Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-02-15 11:41:18

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Bipasha zagra z Vivkiem i czarna lista Salmana ....

http://photos.contactmusic.com/m/unforgettable%20tour%20080607/unforgettable_03_wenn1366253.jpg
Bipasha Basu zagra u boku Vivka Oberoia w bollywoodzkim remaku tamilskiego superhitu Thoodil. Jest to dobra wiadomość, ponieważ w ostatnim czasie wiele czołowych indyjskich aktorek odmawiało partnerowania mu w filmach oraz rezygnowało z projektów z jego udziałem. Zgoda Bipashy mile zaskoczyła Vivka.

Para aktorów została zaangażowana przez K.S. Adhiyamana, który wcześniej wyreżyserował Hum Tumhare Hain Sanam (z Shahrukhiem, Salmanem i Madhuri) oraz Shaadi Karke Phas Gaya Yaar (z Salmanem i Shilpą). Adhiyaman jest także reżyserem pierwszej, tamilskiej wersji filmu Thoondil, kręconej w całości w Londynie.

Mówi się, że aktorki jak Vidya Balan czy Priyanka Chopra odmówiły grania z Vivkiem w Ram, Rahim aur Romeo oraz w filmie Tushara Hiranandaniego, ponieważ nie chciały narażać się na konflikt z Salmanem Khanem. Jego stosunki z Vivkiem nie są zbyt serdeczne. Od czasu, gdy John Abraham trafił na czarną listę Salmana, Bipasha nie rozważa tego typu dylematów.

Kolejną produkcją z udziałem Vivka ma być film Mission Istanbul, w którym zagra z debiutantką, Shwetą Bhardwaj.

www.bollywood.pl by Khantra

Moja opinia:
Teraz to już nie lubie Salaman - i to bardzo...
Co on sobie wyobraża, że jest królem ?
Biedny Vivek znów mu się nie układa

Co on sobie wyobraża, że jest najprzystojniejszy? o nieee....

Offline

#2 2008-02-15 13:34:33

sanju92

Nabijacz

3093558
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 687
WWW

Re: Bipasha zagra z Vivkiem i czarna lista Salmana ....

jaki bezczelny! A Vivek się mu coś naraził? Czy tak po prostu?
i dobrze! Niech Bipasha zagra z Vivkiem...
o rany....ale zdjęcie:P aż się zaksztusiłam:P

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów hotels-world.pl Blue Bay Allotjament Lake Charles