Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-01-01 15:30:58

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Aishwarya podekscytowana współpracą z KJO w ‘Ae Dil Hai Mushkil’

Aishwarya podekscytowana współpracą z KJO w ‘Ae Dil Hai Mushkil’



Była królowa piękności i Bollywoodzka aktorka Aishwarya Rai jest podekscytowana współpracą z reżyserem Karanem Johar w "Ae Dil Hai Mushkil". W przeszłości, brakowało  możliwości takiej współpracy  i wreszcie ma to miejsce właśnie z filmem "Ae Dil Hai Mushkil", w którym grają również Ranbir Kapoor i Anushka Sharma w kluczowych rolach.

W wywiadzie dla czołowego tabloidu aktorka powiedziała: "Kiedy usłyszałam scenariusz filmu, to pojawił się na mojej twarzy uśmiech. Dla mnie jako aktorki, to ekscytujące być częścią tej historii i móc pracować z Karanem. Tak więc jestem szczęśliwa, że jestem częścią tego filmu".
Aishwarya będzie miała inną niż do tej pory, bardziej zróżnicowaną rolę w filmie.

Karan również nie może doczekać się pracy z całą trójką, jak sam powiedział, to jego wielkie marzenie, aby pracować z Aishwaryą. "Miłość i konflikty są głównym tematem mojego kolejnego reżyserskiego przedsięwzięcia. Kiedy pracowałem z Ranbirem i Anushką w "Bombay Velvet", wiedziałem, że ich duet to niesamowita chemia i niezaprzecalnie musi być ona przedstawiona w kolejnym filmie i jestem bardzo podekscytowany, żeby to wyreżyserować. 'Ae Dil Hai Mushkil' spełnia również moje wielkie marzenie, aby pracować z Aishwaryą Rai Bachchan. To prawdopodobnie jej najbardziej niezwykła i współczesna rola i nie mogę się doczekać, aby z nią pracować. Jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o tym filmie, ale na razie, to co chcę powiedzieć, to to, że nie jest to typowa, konwencjonalna historia miłosna lub trójkąt miłosny. To film, który opowiada o głębszych relacjach, złamanych sercach i o tym jak miłość cię uzupełnia, określa cię, a jednak powoduje, że chce się czegoś więcej. Nigdy nie miałem w mojej całej karierze filmu, który przyszedłby mi do głowy tak szybko, to pochodziło od wewnątrz", wyjawił Karan.

KJO ujawnił również, że przegapił kilka możliwości pracy z Aishwaryą. Miała ona zagrać w "Kuch Kuch Hota Hai", "Kabhi Khushi Kabhie Gham" i "Kabhi Alvida Naa Kehna", ale nic z tego nie wyszło. Karan powiedział: "Zawsze chciałem pracować z Aishwaryą. Zarówno mi jak i jej brakowało takiej współpracy, wynikło to z różnych przyczyn. Po raz pierwszy zaproponowałem jej grę w "Kuch Kuch Hota Hai", ale w tym czasie pracowała nad 'Jeans'. Kluczowy moment miał nastąpić, kiedy sądziłem, że Kajol nie zagra w Kabhi Khushi Kabhie Gham jako że właśnie wyszła za mąż. Ale nie zapomniałem wtedy o Kajol i to była wzruszająca chwila. Zagrała w tym filmie, ale niestety znowu nie wyszło z Aishwaryą. Następnie, chciałem ją obsadzić w filmie "Kabhi Alvida Naa Kehna", ale i tym razem do współpracy nie doszło."

Za muzykę do filmu ‘Ae Dil Hai Mushkil’ będzie odpowiedzialny Pritam.

Karan jest obecnie bardzo podekscytowany i nie może się doczekać, aby rozpocząć zdjęcia: "Jestem podekscytowany jak dziecko w sklepie ze słodyczami. Wstaję rano, z mnóstwem energii. Czasami nie ma znaczenia, czy film pisany był przez trzy lata lub 30 dni, to są prawdziwe emocje i jestem bardzo podekscytowany".

Film będzie kręcony w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i Delhi, premiera filmu jest wstępnie wyznaczona na 3 czerwca 2016.



http://bollyspice.com/wp-content/uploads/2014/12/14dec_Karan-Aishwariya.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Albania Hoteles Bytom