Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Alia
  •  » Alia: 'Na ekranie jestem aktorką, a nie czyjąś córką'

#1 2014-03-28 21:43:16

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Alia: 'Na ekranie jestem aktorką, a nie czyjąś córką'

Alia: 'Na ekranie jestem aktorką, a nie czyjąś córką'



Aktorka Alia Bhatt, która kręciła kilka intymnych scen z Arjunem Kapoor do swojego nowego filmu "2 States", mówi, że na ekranie jest aktorką, a nie czyjąś córką.

Zapytana jak jej rodzice reagują na intymne sceny córki, Alia, powiedziała: "Czy widzieliście kiedyś film mojego ojca? Na ekranie jestem aktorką, a nie czyjąś córką".

"W każdym razie, nie sądzę, aby mój ojciec miał z tym jakiś problem", powiedziała Alia dziennikarzom podczas konferencji prasowej.

Alia, która gra w filmie tamilską dziewczynę, mówi, że jej postać jest bardzo dojrzała.

"Ananya jest znacznie bardziej dojrzała. Ona jest bardzo inteligentna ... przecież ma stopień MBA. Gdzieś tam odnoszę się do mojej postaci. Ona może zrobić wszystko dla ludzi, których kocha."

Arjun, który zgodził się być częścią "2 States", mówi że jednym z powodów dla którego zgodził się być częścią tego filmu była miłość, gdyż jak sam uważa, nie zna ona granic.

"Wybrałem ten właśnie film, bo czuję, że nie ma granic, jeśli chodzi o miłość. Nikt nie może cię powstrzymać, jeśli chodzi o miłość. Jestem emocjonalnie związany z tym filmem", powiedział.

Film w reżyserii Abhisheka Verman, trafi do kin 18 kwietnia.



http://www.pinkvilla.com/files/imagecache/NewsPreview/images_257.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Alia
  •  » Alia: 'Na ekranie jestem aktorką, a nie czyjąś córką'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Inowrocław Проживание Озуэстри Dream Nest