 2008-07-04 20:46:18

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

fatamorgana napisał:

Oj, chyba teraz i ja wpadłam po uszy Przez całe dnie siedzę sobie i wzdycham do jego zdjęć <bo na film muszę czekać na siostrę, bo ona też wpadła >
Jak go po raz pierwszy zobaczyłam na zdjęciach nigdy bymi nie przyszło do głowy, że mi się spodoba. Ale on ma coś takiego w sobe, że przyciąga

Macie jeszcze ukrytych gdzieś przystojniaków z południa? Bo Wy jesteście bardziej wtajemniczone:)

To witamy kolejna fankę Prabhasa, ale łapki przy sobie bo już żonaty hahaha

A tak na poważnie to rzeczywiście Prabhas ma w sobie jakis magnes. To prawdziwe "zwierze sceniczne" i nie można od niego oczu oderwać na ekranie. Hipnotyzuje jakoś czy co?? Mnie na pewno
Ja tez się nie spodziewałam, ze stanę się taką jego fanką, ale to jest fakt, że żeby go pokochać trzeba go zobaczyć w filmie. Zdjęcia jego uroku nie oddają.

Jeśli chodzi o innych Południowych przystojniaków to na pewno kilku by się znalazło, choć to już oczywiście rzecz gustu
Dla mnie jednymi z przystojniejszych są: Gopichand, Mahesh Babu, Surya, Allu Arjun czy Sumanth.
Są o nich wątki na forum założone i ich zdjecia też są, także można ich sobie obejrzeć. Ale oczywiście najlepiej to filmy z nimi pooglądać

Offline

#26 2008-07-04 21:48:57

Fantasmagoria

Dobry dyskutant

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 1109
WWW

Re: Prabhas

Ręcę będę trzymać przy sobie, niestety z daleko mieszka, ale jeśli chodzi o myśli....  Nie panuję nad nimi
Prabhas walczący z rekinem to jest coś <prawie jak Mahesh rozwalający mury >

Mahesha mam już za sobą <mmm Mahesh >, Allu fajnie wygląda na zdjęciach w tych troszkę dłuższych włosach, a jeśli chodzi o reszte to muszę jakiś film dorwać z nimi

Offline

#27 2008-09-15 13:39:52

agadora

Bollyamator

Zarejestrowany: 2007-06-25
Posty: 2

Re: Prabhas

Aż wstyd się przyznać, ale ja Prabhasa odkryłam dopiero niedawno. Zobaczyłam go w Varsham i od razu wpadłam po uszy, więc przykro mi dziewczyny, ale musicie się mężem podzielić.
Teraz czeka mnie seans z Munną i po tym co tu wyczytałam, to obawiam się, że będę chodzić i wzdychać w realnym świecie.
Nie wiecie kiedy wychodzi Bujjigadu na DVD?

Offline

#28 2008-09-15 14:01:10

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Oj niestety Agadora ja jak na razie nic nie wiem kiedy Bujjigadu na dvd się ukaże. Myślę że jednak nie tak szybko i tak jak na Munnę przyjdzie nam jednak trochę sobie poczekać. Ale cóż nic się na to nie poradzi. Co prawda gdyby nie fakt, iż w telugu to kojarzę jedynie kilka pojedynczych słówek to dvd nie byłoby aż tak konieczne. Można by sobie seansik zrobić i teraz, bo PreDvdrip są już dostępne, ale cóż jakość kiepska i większości fabuły trzeba byłoby się domyślać.
Ale z drugiej strony to właśnie tak oglądałam Athidi, które jeszcze dvd się nie doczekało i nie było tak źle. Nawet sporo akcji zrozumiałam, choć pewnych dialogów jednak szkoda i z wyczekuję na to dvd jednak, żeby choć po angielsku móc zobaczyć.
Jak na razie jednak z Bujjigadu się wstrzymuję, no chyba ze jednak nie wytrzymam.


P.S. jak widać sporo osób zaczyna sobie na Prabhasa ostrzyć pazurki Na ekranie to ja się mogę nim nawet podzielić, nie będę taka zaborcza

Offline

#29 2008-09-15 17:23:23

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

Bujjigadu właśnie wychodzi na dvd: http://www.bhavanidvd.com/product_info. … 8b394668ea

A tak offtopowo: Milkaja, czyżbyś promowała Deepawali? Bo innego ich wspólnego filmu nie kojarzę....

Offline

#30 2008-09-15 17:36:27

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Mariola to przyjemne wieści przynosisz Przyznaję że dawno nie śledziłam kiedy co na dvd wychodzi i najczęściej dowiaduję się przez przypadek jak wchodzę na zagraniczne fora z filmami
To szybko bardzo to dvd z Bujjigadu wydają w takim razie, no ja się przynajmniej spodziewałam że jeszcze trochę to potrwa.
Jak widać nie na każdy film trzeba bardzo długo czekać co mnie niezwykle cieszy. Tym bardziej wstrzymuje się i czekam na piękne dvd
Zwłaszcza, że six-paki Prabhasa lepiej będzie się oglądać na DVD-Rip, no i dźwięk słowa "Darling" na pewno zrobi o wiele lepsze wrażenie choć już teraz miło się tego słucha

W odp. na off-top - promować to nie wiem czy promuję właściwie Wyszło tak przez przypadek trochę bo postanowiłam sobie image troszkę zmienić, Mirya zrobiła fajne avki, które zaprezentowała na forum a wśród tych avków Deppavali wpadło mi w oko (film zresztą lubię i piosenki są bardzo fajne), i w związku z powyższym avek sobie wypożyczyłam i postanowiłam dorobić sygnaturkę, co tez dziś zrobiłam po czym jeszcze dopisałam napis, ale jeśli ktoś szuka związku z filmem to powiem że akurat nie ma związku (no chyba że jakiś przypadkowy) - miałam na myśli koniec mojego urlopu niestety Jutro powrót do pracy, ale cóż w końcu nic nie może przecież wiecznie trwać

Offline

#31 2008-09-15 21:59:24

agadora

Bollyamator

Zarejestrowany: 2007-06-25
Posty: 2

Re: Prabhas

Wieści wspaniałe! Bujjigadu o pięknej jakości obrazu (czytaj: pięknym i wyraźnym Prabhasie)! Ach......

Offline

#32 2008-09-15 22:49:27

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

Czy tak szybko?? Bo ja wiem? Bhavani zwykle wydaje dvd w odstępie kilku miesięcy od premiery kinowej:) I w dobrej jakości:) To jest porządny dystrybutor po prostu, dlatego cieszy mnie, że od pewnego czasu wydaje kolejne filmy Gopiego:) Bo jakbym miała czekać tyle co na Athidi czy Chirutę to bym chyba zwariowała..
Wystarczy śledzić ich stronę, bo oni wydają najwięcej filmów a nawet jak jest inny dystrybutor to ich filmy też mają w swojej ofercie:)
A żaby choć trochę być w temacie to powiem, ze też czekam na Bujjigadu ale bardziej ze względu na Mohana Babu i to iskrzenie między panami, o którym to czytałam:) Południowca z wątkiem 'gejowskim' to jeszcze nie widziałam:D

Ostatnio edytowany przez mariola (2008-09-15 22:50:27)

Offline

#33 2008-09-16 16:37:51

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Jest! Ja już chcę Bujjigadu! 
Dobrze, że nie trzeba czekać na niego tyle co na Athidi.. Cóż, Prabhas mnie zadowoli, i oczekiwanie na Mahesha & Amritę zostanie trochę przyćmione


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#34 2008-09-16 17:44:49

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Oj tak z wątkiem gejowskim to raczej się spotkać filmu z Południa nie spotyka,a  tu powiadasz jakieś iskrzenie nawet jest Oj ciekawe, ciekawe...
To dobrze, że jednak nie na wszystkie filmy tak jak chociażby Athidi tyle trzeba czekać. Uważam że to jednak spora przesada, ciekawe czemu, czyżby chcieli jak najwięcej zdobyć kasy z widzów w kinie?
Na szczęście jednak tak jak piszesz Mariola z Gopichandem wydawane są wcześniej z Prabhasem również
To teraz już niedługo i będzie się można cieszyć Bujjigadu, no i czekać na kolejny film z Prabhasem. Znowu będzie się śledzić trailery, proma piosenek, zdjęcia ...

Offline

#35 2008-09-16 18:38:46

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

No w recenzjach pisano więcej o chemii między Prabhasem i Mohanem niż między Prabhasem a Trishą:P Bardzo mnie to nie dziwi:D
A co do nowych projektów Prabhasa  to jednak trzeba będzie poczekać, bo muhurat Yugandara (znaczy telugowego Dona) dopiero początkiem października a zanim potem pojawią się pierwsze zdjęcia to też trochę zejdzie:)

To dobrze, że jednak nie na wszystkie filmy tak jak chociażby Athidi tyle trzeba czekać. Uważam że to jednak spora przesada, ciekawe czemu, czyżby chcieli jak najwięcej zdobyć kasy z widzów w kinie?

Nie sądzę, żeby o to chodziło.... Athidi już przecież dawno w kinach nie grają (to nie był wielki hit kasowy). Może raczej chodzi o pieniądze za prawa do wydania dvd (tak sobie gdybam)... fakt jednak, że polityka odnośnie wydawania niektórych filmów na dvd jest dosyć dziwaczna.. Nie jest  to na pewno proste przełożenie, że jeśli film robi klapę w kinach to się go szybciej wydaje na dvd.. Wygląda, ze najwięcej jednak zależy od dystrybutora znaczy właściciela praw bo Bhavani np. wydaje tylko dvd a nie wchodzi w dystrybcję kinową a T2H robi i jedno i drugie:)

Offline

#36 2008-09-17 18:18:45

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

mariola napisał:

No w recenzjach pisano więcej o chemii między Prabhasem i Mohanem niż między Prabhasem a Trishą:P Bardzo mnie to nie dziwi:D

Ja się wolę w preferencje Prabhasa nie zagłębiać, choć ciekawe to muszę przyznać


mariola napisał:

A co do nowych projektów Prabhasa  to jednak trzeba będzie poczekać, bo muhurat Yugandara (znaczy telugowego Dona) dopiero początkiem października a zanim potem pojawią się pierwsze zdjęcia to też trochę zejdzie:)

Pewnie racja, ale mnie ostatnio czas tak szybko leci, zwłaszcza urlop zleciał mi aż za szybko. Myślę, że jakoś do pierwszych zdjęć i zapowiedzi wytrzymam jakoś Choć oczywiście jak się aktora lubi to by się chciało by nowy film był jak najszybciej dostępny i żeby go można było zobaczyć.
Tak jak Ontari z Gopichandem, niby nie tak dawno nowość na dvd a już by się chciało coś nowego zobaczyć

mariola napisał:

Nie sądzę, żeby o to chodziło.... Athidi już przecież dawno w kinach nie grają (to nie był wielki hit kasowy). Może raczej chodzi o pieniądze za prawa do wydania dvd (tak sobie gdybam)... fakt jednak, że polityka odnośnie wydawania niektórych filmów na dvd jest dosyć dziwaczna.. Nie jest  to na pewno proste przełożenie, że jeśli film robi klapę w kinach to się go szybciej wydaje na dvd.. Wygląda, ze najwięcej jednak zależy od dystrybutora znaczy właściciela praw bo Bhavani np. wydaje tylko dvd a nie wchodzi w dystrybcję kinową a T2H robi i jedno i drugie:)

Jednym słowem nie bardzo wiadomo czemu w niektórych przypadkach trzeba długo czekać na wydanie dvd a niektóre filmy są wydawane szybciej. No cóż trudno, nie pozostaje nic innego jak czekać. Ale skoro na Arjuna z napisami tyle się czekało to i na Athidi można trochę poczekać
Oby jednak na filmy z naszymi ulubionymi aktorami przychodziło nam czekać zawsze jak najkrócej

Offline

#37 2008-09-17 19:20:11

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

mariola napisał:

    No w recenzjach pisano więcej o chemii między Prabhasem i Mohanem niż między Prabhasem a Trishą Bardzo mnie to nie dziwi:D

Ja się wolę w preferencje Prabhasa nie zagłębiać, choć ciekawe to muszę przyznać

Jestem zwolenniczką teorii, że orientacja seksualna nie jest 0-jedynkowa ale stanowi continuum (jak np. inteligencja:)). Więc większość ludzi jest mniej czy bardziej biseksualna:P (np. po SSS sporo dziewczyn zostało wielbicielkami Zeenat Aman:P I ja też się tam patrzyłam tylko na nią nie na Shashiego:P)
Ja po prostu nie jestem wielką wielbicielką Trishy, a Mohana jak najbardziej:D (tak samo gdybym miała do wyboru wymoczka znaczy Nitina a Ramyę Krishnan to oczywiście, że wolałabym Ramyę:P)

Offline

#38 2008-09-25 20:27:48

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Upragnione Bujjigadu już mam, nawet zaczęłam oglądać i fajne Prabhas nawalanki urządza, ale zdecydowanie najfajniejszy fragment to jak na razie zdejmowanie przez niego koszulki
Jestem na jakiejś 40 minucie i nadal Prabhas Trishy nie spotkał zastanawiam się tylko kim ona w tym filmie będzie, mój początkowy typ okazał się jednak chybiony
Zobaczymy co dalej

Offline

#39 2008-09-25 20:43:58

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

No jak to? Trisha jest siostrą Mohana. To jest najważniejsze:D Ja filmu jeszcze nie mam ale znalazłam już naoczny dowód na to, że to gejowskie dzieło:P
http://img404.imageshack.us/img404/5469/m0kan6r89xye0g7yrwqcv2.jpg

Offline

#40 2008-09-25 21:27:14

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Może i siostra Mohana, ale ja nie śledziłam wcześniej kto będzie kim w filmie, robię sobie niespodziankę wielka i początkowo zakładałam że będzie kim innym, ale to nie zdradzam kim A jednak nie, więc czekam na rozwiązanie w filmie. Teraz jednak mam przerwę na rozmowy z przyjaciółmi z forum na temat maratonu i związanych z tym kwestii więc dopiero zaraz włączam z powrotem
Niezła fotka przy okazji, widać tą głębie uczucia, ale tutaj jakoś tak Mohan bardziej "wczuty" bo Prabhas to chyba ledwo co widzi przez tą farbę

Edit. Jednak zmyłka i Trisha jest tą dziewczyną, a już myślałam że scenariusz będzie bardziej oryginalny

Offline

#41 2008-09-26 19:39:54

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Prabhas

Nie oglądałam jeszcze Bujjigadu, ale przeglądanie teledysków sprawiło, że znam jego całą treść I kocham Prabhasa, on jest niesamowity, wygląda nieziemsko, rusza się nieziemsko i jest zabawny do bólu W ogóle doszłam do wniosku, że jest bardzo dobrym aktorem komediowym, widać to w Chakram i w Bujjigadu też

Mariola jak zobaczyłam ten kadr w filmie to nie mogłam uwierzyć Aż przewinęłam, żeby zorientować się o co kaman

Offline

#42 2008-09-26 23:06:28

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

W Bujjigadu znowu Prabhs z lekka z ADHD , narwany troszkę to on jest, ale do Chakram to się jednak nie umywa Tam to dopiero miał odchyły.
Ja tam jednak nie potrafię być zbytnio obiektywna bo mam do niego słabość, przyznaje i mnie tam się podobało Choć historia jednak typowa jak na kino Tolly i miałam nadzieje że czymś mnie bardziej zaskoczą. Dobrze, ze jednak wcześniej nie czytałam kto jet kim bo chociaż miałam niespodziankę w tym względzie.
Oczywiście każdy lubi co innego i pewnie dla niektórych będzie to film przeciętny, ale mnie się podobało.
Bardzo lubię też piosenki z filmu.
Jak się okazuje wątek gejowski jest taki wyraźniejszy z Sunilem w tle bo biedak jest molestowany w toalecie przez jednego z panów pseudo rozśmieszaczy Oj biedny Sunil biedny...
Dzis sił nie mam żeby watek tworzyć o filmie, ale na pewno w wolnej chwili powstanie.

Offline

#43 2008-10-16 17:20:24

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Prabhas

AAAAAAAAAAAAAAAA ;D

i tu by mogła zakończyć się moja wypowiedź, no ale nie będę robić wiochy i zachowywać się jak dziecko neostrady ;]

Ostatnio zaczęła się jakaś Prabhasomania, do której próbuję podchodzić z dystansem, no ale obawiam się że się nie da.

Szczególnie po Bujjigadu ;]

koniec. ;D

Offline

#44 2008-10-26 17:37:29

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Prabhas

Od razu napiszę że będzie chaotycznie.

Kocham Prabhasa. Dla niego nawet zrobiłam wyjątek we względzie owłosionej klaty. U niego to jakoś pasuje, jak zobaczyłam Bujjigadu bez włosków na klacie to tak dziwnie mi się wydało ale i tak manasa zaczęło bić szybciej Jak się cieszę że w swoim czasie tak wiele razy wymieniałam się filmami, dzięki temu mam ich dużo i jak mam jakiegoś aktora na oku to potem się okazuje że mam z nim pełno filmów. Tak było z Prabhasem Zaczęło się od Chatrapathi albo Yogi (już nie pamiętam który był pierwszy ale to nie ważne bo oglądałam jeden po drugim ) a potem już poleciało... Najbardziej podobał mi się w Munna, ten jego look... Boshe! Tu taki wesoły student a okazuje się taki twardy... Kocham go! Oglądałam z nim wszystkie filmy oprócz Raghavendra i Eeshwar ale to nadrobię, niepopuszczę! Niedawno oglądałam właśnie Bujjigadu i też cudowny... No po prostu on nie ma wad! Przynajmniej w wyglądzie, bo o nim samym jeszcze dużo nie czytałam Wysoki, szczupły, umięśniony... Achhhhhhh Mirya, gdyby nie Ty, to pewnie bym nie odnalazła mojej kolejnej miłości... ja już nie wiem który lepszy, Mahesh czy Prabhas... Ach, dlaczego ludzie rodzą się tacy piekni i nie do zdobycia? Czasami sie zastanawiam jakby Prabhasowi było bez zarostu i wąsów, z gładką bródką... Może będzie jakiś taki film? Bardzo często przyłapuje się na tym, że robię coś a potem nagle przestaję i nie moge się spowrotem do tego zabrać póki sobie nie spojrze na Prabhasa... Przeważnie wtedy włączam Munnę bo jak mówiłam tam mi się podobał najbardziej no i te piosenki... Cudowne!
Ach, och, ach, mogłabym pisać i pisać i pisać a tu kiedyś trzeba skonczyć... Boshe, jak ja go kocham! Przez takich aktorów jak Prabhas i Mahesh z Bollyfanki stałam się Tollyfanką

Ostatnio edytowany przez Chandramukhi (2008-10-26 17:39:02)


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#45 2008-11-15 20:07:46

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Prabhas

Ej! Luknijcie na te zdjęcia! Czy one nie wydają się dziwne...?

http://img411.imageshack.us/img411/6913/prabhas2rn4.jpg
http://img208.imageshack.us/img208/7239/prabhas1qr8.jpg


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#46 2008-11-15 23:33:12

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

To już dosyć stare zdjątka Pamiętam, że swego czasu dyskusja nad nimi była. O co tam chodzi dokładnie trudno powiedzieć. Ale można się pocieszać faktem, że podobno w Indiach faceci tacy bardziej uczuciowi są względem siebie, tzn objęcie kogoś, trzymanie za rękę tam nikogo zbytnio nie bulwersuje ;P

A jak chcesz coś więcej z Prabhasem obejmującym innego osobnika to proszę:

http://undomiel.blox.pl/2008/05/Koniec- … Komentarzy

A tutaj o tych właśnie zdjęciach i radzę sobie komentarze poczytać

http://undomiel.blox.pl/2008/02/Tego-ju … Komentarzy

W każdym razie ja tam wolę nad tym nie rozmyślać

Offline

#47 2008-11-16 00:51:41

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Prabhas

Ło, trochę mnie te komentarze uspokoiły. W sumie jakby Prabhas był gejem to by było o tym głośno i w ogóle, a tam [na zdjęciach] nikt nie zwraca na to uwagi, Ileana tego nawet nie zauważa. Także to na pewno wyraz przyjaźni

PS. Całe szczęście, jednak zdjęcia budzą kontrowersje

Edit: Swobodnie ubrany w podkoszulek z charakterystycznym zarostem na twarzy, Prabhas był jak zwykle sam i mało mówił. Życzył Gopichandowi i jego filmowym współpracownikom wielkiego sukcesu i szybko wyszedł.

To mnie intryguje... I mam bardzo dziwne i dość nieprzyjemne odczucie jakby się wiązało to z insynuacjami na temat jego "gejostwa"... oO Już przed zobaczeniem tych zdjęć mnie to intrygowało

Ostatnio edytowany przez Chandramukhi (2008-11-16 01:00:27)


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#48 2008-11-16 12:25:54

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Chandramukhi napisał:

Edit: Swobodnie ubrany w podkoszulek z charakterystycznym zarostem na twarzy, Prabhas był jak zwykle sam i mało mówił. Życzył Gopichandowi i jego filmowym współpracownikom wielkiego sukcesu i szybko wyszedł.

To mnie intryguje... I mam bardzo dziwne i dość nieprzyjemne odczucie jakby się wiązało to z insynuacjami na temat jego "gejostwa"... oO Już przed zobaczeniem tych zdjęć mnie to intrygowało

A czy gdyby jakieś takie pogłoski nie chodziły sobie po necie to w ogóle byś na ten tekst zwróciła uwagę? Bo ja z tego co pamiętam jak pierwszy raz czytałam to po prostu sobie pomyslałam, że facet nie przepada za publicznymi imprezami i tyle A że sam... no skoro nie ma oblubienicy u swego boku to z kim ma przyjść, z mamusią?
Nie tylko on sam na przyjęcia i wszelkie spędy imprezowe chodzi

A z serii przyjacielskie branie za rączki zapomniałam wczoraj jeszcze o jednym zdjęciu. Wątek tutaj > Ram Charan Teja i Prabhas
Chyba nie będziemy teraz wszystkich podejrzewać o inne preferencje? Zresztą jak to się mówi  - pożyjemy, zobaczymy

Offline

#49 2008-11-16 13:53:56

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Może Prabhas czeka na swoją prawdziwą bratnią duszę, nie zadowoli się byle towarem (Niech poczeka jeszcze trochę na mnie!! )
Co do podejrzeń gejowskich, to uważam, że nie jest to prawda. A wy nigdy nie trzymałyście koleżanek za rączkę? Co nie oznacza od razu spaczenia pod tym względem.
Ostatnio się zastanawiałam trochę nad tym moim cukierasem i stwierdziłam, że jednak dla mnie w mężczyznach nie liczy się wygląd. Zawsze podobali mi się blondwłosi najlepiej z zaje***** irokezikiem. A jednak serce oddałam Prabhasowi, który jest całkiem różny od mojego ideału no i ma wąsy, co zawsze mnie odpychało. Wystarczy jednak obejrzeć kilka scen z jego udziałem i już pada się na kolana przed jego cudownością

KOCHAM CIĘ PRABHAS


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#50 2008-11-16 16:14:10

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

Chyba nie będziemy teraz wszystkich podejrzewać o inne preferencje?

No jak to?? Przecież oni wszyscy są gejami:P Niektórzy się tylko lepiej kamuflują publicznie:P  (Sori, ale to nudne - kolejne wałkowanie tego samego 'problemu')

Ostatnio edytowany przez mariola (2008-11-16 16:15:26)

Offline

#51 2008-11-16 22:05:33

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Prabhas

milkaja napisał:

A czy gdyby jakieś takie pogłoski nie chodziły sobie po necie to w ogóle byś na ten tekst zwróciła uwagę?

Powiem Ci, że zwróciłam uwagę na ten tekst jeszcze zanim zobaczyłam te zdjęcia i dowiedziałam się o jakichś insynuacjach na temat tego, że Prabhas może być gejem, tylko wtedy nie wiedziałam dlaczego te słowa wydają mi się dziwne... Chyba mi się tak jakoś przykro zrobiło, bo odebrałam to tak, jakby na niego "najeżdżali". No a potem z tymi zdjęciami to tak jakby zrozumiałam o co chodziło, chociaż ktoś mógł to po prostu ot tak powiedzieć ale dla mnie to był podtekst. Ale teraz też uważam że to po prostu przyjaźń Prabhas już niedługo nie będzie sam, będzie miał mnie


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#52 2008-11-17 10:15:46

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

Prabhas był jak zwykle sam

No, czyli wychodzi na moje:D Bo wystarczy pooglądać trochę zdjęć z różnych tolly eventów, żeby zobaczyć, że w zasadzie wszyscy aktorzy przychodzą na nie sami:D Nawet ci żonaci! (do dziś nie wiem jak np. wygląda żona Venkiego). Ergo: to geje, a żenią się dla kamuflażu (wszak w Indiach homoseksualizm jest wciąż karany).

Offline

#53 2008-11-17 23:34:50

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

mariola napisał:

Prabhas był jak zwykle sam

No, czyli wychodzi na moje:D Bo wystarczy pooglądać trochę zdjęć z różnych tolly eventów, żeby zobaczyć, że w zasadzie wszyscy aktorzy przychodzą na nie sami:D Nawet ci żonaci! (do dziś nie wiem jak np. wygląda żona Venkiego). Ergo: to geje, a żenią się dla kamuflażu (wszak w Indiach homoseksualizm jest wciąż karany).

Ja bym poszła dalej bo w końcu nie tylko Prabhas to pan wiadomych preferencji , ba nawet nie aktorzy Tolly tylko. Na dowód mój obecny avek - tak, tak nawet w Bollywood się z tym umiejętnie dotychczas kamuflowali, ale wyszło szydło z worka i proszę perwersja na całego

A tak ogólnie to powiem tak - niech sobie Prabas nawet i tym gejem będzie, byleby w filmach grał i mnie swoim widokiem radował!

Offline

#54 2008-11-18 00:03:09

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

tak nawet w Bollywood się z tym umiejętnie dotychczas kamuflowali, ale wyszło szydło z worka i proszę perwersja na całego

Widać, że nie znasz bolly klasyki:D Tam taka perwersja to była już dawno:D A najbardziej  to iskrzyło między Bigiem i Vinodem^^ Ale to Dharam całował w filmie innego faceta:P Cóż.. mam widać skłonności do perwersów^^ Co tam zresztą gejostwo... ja się z zoofilią muszę oswajać:P

Ostatnio edytowany przez mariola (2008-11-18 00:03:49)

Offline

#55 2008-11-18 00:38:35

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Prabhas

Ja tam póki co z największym szokiem się spotkałam w filmie hollywoodzkim A home at the end of the world gdzie mój uwielbiany Colin Farrell całował się z drugim facetem, no po prostu szok! Tyle że to film cały o gejostwie był to w sumie nic dziwnego no ale że jako aktor tak pocałował... Ehh... W holly to moim zdaniem gorzej bo właśnie takie trzymanie za ręce czy obejmowanie drugiego faceta już jest jakimś podtekstem a w Indiach mówicie że to normalka, to nie wiadomo co trzeba robić żeby w Indiach ujawnić swoje gejostwo Hehe, a może ich tak ciągnie bo to "zakazany owoc"?

Prabhas to nawet w Bujjigadu gejowsko wygląda... Ten podkoszulek za pośladki, koszula zawiązana za rogi w pasie... no i słynne "Darling" A nie wspominając już o Mohanie, on to dopiero pokazał homo

Ostatnio edytowany przez Chandramukhi (2008-11-18 00:40:48)


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#56 2008-11-18 16:41:27

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Prabhas

Chandramukhi napisał:

Prabhas to nawet w Bujjigadu gejowsko wygląda...

No nie, Chandramukhi, jak śmiesz?!
Przepraszam, ale zbulwersowałam się w tym momencie

Offline

#57 2008-11-18 18:11:03

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Prabhas

No proszę, to tyle kasy wydali na stajlowe ciuchy Prabhasa i taki efekt:D Oj, kusicie tym Bujjigadu, kusicie:D Zwłaszcza Mohanem bo na razie jakoś najbardziej mi się kojarzy w wannie- z pewną aktorką:P

Offline

#58 2008-11-18 22:39:34

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Prabhas

No ale Supriya przyznaj że w niektórych momentach zalatuje homo Ale nie mówię że to jest złe, mi się to jak najbardziej podoba Najlepsze jest właśnie to jak zawiązał te końce koszuli w pasie

Mariola obejrzyj Bujjigadu bo jest świetny Mohana chyba dopiero pierwszy raz tam widziałam i koleś mi się spodobał, najbardziej zdania: I am fully convinced i "Darling?" Bewakuf! Hahaha

PS. Bewakuf napisałam ze słuchu

Edit: Odnośnie jeszcze tego że wszyscy Hindusi to geje... Obejrzyjcie to do konca:
http://www.bollywoodhungama.com/broadba … -John.html 
Mariola chyba miałaś rację

Ostatnio edytowany przez Chandramukhi (2008-11-18 23:44:27)


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#59 2008-12-27 18:54:24

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Prabhas

Jeszcze ja się nie dołączyłam do waszych hymnów na cześć Prabhasa O matko jak ja go uwielbiam, a oglądałam z nim tylko dwa filmy i chce jeszcze! Ten facet jest fenomenalny! Potrafi być okrutny, a zaraz potem uroczy, a do tego nikt nie potrafi tak pięknie się bić


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#60 2009-03-23 19:10:11

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Dla tych, którzy nie oglądali jeszcze fotek z Billi najnowszego filmu z udziałem Prabhasa, będącego remakiem bollywoodzkiego Dona oto galerie zdjęć:

indiaglitz
idlebrain

Oraz Tapety z filmu

idlebrain
indiaglitz

U mnie już króluje jedna na pulpicie

Dzięki raz jeszcze Mirya za uświadomienie, że zdjecia z filmu już pierwsze są.

Już można posłuchać też muzyki z filmu, którą skomponował Mani Sharma  a Music Launch miał miejsce niedawno bo 18 marca. Oto relacja i zdjecia na idlebrain > Music Launch

Wkleję tylko jedno zdjęcia na zachętę, zresztą moje ulubione bo To Trzy w Jednym Prabhas, Gopichand i Allu Arjun wszyscy razem Cóż za widok dla spragnionych oczu

http://www.idlebrain.com/news/functions/audio-billa/images/audiio-billa073.jpg



I jeszcze przetłumaczę co niektórzy na Music Launch mówili:

Prabhas przeskoczył Hrithika Roshana - SS Rajamouli

SS Rajamouli powiedział " Widziałem piosenkę i zwiastun Billa. Zawsze zastanawiałem się, dlaczego nie mamy bohatera macho takiego jak Hrithik Roshan w Telugu. Śmiało mogę powiedzieć, że Prabhas przeskoczył Hrithika Roshana. Meher Ramesh zrobił Billa w hollywoodzkim stylu.”

Prabhas jest moim ulubionym aktorem spoza rodziny - Allu Arjun

Aktor Allu Arjun powiedział, “Prabhas to mój ulubiony aktor spoza mojej rodziny. Prabhas jest także osoba o czystym sercu. Prabhas jest moją ulubioną osobą. On jest jak 6 stóp (nawiązanie do wzrostu Prabhasa) czystego złota. Styl Prabhasa w Billa wystarczy by z filmu zrobić super hit." < i kolejny zachwycony Prabhasem, czyżby następne przejawy zainteresowania tą samą płcią >

Sam Prabhas powiedział natomiast, “To mój pierwszy wspólny film razem z Krishnam Raju. To było trudne doświadczenie pracować z nim. Wszyscy członkowie ekipy pracowali nad tym filmem z wielką pasją i poświęceniem. chciałbym podziękować im wszystkim oraz moim fanom za ich ciągłe poparcie." <Prabhas nie ma za co - kochamy Cię i tyle >

Premiera filmu Billa zapowiadana jest na 3 kwietnia. Niby niedługo, ale zanim film będzie można dostać na dvd to pewnie sporo czasu upłynie

Offline

#61 2009-03-23 19:15:47

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Kurde kocham, kocham, kocham, kocham GO

A zresztą, jak tu Go nie kochać? xD


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#62 2009-03-23 19:23:27

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

A i jeszcze są zdjecia z planu Billa, niedużo, ale zawsze coś > Zdjecia z Planu 1 oraz Zdjecia z Planu 2

No i nie a to co za przytulanie? Wypraszam sobie takie sceny

http://image1.indiaglitz.com/telugu/gallery/Events/billa_ol070309/BillaOL070309_15.jpg

Offline

#63 2009-03-23 19:36:26

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Tak, to przytulanie też widziałam, ale postanowiłam o nim zapomnieć. Z jasnych powodów xD


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#64 2009-03-23 20:30:23

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Prabhas

Ooooo dziewczyny, a niech się przytula, widać, że ciepły i serdeczny facet jest, a jego męskości nikt nie ma prawa kwestionować :

Jejku, jak ja się cieszę, że ktoś jeszcze poza mną uważa, że Prabhas jest lepszy od Hrithika
W ogóle 3 kwietnia jest teraz najbardziej oczekiwanym dniem dla mnie

Offline

#65 2009-03-23 20:52:43

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

xD A pomyślcie sobie co by było gdyby taki Prabhas z np Trishą przyjechali do Zakopanego kręcić jakąś piosenkę Miejsce ładne, całkiem możliwa opcja. Ja bym wszystko oddała, żeby móc przyjechać i się do niego potulić jak ci faceci.

A Prabhas jest najlepszy i nikt, NIKT, go nie pobije. Szaruk się może schować. (Nie żebym go nie lubiła )


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#66 2009-03-23 23:09:29

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Prabhas

Prabhasowa wersja Dona?! shocking OMG! Muszę to zobaczyć - chyba do premiery nie wytrzymam


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#67 2009-05-17 19:34:30

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Prabhas

Jejku, zakochałam się :O


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#68 2009-05-18 07:45:33

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Ja szczerze powiedziawszy soundtracku nie przesłuchałam, zobaczyłam tylko fragment jednej piosenki na YT
Mam nadzieję, że film mnie miło zaskoczy, pomimo że to znowu ta sama historia.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#69 2009-05-18 17:20:19

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Bahryan wcale Ci się nie dziwię, ale co nie znaczy ze akceptuje Jednym słowem, proszę podziwiać z daleka hahaha.


Mirya ja ostatnio tez w ogóle nic nie słucham, nie zaglądam czy tam aby nowe fragmenty się nie pojawił na youtube. Po prostu sobie cierpliwie czekam na dvd. Nie zamierzam oglądać Billi i Prabhasa w paskudnej jakości bo wtedy w ogóle ciężko byłoby mi przetrawić, że to po raz kolejny odgrzewana historia.
Za to wczoraj sobie Villu obejrzałam bo na maraton niestety nie idę. Napisy super Vijay mniam, choć fabuła niestety dosyć standardowa. Ale mimo wszystko się pośmiałam. stwierdzam, ze chyba czasem niewiele mi do tego śmiechu trzeba Ale to tak na marginesie mojej wypowiedzi, bo wątku o Villu jeszcze na forum nie ma. Choć może dam rade dziś jeszcze założyć. No zobaczymy.

Offline

#70 2009-05-18 18:59:31

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Prabhas

milkaja napisał:

Bahryan wcale Ci się nie dziwię, ale co nie znaczy ze akceptuje Jednym słowem, proszę podziwiać z daleka hahaha.

OK, właśnie się wystraszyłam i będę podziwiała go z odległości metra... <Bahryan oddala się od komputera>


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#71 2009-05-18 19:09:36

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

milkaja napisał:

Bahryan wcale Ci się nie dziwię, ale co nie znaczy ze akceptuje Jednym słowem, proszę podziwiać z daleka hahaha.


Mirya ja ostatnio tez w ogóle nic nie słucham, nie zaglądam czy tam aby nowe fragmenty się nie pojawił na youtube. Po prostu sobie cierpliwie czekam na dvd. Nie zamierzam oglądać Billi i Prabhasa w paskudnej jakości bo wtedy w ogóle ciężko byłoby mi przetrawić, że to po raz kolejny odgrzewana historia.
Za to wczoraj sobie Villu obejrzałam bo na maraton niestety nie idę. Napisy super Vijay mniam, choć fabuła niestety dosyć standardowa. Ale mimo wszystko się pośmiałam. stwierdzam, ze chyba czasem niewiele mi do tego śmiechu trzeba Ale to tak na marginesie mojej wypowiedzi, bo wątku o Villu jeszcze na forum nie ma. Choć może dam rade dziś jeszcze założyć. No zobaczymy.

Prabhas zawsze zostanie moją pierwszą tak ogromną miłością ( ), dlatego również czekam na DVD, a wszystko tak kusi, że ach! No, ale się powstrzymuję i nawet pewnie poczekam na polskie opracowanie, a co!
Mój seans Villu był o tyle niewygodny, że film spodobał mi się, chociaż niczym nie zachwycił. Niestety mam jakieś uprzedzenie do Vijaya, chyba mi kogoś takiego nieprzyjemnego przypomina, bo nie mogę się do niego przekonać.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#72 2009-05-18 19:41:03

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

Bahryan i tak trzymaj

Mirya no cóż ja mam dokładnie tak samo tyle tylko zastanawiam się czy wytrzymam na polskie opracowanie czy też wcześniej obejrzę. No ale może ze to remake to jednak to mnie wstrzyma. Bo jakby był to całkiem nowy film to na pewno zaraz po ukazaniu dvd pierwsze co to obejrzałabym sobie Prabhasa w nowym filmie. Ciekawa jestem jego zapowiadanego filmu Darling. Miałabym ochotę na coś innowacyjnego, ale coś mam niestety przeczucie, że będzie to kolejny typowy hirosowski film. Co prawda świetnie się, przy jego aparycji, do nich Prabhas nadaje, no ale jednak czasem wolałabym zobaczyć coś oryginalniejszego. Dlatego chyba mam spory sentyment do Pournami, który wydaje mi się być choć troszkę innym filmem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Dziś mi się o Prabhsie przypomniało i dlatego zajrzałam na bollywood.pl do wątku o Prabhasie i oto co za cudo jedna z forumowiczek zamieściła

http://i41.tinypic.com/5ciqmv.gif
http://i39.tinypic.com/mr2z2q.gif
http://i42.tinypic.com/f9ghmf.gif



Świetne jest to pierwsze Tylko trochę u mnie się długo ładują, żeby było widać ruch.

Offline

#73 2009-05-18 19:59:07

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Prabhas

Jejku, cudowne... Milkajo, czy mogę podziwiać to z bliska?


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#74 2009-05-18 20:27:15

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

W ramach twojego dobrego sprawowania ostatecznie pozwalam Tylko bez ślinienia mi monitora poproszę
A tak na poważnie to oczywiście, że bardzo proszę się Prabhasem pozachwycać trochę Tylko polecam też obejrzeć jakieś jego filmy, żeby tak w pełni go docenić.

Offline

#75 2009-05-19 12:19:21

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Prabhas

Ok, ślinotok powstrzymam w ostateczności A filmy z nim niestety, jakoś w gazetach nie wychodzą, a nie wiem skąd indziej mogłabym je wziąć...


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#76 2009-06-09 13:28:53

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Prabhas

Jeeeeeejku!
Czy ja oślepłam, czy to się dzieje naprawdę???
I czemu dopiero teraz się dowiaduję
Prabhas ma grać z Kanganą?
Toż to moje kochanie zagra z cenioną przeze mnie aktorką! Hurra!
Nie wiem jak Wy, ale ja do Kangany mam sentyment po Gangserze i na zawsze będę uważać, że ma w sobie COŚ
Kilka zdjęć z Ek Niranjan:
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan11.jpg
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan12.jpg
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan14.jpg
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan02.jpg
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan08.jpg
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan10.jpg
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan13.jpg   (Sonu? )
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan15.jpg I Soooonu Ale cool!
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan21.jpg No i proszę, Prabhas się dzieci boi Sweet!
http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/ekniranjan/images/ekniranjan23.jpg Jejku jak on siedzi! Wah!

ps. super te animki


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#77 2009-06-09 20:04:37

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Prabhas

O dzięki Mirya, ostatnio za bardzo nie śledzę nowości, brak czasu. Także super prezent.
Kangana razem z Prabhasem i rzeczywiście na dodatek Sonu SUUUUPER
Ja też bardzo lubię Kangane i to nie tylko za Gangstera. Właściwie w każdej roli , w której ją widziałam była interesująca.
Zdjęcia świetne i pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Offline

#78 2013-10-04 01:36:06

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Prabhas

Widziałam z Nim 2 filmy. Świetny aktor, jak dla mnie, nie jest jakoś wyjątkowo przystojny, ale ma w sobie niesamowity magnetyzm...

Offline

#79 2013-10-05 02:06:06

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Prabhas

Prabhas jest dobrym aktorem.
Bardzo go lubię.
Ma w sobie coś.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#80 2018-05-01 18:16:10

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Prabhas

Małe sprostowanie: Prabhas urodził się w 1979r. w Chennai.

Temat założony był bardzo dawno temu, "w chwili obecnej" nagrywa Saaho.

P.S. Można też usunąć zdjęcie na górze - link jest nieaktywny, nie wyświetla się.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotell Panama Hotele Wyspy Owcze