Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-07-05 21:04:55

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

'Nie chcę się starzeć': Ranveer o swoich 29 urodzinach

'Nie chcę się starzeć': Ranveer o swoich 29 urodzinach



Bollywoodzki aktor Ranveer Singh, który w niedzielę kończy 29 lat, nie chce się starzeć. Aktor uwielbia czas spędzony w pracy przy filmach Bollywood i na podróżach po całym świecie, a to wszystko właśnie dzięki swojej pracy.

"A więc, zbliżają się urodziny ... niestety ... nie chcę się starzeć", taki wpis umieścił Ranveer na Twitterze.

Aktor, który jest zajęty zdjęciami do filmu Zoyi Akhtar - "Dil Dhadakne Do", znalazł czas na odrobinę relaksu i zabawy.

"Praca nad DDD idzie wyjątkowo dobrze! Mam przyjemność pracować z tak szczerym i serdecznym zespołem. Zoya jest po prostu niesamowita ... wrażliwa i bardzo wyrozumiała", powiedział aktor na temat filmu, w którym zagrają również Anil Kapoor, Farhan Akhtar, Anushka Sharma i Priyanka Chopra.

Mówiąc o swoich ostatnich doświadczeniach związanych ze zdjęciami do filmu, aktor powiedział: "Zdjęcia na statku były wyjątkowym doświadczeniem. Świetnie bawiliśmy się z całą załogą... Hardcorowi imprezowicze! To był wesoły statek.!".

Aktor wraz z zespołem odwiedził również wiele innych miejsc.

"No więc tak...Civitaveccia, La Spezia, Olbia, Portovenere, Boże ile tego... Rzym, Neapol, Barcelona". Ranveer, zachwalał również miejscowe smakołyki.

Aktor nie mógł się najeść naleśników, churros, czekoladowej pizzy (nutella pizza), mug cake, bakławy, lodów, pączków, sufletów, rogalików i innych ciast.

Zespół kręcił również zdjęcia w Stambule, gdzie Ranveer został bardzo ciepło przyjęty.

"Co za niesamowity klimat i fascynująca kultura miasta! Teraz jestem w Kapadocji, jest wspaniale, to osobliwe i ciche miejsce. Dużo miłości dla wszystkich tych, którzy przyszli na spotkanie ze mną w Stambule. Wspaniale było zobaczyć was wszystkich ... tyle ciepła ... czuję się świetnie", dodał aktor.

Ranveer rozpoczął swoją karierę z filmem "Band Baaja Baaraat", później zapisał się w przemyśle filmowym hindi dzięki takim filmom jak "Ladies vs Ricky Bahl", "Lootera", "Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela" i "Gunday".



http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/9a/aa/72/9aaa72524b3ec5bb68a1e5715b8992e1.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-07-06 03:18:05

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: 'Nie chcę się starzeć': Ranveer o swoich 29 urodzinach

Przyzwyczaisz się...


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
VrbovĂŠ prefabrikovanĂĄ Ĺžumpa Hotell Haines City Alojamento Frankenau https://www.hotelstayfinder.com