Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-01-01 18:35:08

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

John Abraham zagra JRD Tata'ę w filmie biograficznym?

http://imageshack.us/scaled/landing/585/1esm.jpg

John Abraham zagra JRD Tata'ę w filmie biograficznym?Aktor i producent John Abraham najprawdopodobniej zagra szanowanego przemysłowca JRD Tata'ę w filmie produkowanym pod jego nazwiskiem.

Jeśli sprawy się ułożą, wtedy John będzie mógł zrobić swój pierwszy film biograficzny opartym na życiu JRD Tata'y. Aktor i producent filmu 'Madras Cafe' zagrał by również w roli głównej.

Źródło bliskie Johna mówi: "Po wypuszczeniu dwóch udanych filmów pod jego nazwiskiem, John planje by w przyszłości by stworzyć realistyczną postać. Zgłosił już na swój dom produkcyjny trzy tytuły: 'JRD Tata', 'Jamshed Ji' i 'Tata Sons', co jest powodem do spekulacji, że jest on zainteresowany biografią słynnego biznesowego potentanta".

John nie był do tej pory częścią filmu biograficznego, ale wyraził chęć zrobienia jednego w przyszłości. "JRD był pół-Persem, John także jest pół-Persem od strony matki. I jest całkowicie obyty z perskim stylem życia. Więc, oczywiście, nie będzie musiał spędzić dużo czasu na obserwacjach. Powiedział, że będzie musiał załatwić wszystkie formalności, zanim rozpocznie scenariusz", dodał informator.


Jeśli projekt ruszy, Shoojit Sircar będzie mógł reżyserować film. Jednak reżyser 'Vicky Donor' powiedział, "Jak na razie nic nie jest skończone. Jeszcze nic nie potwierdzono".JRD Tata?

Jehangir Ratanji Dadabhoy Tata, spędził większość swojego wczesnego życia we Francji, ponieważ jego matka była francuską. Po służbie w armii francuskiej, przeprowadził się do Bombaju. Udało mu się otrzymać pierwszą indyjską licencję pilota. Później zrzekł się francuskiego obywatelstwa i założył firmę Tata Company. Znany jako ojciec indyjskiego lotnictwa, otrzymał Bharat Ratna (najwyższe indyjskie odznaczenie cywilne, przyznawane przez prezydenta Indii). Jest założycielem Air India (firma lotnicza).
źródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


tekst, a także więcej Znajduje się także na tej stronie

Offline

 

#2 2014-01-02 00:17:40

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10262
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: John Abraham zagra JRD Tata'ę w filmie biograficznym?

Jak film powstanie, na pewno będzie świetny


https://3.bp.blogspot.com/-e_Bq8O9r9lo/WJYcIgl_G1I/AAAAAAAAOEU/ehlSoA1xYZAjJ8wP01lJA6KUeEBnHXykwCLcB/s1600/32.gifhttps://2.bp.blogspot.com/-6f-3MSJl8Vs/WJYcBejg-2I/AAAAAAAAODk/OeoY1a7zl4YmhsF7Hz_AkJ-dq_M-gIpuACLcB/s1600/21.gif

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelariaultimatum kancelaria ultimatum bransoleta paracord koszulki z nadrukiem lublin kominki małopolska masaż tantryczny poznań wolne domki nad morzem Jarosławiec