Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Salman
  •  » Salman: 'Tylko Jacqueline Fernandez może zastąpić Zeenat Aman'

#1 2014-06-15 22:38:30

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Salman: 'Tylko Jacqueline Fernandez może zastąpić Zeenat Aman'

Salman: 'Tylko Jacqueline Fernandez może zastąpić Zeenat Aman'



Salman Khan stwierdził ostatnio, że swego czasu był wielkim fanem aktorki Zeenat Aman.

48-letni aktor, był obecny na uruchomieniu trailera swojego nadchodzącego filmu 'Kick', razem z Jacqueline Fernandez , czuje, że piękność ze Sri Lanki może zastąpić legendarną aktorkę. "Zawsze byłem wielkim fanem Zeenat Amanji, a nawet jeszcze dziś jestem jej wielkim fanem. Jeśli ktoś może ją zastąpić to jest to Jacqueline Aman Fernandez", powiedział Salman dziennikarzom.

"Kick" to reżyserski debiut producenta Sajida Nadiadwala. "Nigdy nie pracowałem z aktorką, która dostawała napadów złości. Po tym filmie ona (Jacqueline) wykopie nas wszystkich".

"Diabelska" postać Salmana ma wiele odcieni, aktora zobaczymy w momentach akcji, ale też jako romantycznego bohatera podczas romansowania z Jacqueline.

"Nie mogę ujawniać zbyt wiele o mojej postaci w Kick. Wszystko, co mogę powiedzieć to to, że jest złośliwa, niegrzeczna i dlatego określana mianem diabelskiej", powiedział aktor. Długo oczekiwany trailer został uruchomiony w Bandra z udziałem mediów i tłumu fanów.

Trailer jest pełen śmiałych wyczynów oraz romantycznych scen. W filmie "Kick", w głównych rolach zagrają także Randeep Hooda i Nawazuddin Siddiqui. Film jest remakiem filmu telugu o tym samym tytule z 2009 roku.

"Film jest adaptacją południowego filmu, ale scenarzyści dokonali kilku zmian w scenariuszu... Myślę, że tylko jakieś 10 procent pozostało niezmienione", powiedział Nadiadwala. Premiera filmu wyprodukowanego przez UTV Motion i Nadiadwala Grandson Entertainment Pvt Ltd, jest planowana na 25 lipca.



http://www.bollywoodjournal.com/wp-content/uploads/2013/05/Salman-Khan-Jacqueline-Fernandez.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-06-16 10:54:29

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22839

Re: Salman: 'Tylko Jacqueline Fernandez może zastąpić Zeenat Aman'

Trochę nie rozumiem tego fragmentu, w którym Salman mówi o napadach złości Jacqueline. Chyba mówi o postaci Jacqueline w filmie.. lub żartuje.

Ps. Śliczna sygnaturka.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#3 2014-06-16 11:13:05

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Salman: 'Tylko Jacqueline Fernandez może zastąpić Zeenat Aman'

Dziękuję

Wydaje mi się, że ten fragment odnosi się do wybuchowej postaci Jacqueline, chociaż kto wie, może Jacueline ma niezły charakterek

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Salman
  •  » Salman: 'Tylko Jacqueline Fernandez może zastąpić Zeenat Aman'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Alberghi Filippine Accommodatie Verenigde Staten hotels-world.pl