Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kina wyświetlające film "PK" zniszczone

#1 2014-12-31 11:18:43

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 18283

Kina wyświetlające film "PK" zniszczone

Kina wyświetlające film "PK" zniszczone


Pomimo tego, że film PK otrzymał pozytywną odpowiedź w box office, para gwiazd występujących w filmie - Aamir Khan i Anushka Sharma - wkrótce zostali zaplątani w szereg kontrowersji po tym jak wiele organizacji hinduistycznych oskarżyło film, że uraża wyznawców tej religii.   

Działacze organizacji Bajranglal Dal, dążąc do wprowadzenia zakazu dla tego filmu, zaatakowali kina Ahmedabad (stan Gujarat) twierdząc, że film powstał z zamiarem dokonania 'kpiny' z religii hinduistycznej i świątobliwych osób. Członkowie organizacji hinduistycznych również poprosili właścicieli kin, aby wstrzymali natychmiast wyświetlanie filmu.

Wcześniej w wielu miastach w Indiach były wniesione pozwy przeciwko filmowi za "obrażanie" religijnych przekonań i wiary oraz domagające się zakazu dla filmu, jednakże Sąd Najwyższy wszystko oddalił.

Choć film uniknął wszelkich prawnych lub cenzorskich sporów co do jego treści, protesty nadal są kontynuowane w miastach takich jak Agra i Mau (Uttar Pradesh),  Bhopal (Madhya Pradesh), Ahmedabad (Gujarat). Wiele z tych organizacji ucieka się do przemocy, od rozdzierania plakatów do ich podpalania, od rzucania kamieniami w kasy biletowe do nawet pogróżek w kierunku właścicieli kin, aby usunęli PK.

Mówi się, że jedno z kin w Parel, w Bombaju, już zaprzestało projekcji filmu.  Policja nadal bada przypadek wybuchu przemocy w stanie Gujarat, urzędnicy wspomnieli, że mają materiał filmowy CCTV, który pomoże w identyfikacji osób.

Zarząd Cenzorski, na którego czele obecnie jest Leela Samson jest chętny PK. Leela udzielając wsparcia filmowi wspomniała, że te protesty mogą zostać wszczęte. Dodała, że gdy film był u nich w celu nadania certyfikacji, łatwo otrzymał czystą notkę i nie mieli poczucia, że film będzie miał jakiekolwiek problemy.


http://static.financialexpress.com/pic/uploadedImages/mediumImages/M_Id_482020_Aamir_Khan_PK.jpg_________________
źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kina wyświetlające film "PK" zniszczone
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://pobiedziska.szamba-betonowe360.pl adsino.net.pl https://wymarzonezdjecia.pl/sitemaps/