Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-11-10 10:54:35

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Vidya Balan i Ali Fazal w 'Bobby Jasoos'

http://oi39.tinypic.com/2yuygw5.jpg

Vidya Balan i Ali Fazal w 'Bobby Jasoos'Kilka dni temu, narzeczony Dia Mirzy - Sahil Sangha ogłosił, że Vidya Balan wystąpi w ich najnowszej produkcji, zatytułowanej 'Bobby Jaoos'. Od tego czasu, pojawiły się pogłoski, kto zagra główną rolę męską. Teraz już wiadomo, że rolę tą otrzymał Ali Fazal, znany z filmu '3 Idiots' i 'Fukrey', aktor zagra u boku Vidyi.

"Tak, po starannie przeprowadzonych kilku przesłuchaniach wybraliśmy Ali'ego. Bardzo nas zainteresował. Mimo, że nie wie nic o filmie, sposób w jaki zaprezentował się na castingu był po prostu genialny", potwierdza Dia.

Nawiasem mówiąc, Ali zagra też w filmie Vin Diesel - 'Fast & Furious 7' (Szybcy i wściekli 7). "Teraz jest on na ciekawym etapie swojej kariery. To nie jest tak, że nie myśleliśmy o głośnym nazwisku, ale widząc Ali'ego na przesłuchaniu, nie było wątpliwości, że jest on właściwym wyborem. Przekazał to co było wymagane od niego. Teraz z niecierpliwością czekamy, na wytworzenie magii na ekranie przez Vidyę i Ali'ego", dodaje Dia. Film ukaże się w drugiej połowie 2014 roku.źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
alkohole b2b http://appsplit.com https://z4y.pl http://www.gielda-ogloszen.com