Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Bipasha
  •  » Bips:'Kiedy byłam singielką otrzymywałam sporo propozycji od mężczyzn'

#1 2013-11-29 19:28:27

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Bips:'Kiedy byłam singielką otrzymywałam sporo propozycji od mężczyzn'

http://oi40.tinypic.com/mwcfhw.jpg

Bipasha: 'Kiedy byłam singielką otrzymywałam sporo propozycji od mężczyzn'



Związek Bipashy Basu i Johna Abrahama był chyba jednym z najbardziej komentowanych romansów w Bollywood. Dlatego, szokiem dla wszystkich była informacja, że  ich długoletni związek dobiegł końca. Ale wydaje się, że oboje zapomnieli już o tym. Podczas gdy mówi się, że John ustatkował się u boku Priyi Runchal, Bipasha jest związana z "dobrym przyjacielem" Harmanem Baweja.

W wywiadzie dla DNA, Bipasha mówi o Harmanie oraz dobrym miejscu i czasie, w którym obecnie się znajduje. Pytana o Harmana mówi "To dobry przyjaciel! Sporo żartujemy! Na tym właśnie polega mój problem. Nie mogę być poważna. I nie potrafię kategoryzować. To przyjaciel, świetny facet, dobrze się z nim dogaduję ... Zobaczymy, co przyniesie los."

Na pytanie, czy jest zakochana, Bips mówi: "Nie wiem ... to trudne ... To zły pomysł, aby powiedzieć, że jestem zakochana. W pewnym momencie muszę być. Jest mnie bardzo trudno rozgryźć, nie daję po sobie niczego poznać. Jestem bardzo kochającą osobą. Z czasem mogę przywiązywać się do wszystkiego, ale takie oświadczenie byłoby przedwczesne dla mnie."

Mówiąc o braku pewności siebie, Bipasha powiedziała: "To było tuż przed tym jak podpisałam Raaz 3. Byłam na to gotowa, ale zauważyłam, że moje życie się zmienia. Jako dziewczynka żyłam swoim życiem w sposób szczególny. Nagle to całkowicie się zmieniło i musiałam się pogodzić z tym co dzieje się dookoła ... "

"To było trochę przerażające. Kiedy byłam wolna, nagle otrzymywałam sporo propozycji od mężczyzn. Wyglądam na bardzo odważną dziewczynę, ale wewnątrz byłem bardzo przestraszona. Gdy ludzie pytają mnie, dlaczego właśnie taka byłam? nie potrafiłam odpowiedzieć, później jednak zaczęłam się z tego śmiać. Moi znajomi i rodzina byli wielkim wsparciem dla mnie, pomogli mi dojść do siebie po tym trudnym dla mnie okresie. Ale myślę, że udało mi się to doskonale. Musisz po prostu znaleźć swoją siłę."


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Bipasha
  •  » Bips:'Kiedy byłam singielką otrzymywałam sporo propozycji od mężczyzn'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BoĂŽtes de vitesses manuelles