Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Alia
  •  » Alia nie zagra w filmie biograficznym o piosenkarce Nazia Hassan

#1 2015-10-15 18:01:19

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Alia nie zagra w filmie biograficznym o piosenkarce Nazia Hassan

Alia nie zagra w filmie biograficznym o pakistańskiej piosenkarce Nazia Hassan



Aktorka Alia Bhatt zaprzeczyła doniesieniom jakoby była częścią filmu biograficznego, opowiadającego o życiu pakistańskiej piosenkarki Nazia Hassan. Alia kiedyś wyraziła chęć odegrania piosenkarki na dużym ekranie.

"Nie zrobię tego. Jednak kiedyś poproszono mnie o podanie nazwiska osoby, którą chciałabym zagrać, gdybym miała kiedyś zrobić film biograficzny. Ja podałam to nazwisko (pakistańskiej wokalistki Nazia Hasan), niemal od razu pojawiło się ono w mojej głowie. Uważam, że historia i ogólnie całość jest interesująca", powiedziała Alia na promocji swojego filmu "Shaandaar".

Aktorka była obecna na prezentacji utworu "Raitaa Phail Gaya" z filmu 'Shandaar'. Reżyser Vikas Bahl powiedział, że świetnie się bawili oglądając aktora Pankaj Kapoor tańczącego do piosenki.

"Kiedy zaczynaliśmy pracować nad jego sceną tańca, trudno było go zatrzymać. Czekaliśmy, aż się zatrzyma. Był świetny. Cały zespół patrzył na niego", powiedział.

Shahid, który po raz pierwszy dzieli ekran ze swoim ojcem Pankaj Kapoor, nie miał okazji z nim zatańczyć.

"Sytuacja w piosence jest taka, że kiedy jestem w pobliżu, on nie tańczy. Kiedy odejdziesz on też chce tańczyć i tańczy sam. Nie miałem okazji zatańczyć z nim", powiedział Shahid.

Na wydarzeniu, Shahid również przyszedł na ratunek Alii, gdy reporterzy zapytali ją, czy widziała zdjęcia zamieszczone przez jej rzekomego chłopaka Siddhartha Malhotra na serwisach społecznościowych, dotyczących turystyki Nowej Zelandii, której jest ambasadorem w Indiach.

Alia powiedziała: "Shahid zawsze mnie uratujesz i dzisiaj mnie też uratowałeś."

Aktor "Shaandaar" powiedział: "Kto to jest Siddharth, nie znamy żadnego Siddhartha. W Nowej Zelandii nie znamy żadnych Siddharthów. Istnieje Sid (Siddharth) Marketing. Zajmuje się marketingiem Dharma Productions. Oprócz niego nie znamy żadnych Siddharthów."



http://images.indianexpress.com/2015/08/alia-bhatt-first-move-759.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Alia
  •  » Alia nie zagra w filmie biograficznym o piosenkarce Nazia Hassan
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl