Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-11-23 16:05:27

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Sonakshi i Arjun Kapoor zagrają razem

Sonakshi i Arjun Kapoor zagrają razem



http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/son-arjun-1.jpg



Aktorka Sonakshi Sinha zagra u boku Arjuna Kapoor w remake'u filmu telugu 'Okkadua'. Film zostanie wyprodukowany pod banerem Sanjaya Kapoor.

Mówiąc o filmie producent Boney Kapoor powiedział: "Właśnie kończymy pracę nad tytułem filmu, niektóre ważne nazwiska zostaną ogłoszone w ciągu kilku dni." Film wyreżyseruje debiutant Amit Sharma, który brał udział w reżyserii reklam Google - Reunioni.

Amit mówi: "Przystąpiłem do filmu, zanim ludzie zobaczyli reklamę Google. Myślę, że ludzie, z którymi pracowałem, rozmawiali o mnie z Boney. Powiedział mi o tym filmie i zatrudnił mnie do filmu. Jest fantastycznym facetem jeśli chodzi o współpracę. Film zostanie wyprodukowany przez Sanjaya Kapoor."

Sonakshi będziemy mogli oglądać w 'R. Rajkumar' z Shahidem Kapoor i w 'Bullet Raja' z Saifem Ali Khan, z kolei Arjun Kapoor jest zajęty pracą nad filmem 'Gunday' Yash Raj Films oraz '2 States' z Alią Bhatt.

Amit nie może się doczekać pracy z Sonakshi i Arjunem: "Widziałem Arjuna w Ishaqzaade i wiele filmów Sonakshi w tym Lootera. Jestem pewien, że to będzie świetna zabawa móc z nimi pracować nad tym filmem."

Zdjęcia do filmu rozpoczną się wkrótce.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-11-23 17:45:37

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Sonakshi i Arjun Kapoor zagrają razem

Jak będę miała możliwość, to film obejrzę. Wątpię aby mnie jednak zachwycił - oryginał niezbyt mi się podobał

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs https://www.hotelstayfinder.com Sublime villa jaune Franco Diving Center