Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Imran
  •  » Imran Khan: 'Brak dobrych ról dla indyjskich aktorów w Hollywood'

#1 2014-10-16 19:26:28

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Imran Khan: 'Brak dobrych ról dla indyjskich aktorów w Hollywood'

Imran Khan: 'Brak dobrych ról dla indyjskich aktorów w Hollywood'Aktorzy tacy jak: Anil Kapoor, Irfan Khan czy Nimrat Kaur być może wdarli się na scenę w Hollywood, ale aktor Imran Khan uważa, że amerykański przemysł filmowy nie ma dobrych ról dla indyjskich talentów.

"Szczerze mówiąc, nie sądzę, aby indyjscy aktorzy dostali dobre role w Hollywood. Albo wcielają się w rolę przyjaciela głównego bohatera, bądź faceta, który jest właścicielem 7-Eleven (sklepu spożywczego) na rogu", powiedział 31-letni aktor, podczas trwającego Festiwalu Filmowego w Mumbaju.

"Prawda jest taka, że nie ma dobrych ról dla indyjskich aktorów w Hollywood. Jestem bardzo szczęśliwy tutaj", dodaje aktor, który był widziany w takich filmach jak "Jaane Tu ... Ya Jaane", "I Hate Luv Storys" czy "Delhi Belly".

Anil, który zagrał kluczową rolę w nagrodzonym Oscarem, brytyjskim filmie "Slumdog Millionaire", wystąpił w niewielkiej roli w filmie Toma Cruise w "Misson Impossible: Ghost Protocol" oraz w ósmym sezonie amerykańskiego serialu "24".

Z kolei Irfan zagrał w takich filmach międzynarodowych jak: "A Mighty Heart", "The Amazing Spider-Man" i "Życie Pi", a Nimrat został obsadzony w czwartym sezonie amerykańskiego serialu "Homeland".

Ali Fazal, miał swój epizod w "Fast & Furious 7", a Arfi Lamba, przyjął film "The Key Project" z Lady Gagą i Akonem.http://s4.firstpost.in/wp-content/uploads/2014/10/Imran_fb.gifźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Imran
  •  » Imran Khan: 'Brak dobrych ról dla indyjskich aktorów w Hollywood'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Zgierz Szamba betonowe Jasło Hoteller Novalja