Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-27 09:24:50

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Preity Zinta: 'Filmowcy zawsze będą eksperymentować'

Preity Zinta: 'Filmowcy zawsze będą eksperymentować'



Bollywoodzka aktorka Preity Zinta, praktycznie nie zrobiła ani jednego filmu, w latach 2010 - 2012. Jej powrót na ekrany z 'Ishkq in Paris' w 2013 roku, nie zaimponował widzom krytykom.

Teraz jednak, aktorkę będziemy mogli oglądać w dwóch filmach - w jednym z nich zagra razem z Sunny Deol i pojawi się gościnnie w filmie Saifa Ali Khan - ale jak sama mówi, nie zamierza podpisywać zbyt wielu projektów.

Zapytana, czy nie chce być częścią przemysłu, zwłaszcza teraz, gdy coraz więcej filmów opiera się na postaciach kobiet, odpowiedziała: "Filmowcy w Bollywood zawsze będą eksperymentować. To nie jest tak, że teraz zaczną robić coś ciekawego, albo właśnie teraz jesteśmy w najlepszym okresie."

Aktorka twierdzi, że zrobiła wystarczająco dużo niecodziennych ról na początku swojej kariery: "Zrobiłam Sangharsh (1999; thriller kryminalny); odegrałam ważną rolę w Kya Kehna (2000; jej bohaterka zaszła w ciążę, nie będąc mężatką), a nawet! film taki jak Chori Chori Chupke Chupke, w którym zagrałam prostytutkę... Zawsze eksperymentowałam i robiłam filmy, które były też typowo komercyjne", mówi Preity.

Ogólnie rzecz biorąc, aktorka mówi, że w przemyśle zawsze znajdą się filmowcy, którzy chcą robić odważne, innowacyjne filmy. "Tak jak mówiłam wcześniej, to nie jest tak, że dopiero teraz filmowcy eksperymentują. Przemysł nie zmienił się aż tak bardzo w zakresie produkcji nowych rodzajów filmów. Niemal zawsze, pojawiają się coraz to nowsze rodzaje filmów", mówi.



http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a6/5a/19/a65a19a21efa7d818e28c4d6b90fc1e5.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-10-27 13:19:00

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Preity Zinta: 'Filmowcy zawsze będą eksperymentować'

Mam jednak nadzieję zobaczyć ja jeszcze kiedyś w roli głównej.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#3 2014-10-27 13:40:16

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Preity Zinta: 'Filmowcy zawsze będą eksperymentować'

Summer napisał:

Mam jednak nadzieję zobaczyć ja jeszcze kiedyś w roli głównej.

Ja też mam taką nadzieję

Offline

#4 2014-10-27 19:14:48

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Preity Zinta: 'Filmowcy zawsze będą eksperymentować'

Liczę, że tak łatwo nie zrezygnuje z głównych ról w filmach. Jest świetną, aktorką, szkoda by jej było

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Hoteller Son Parc hotels-world Innkvartering Al Ula Plovdiv