Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Sanjay Leela Bhansali: Bajirao Mastani to jeden z moich największych i

#1 2015-01-30 12:29:12

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Sanjay Leela Bhansali: Bajirao Mastani to jeden z moich największych i

Sanjay Leela Bhansali: Bajirao Mastani to jeden z moich największych i najtrudniejszych filmów






Reżyser Sanjay Leela Bhansali, który został uhonorowany prestiżową nagrodą Padma Shri, wyznał nie dawno w wywiadzie, iż jego nadchodzący film Bajirao Mastani to największy do tej pory jego projekt.

"To będzie znowu opowieść o miłości, a miłość to takie powszechne emocje. Każdy film ma swoje własne przeznaczenie. Jednak są pewne uczucia, które się nigdy nie zmieniają. Bajirao Mastani będzie największym filmem pod względem tej skali" - powiedział reżyser. Sanjay ujawnił również, że nie tylko jego największy, ale zarazem najtrudniejszy projekt w jego karierze.
Reżyser dodaje:"Moje dotychczasowe filmy tj. Devdas, Khamoshi: The Musical, Saawariya, Black, Guzaarish,wydaja się takie małe w porównaniu z nadchodzącym projektem".

Dyrektor Bhansali ujawnił również, iż postać Bajirao to bardzo ekspresyjna rola. Tytułowy Bajirao wiele wycierpi z powodu swojej miłości. "Bajirao Mastani to bardzo intensywna historia miłosna. Tak wiele ludzi cierpi z powodu miłości. Miłość to dylemat każdego człowieka. W czasach w których film będzie kręcony, wydawać by się mogło że miłość nie zakończy się happeningiem. Film będzie o człowieku, który kochał dwa wieki temu. To będzie trumf miłości".

W Bajirao Mastani zobaczymy gwiazdy takie jak: Ranveer Singh, Deepika Padukone i Priyanka Chopra. Film trafi do kin 25 grudnia 2015r.








http://images.mid-day.com/2013/nov/Deepika-Sanjay-Ranveer.jpg











[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez aishwarya_rai (2015-01-30 12:30:01)


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

#2 2015-01-30 13:10:03

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Re: Sanjay Leela Bhansali: Bajirao Mastani to jeden z moich największych i

Ten film był zapowiadany od dekady (ponad), więc myślę, że teraz Bhansali po skompletowaniu obsady, da z siebie wszystko i naprawdę zaprezentuje świetne widowisko. Oczywiście utrzymując swoje standardy, które uwielbiam. Od strony kostiumów, muzyki, czy scenografii nigdy nie mogłam mu nic zarzucić, więc liczę, że znowu mnie tym zachwyci. :>


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Sanjay Leela Bhansali: Bajirao Mastani to jeden z moich największych i
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Allotjament Lake Charles