Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-04-11 22:45:58

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Aishwarya o filmie "Robot"

http://2.bp.blogspot.com/_TiCO8op_NpI/S1gYEAcfiHI/AAAAAAAACUs/_JN4HTekG3o/s400/Madhuri+beats+Aishwarya.jpg
Aishwarya o filmie "Robot"


Aishwarya Rai, która trzyma w sekrecie szczegóły filmu bliskiego jej sercu, opowiedziała w końcu o jej Tamilskiej przygodzie z filmem "Robot" i Rajinikanthie. Zapytana o film "Robot" Aishwarya powiedziała:

"Chcę pracować z Rajinikanthem. On jest fenomenem. Wszyscy opowiadają o takim doświadczeniu. Ja w tej chwili tego doświadczam. To dla mnie bardzo ważne by dać z siebie jak najwięcej."

Film reżyseruje Shankar, u którego aktorka wystąpiła już w filmie "Jeans".

"To jest całkowicie artystyczny styl Rajini-Shankar. Nie ma tu logiki dlaczego zgodziłam się wystapić w tym filmie poza chęcią pracy z Rajinim. Shankar i Rajini zapraszali mnie do udziału w tak wielu filmach, że to aż krępujące".

"Od czasu gdy z Shankarem pracowalismy nad filmem "Jeans" Shankar proponował mi udział we wszystkich swoich filmach za wyjątkiem filmu "Boys"."

"Rajinikanth, choć jest bardzo zasłużonym seniorem w swoim fachu,gwiazdą - wykazał się brakiem egoistycznych cech, proponując mi udział w swoich ostatnich czterech czy pięciu filmach. A moja odmowa co do udziału w tych filmach nigdy nie została przez niego źle odebrana. Podziwiam go za to.  To wymownie świadczy o jego wielkim kalibrze jako gwiazdora i człowieka, który nigdy się nie obraził słysząc moje nie."

Aishwarya Rai powiedziała również:

"Technicznie ten film wyniesie kino w zupełnie inną płaszczyznę."



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2008-04-12 17:55:20

Fantasmagoria

Dobry dyskutant

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 1109
WWW

Re: Aishwarya o filmie "Robot"

Rajinikant? Czy to nie przypadkiem ten, co go dali na główną stronke bollywood.pl na prima aprilis?

Offline

#3 2008-04-12 19:07:37

Umbrella

Bywalec

5812018
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 510

Re: Aishwarya o filmie "Robot"

o z chęcią zobacze ten film

Offline

#4 2008-04-12 19:41:06

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Aishwarya o filmie "Robot"

Ach.... tak tak tak to musi być super

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Benasque https://www.hotelstayfinder.com/ Hoteles Bytom