Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-12-30 13:26:04

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Kangana Ranaut spotyka się z Hrithikiem Roshan?

Kangana Ranaut spotyka się z Hrithikiem Roshan?



Najnowsze plotki głoszą, że aktorka Kangana Ranaut spotyka się z Hrithikiem Roshan. Po tym jak aktor rozwiódł się z żoną Suzanne Khan, jego życie uczuciowe Hrithik Roshan jest niemal na ustach wszystkich, teraz na celowniku jest właśnie wcześniej wspomniana Kangana. Mówi się, że tych dwoje zbliżyło się do siebie już podczas kręcenia "Krrish 3", krążą też pogłoski, że Kangana była przyczyną rozwodu Suzanne i Hrithika.

Kangana niedawno wyznała, że jest zakochana, ale odmówiła ujawnienia nazwiska tej osoby: "Tak, jestem w związku i jest mi z tym dobrze. Ale nie chcę o tym mówić teraz. To bardzo szczególna więź dla mnie i cieszę się, że znalazłam odpowiedniego faceta. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, kiedy będę mogła o tym mówić. Teraz, mówiąc o tym byłoby to niesprawiedliwe wobec tej drugiej osoby. Jak to jest, że wszelkiego rodzaju relacje są tak trudne i skomplikowane? Moje życie uczuciowe jest ekscytujące. Kiedy jesteś zakochany, musisz być niemal pewny co do tego, jakie rzeczy chcesz upublicznić. Mam nadzieję, że mi się to uda", powiedziała Kangana.

Jednak Hrithik zaprzecza, jakoby spotykał się z aktorką. Napisała na Twitterze: "Przypuszczam jaką cenę się płaci za bycie singlem, ale nie jest tak ze mną w tym przypadku. Sądzę, że dziennikarze znowu szukają sensacji. Życzę Wam miłego dnia".

W przeszłości Kangana spotykała się z Adityą Pancholi, była także w związku z Adyanan Suman.



http://i1.wp.com/filmymantra.com/wp-content/uploads/2014/12/Kangana-Ranaut-dating-Hrithik-Roshan.jpg?resize=400%2C240



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-12-30 16:19:07

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Kangana Ranaut spotyka się z Hrithikiem Roshan?

Wygląda na to, że to głupia plotka. Trochę szkoda, tworzyliby ładną parę.

Offline

#3 2014-12-30 18:48:04

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Kangana Ranaut spotyka się z Hrithikiem Roshan?

Fajnie, że Kangana jest szczęśliwa i spotkała dla siebie odpowiedniego faceta, Hrithikowi również życzę szczęścia w miłości, może kiedyś się jeszcze zakocha. Swoją drogą byliby całkiem ładną parą

Offline

#4 2014-12-30 19:16:43

 shahrukhkajol12

Bollymaniak

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 1635
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan & Kajol
WWW

Re: Kangana Ranaut spotyka się z Hrithikiem Roshan?

Przecież chodziła z kimś innym?


https://33.media.tumblr.com/368aaaba41849b7156139e0ff3f1559e/tumblr_mzlz2a18t11sh37hno1_500.gif https://31.media.tumblr.com/76e55bb9ad38207b8c2d746929aad9f4/tumblr_mqx8p9goSm1s5gy8uo1_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ San Felice del Benaco Benasque Alloggio Germania