Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Priyanka
  •  » Priyanka: 'Brak presji ze strony rodziny, jeśli chodzi o małżeństwo'

#1 2013-10-23 19:17:28

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka: 'Brak presji ze strony rodziny, jeśli chodzi o małżeństwo'

http://imageshack.us/a/img692/7547/r4ms.jpg

Priyanka: 'Brak presji ze strony rodziny, jeśli chodzi o małżeństwo'



Młodszy brat Priyanki Chopra niedawno się zaręczył, ale ona nie czuje na sobie żadnej presji jeśli chodzi o ślub.

"Mój brat chciał to zrobić i wszyscy, cała rodzina wspieraliśmy go. Na szczęście, nie czuję żadnej presji ze strony swojej rodziny, aby wziąć ślub. Mój tata nigdy nie wymuszał na mnie, abym się w końcu ustatkowała", powiedziała Priyanka.

Ale aktorka, która skończyła 31 lat, tego lata, przyznaje, że jej matka chciała, żeby wzięła ślub kiedy skończy 18 lat.

"Moja mama ma własne przekonania i racje, ale nigdy nie miałam żadnej presji, może dlatego, że jestem bardzo zapracowana. Ale to nie znaczy, że nie mogę być w związku i nie mogę wyjść za mąż. Indie również się zmieniają i kobieta może jednocześnie pracować i mieć rodzinę", dodała aktorka.

Obecnie aktorka czeka na premierę filmu 'Krrish 3', jak sama mówi, jej prawdziwym bohaterem był jej ojciec.

Priyanka powiedziała: "Dla mnie, mój tata był moim superbohaterem. On zawsze był takim superbohaterem, w różnych aspektach mojego życia. Byłam jego ulubienicą, więc mocno mnie rozpieszczał. Był bardzo opiekuńczy...."

W filmie, w reżyserii Rakesha Roshan zagrają: Hrithik Roshan, Kangana Ranaut i Vivek Oberoi. Film będzie miał swoją premierę 1 listopada.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Priyanka
  •  » Priyanka: 'Brak presji ze strony rodziny, jeśli chodzi o małżeństwo'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl