Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

#1 2014-10-17 22:11:37

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ślub Katriny i Ranbira w lutym?

Ślub Katriny i Ranbira w lutym?Związek Ranbira Kapoor i Katriny Kaif jest jednym z najbardziej dyskutowanych tematów w Bollywood. Ranbir i Katrina jednak unikają pytań dotyczących ich relacji oraz planów małżeńskich. Z kolei Ranbir ujawnił niedawno, że nie będzie ślubu w najbliższej przyszłości.

Najnowsze wieści głoszą, że ten wielki dzień może nadejść bardzo szybko. DNA informuje, że Ranbir i Katrina mogą zawrzeć związek małżeński w lutym, prawdopodobnie w okolicach Walentynek. Pojawiają się również pogłoski, że Ranbir chce jak najszybciej zakończyć pracę nad filmem "Tamasha", w którym gra u boku Deepiki Padukone. Pracę chciałby skończyć właśnie przed swoim wielkim dniem, w lutym.

Najwyraźniej rodzina Kapoor jest podekscytowana nadchodzącym wydarzeniem i przygotowania idą pełną parą. Jeżeli wiadomość okaże się prawdą, Ranbir i Katrina wezmą ślub, jeszcze przed wydaniem swojego filmu 'Jagga Jasoos'.http://www.media247.co.uk/showbiz/wp-content/uploads/2013/04/Ranbir-Kapoor-Katrina-Kaif.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
caprio napój zapora drogowa u-20a transport mebli kraków klej lakma masaż tantryczny poznań wolne domki nad morzem Jarosławiec