Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-01-31 13:34:42

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Jacqueline Fernandez: "Nauka hindi to piękny proces dla mnie"

Jacqueline Fernandez: "Nauka hindi to piękny proces dla mnie"Piękność ze Sri Lanki, Jacqueline Fernandez ciężko pracuje nad poprawą swojego hindi i jak sama mówi, choć jej dykcja jest nadal słaba, język pomaga jej poznać i zrozumieć indyjską kulturę, a także być bardziej spontaniczną na planie podczas kręcenia zdjęć.

Na ostatnim wydarzeniu, aktorka powiedziała: "Uczę się hindi od 2009 roku i jest to dla mnie piękny proces, gdyż komunikacja jest bardzo ważna, a do tego teraz tak naprawdę mogę współpracować niemal z każdym.''

''Jako że robię filmy w języku hindi, pomaga mi to (nauka języka), kiedy kręcę zdjęcia, ponieważ pozwala mi to na bycie trochę bardziej spontaniczną. Ale faktycznie, muszę jeszcze popracować nad moją dykcją. To jest właśnie to, nad czym pracuję z moim nauczycielem hindi i również śpiewam piosenki w języku hindi. Uczę się, bo to pozwala mi również lepiej poznać kulturę. Nie robię tego tylko z powodu mojej pracy, ale dlatego, że lubię uczyć się nowych języków. Bardzo się staram i ciężko pracuje nad tym", dodała aktorka.

Jacqueline będzie można zobaczyć w podwójnej roli w swoim nadchodzącym filmie 'Roy'.http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/jacquelinefernandes/jacquelinefernandes-73.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
b-36 znak sklep przejście dla pieszych znak sklep słupek blokujący 60mm sklep psycholog Piła tantra Poznań noclegi Jastarnia zaproszenia-slubne-recznie-robione.eu