Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-09-22 21:35:53

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ranbir: 'Dużo się nauczyłem pracując z Deepiką'

Ranbir: 'Dużo się nauczyłem pracując z Deepiką'



Aktor Ranbir Kapoor mówi, że widząc jak aktorsko rozwija się Deepika Padukone było to dla niego podbudowujące na duchu i inspirujące, a sam dużo nauczył się podczas pracy z nią.

"Dużo się nauczyłem pracując z Deepiką. Zrobiliśmy razem do tej pory dwa filmy, 'Bachna Ae Haseeno', a potem zrobiliśmy 'Yeh Hai Deewani Jawaani'  który był wielkim hitem. Widząc, jak aktorsko się ona rozwija, było to naprawdę podbudowujące na duchu, zachęcające i bardzo inspirujące dla mnie", powiedział aktor na uwolnieniu trailera długo oczekiwanego, romantycznego filmu Imtiaza Ali - " Tamasha".

"Dla mnie "Tamasha" jest wyjątkowy, z całym tym zespołem. I mam nadzieję, że ludzie dają filmowi szansę w kinach i będą cieszyć się filmem. Jest to drugi film z Imtiazem i drugi z Sajid Nadiadwala, mój trzeci film z Deepiką i jedenasty film z Siddharth Roy Kapur (UTV Motion Pictures). Więc jestem bardzo podekscytowany pracą z tym zespołem", powiedział.

Trailer pokazano także na nośnikach cyfrowych i prędko był szeroko omawiany w mediach społecznych podobnie jak było to w przypadku 'first look'. Zdecydowanie widać chemię między Ranbirem i Deepiką ale momentami może być uważana za nieco mniej emocjonalną.

Mówiąc o reżyserze filmu, Ranbir uznał film Imtiaza - "Rockstar" za ważny krok milowy w jego karierze. "'Rockstar' dużo mnie nauczył i dał mi wiele sukcesów, nagród i umiejętności."

Mówiąc o sloganie 'Dlaczego zawsze ta sama historia?', Imtiaz powiedział: "Czasami ten sam rodzaj zdarzeń występuje w życiu a potem obwiniamy za to pewne okoliczności, które temu towarzyszyły i po prostu mówimy, że takie jest życie. Nigdy nie staniesz się tym kim naprawdę jesteś jako jednostka."

"I ciągle powtarza się ta sama historia, chyba że przejmiesz kontrolę nad swoim życiem. Możesz to zmienić, mówiąc, że nie cieszysz się z takiego obrotu sprawy i że będziesz tworzyć własne zakończenie w życiu, wtedy następuje ów rodzaj 'tamasha'."

"Tamasha" wyprodukowany przez Sajid Nadiadwala jest planowany do wydania w dniu 27 listopada.



http://images.indianexpress.com/2015/09/ranbir-deepika-759.jpg?w=600



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2015-09-22 21:55:03

 jigssaw

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-06-21
Posty: 2781
Aktorka: Deepika, Alia, Kalki
Aktor: Aamir, Ranveer, Abhay
Duet: Deepika&Ranveer
WWW

Re: Ranbir: 'Dużo się nauczyłem pracując z Deepiką'

Fajnie, że Ranbir i Deepika mają tak dobrą relację po rozstaniu i mówią o sobie nawzajem tak miłe rzeczy. No i zgadzam się z Ranbirem, Deepi bardzo rozwinęła się aktorsko. Sam Ranbir także jest świetnym aktorem.


https://media.giphy.com/media/3XGqkR2pRhRq01Ugte/giphy.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów hotels-world.pl www.hotelstayfinder.com ホテル アブハジア