Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-02-17 16:41:38

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Shah Rukh Khan i Amitabh Bachchan wracają na ekrany

Shah Rukh Khan i Amitabh Bachchan wracają na ekranyShah Rukh Khan i Amitabh Bachchan byli ostatnio widziani w filmie Bhoothnath (2008), ale nie w jednej klatce filmowej. Wcześniej dwaj aktorzy pracowali razem w filmie Karana Johar - Kabhi Alvida Naa w Kehna w 2006 roku.

Teraz zostaliśmy poinformowani, że po ośmiu latach, SRK i Big B ostatecznie wystąpią razem na ekranie, w sequelu Bhoothnath.

"Technicznie, aktorzy nie pracowali razem od filmu Karana. Nawet jeśli Shahrukh robi tylko występ specjalny w sequelu, będziemy widzieć u jego boku pana Bachchan. Sceny będą kręcone albo 6 bądź 7 marca. Występ SRK łączy dwa filmy."

Mimo wielokrotnych prób, Bhushan Kumar, który jest współproducentem filmu, pozostał niedostępny dla komentarza. Jednak źródło zbliżone do SRK potwierdziło wiadomość, mówiąc: "Tak, Shah Rukh zgodził się zrobić scenę w filmie, ale data kręcenia sceny jest jeszcze ustalana."


http://www.bollywood.com/sites/default/files/srkamitabh.jpg?1392612538źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dobre Miasto x-rated top 10 personal loan money lenders in singapore http://www.ciazowy.pl http://www.bikeforum.pl