Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Shahid
  •  » Shahid: 'Czuję, że po Haider mam jeszcze bardziej umocnioną pozycję'

#1 2015-01-15 17:03:03

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Shahid: 'Czuję, że po Haider mam jeszcze bardziej umocnioną pozycję'

Shahid: 'Czuję, że po Haider mam jeszcze bardziej umocnioną pozycję'



Shahid Kapoor, który w tym sezonie zgromadził na swoim koncie wiele trofeów, za rolę w filmie 'Haider', mówi iż czuje, że jego pozycja w Bollywood jest jeszcze bardziej umocniona, po tym jak zrobił ten film i uważa, że powinno powstawać więcej takich filmów.

Podczas ostatniego rozdania nagród, aktor powiedział: ''Filmy takie jak Haider powinny być punktem odniesienia dla całego pokolenia nowych aktorów. Czuję, że po tym jak zagrałem w Haider, mam jeszcze bardziej umocnioną pozycję. Czuję, że mogę podążać za swoim sercem i instynktem, teraz mogę robić filmy, w które wierzę i które naprawdę chcę zrobić, prawdopodobnie to dlatego właśnie został aktorem.''

''Sądzę, że powinno powstawać więcej tak dobrych filmów jak [b]Haider. Ten film to nie tylko indywidualne osiągnięcie, chodzi o to, aby było możliwe zrobienie kina, które jest inspirujące, dobre, uważam, że w przyszłości coraz więcej osób powinno robić dokładnie takie filmy. Mam nadzieję, że za rok też znajdę się tu gdzie teraz jestem i otrzymam oklaski za równie podobny film jak ten"[/b], dodał aktor.



http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/shahidkapur/shahidkapur-159.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Shahid
  •  » Shahid: 'Czuję, że po Haider mam jeszcze bardziej umocnioną pozycję'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Rydułtowy sprzedaż szamb betonowych mapa fotowoltaiki przegrywanie kaset vhs