Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Alia
  •  » Alia Bhatt: "Kalank" to nasz największy film pod względem budżetu

#1 2019-04-24 10:33:16

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 16222

Alia Bhatt: "Kalank" to nasz największy film pod względem budżetu

Alia Bhatt: "Kalank" to nasz największy film pod względem budżetu do dnia dzisiejszego
Siedem przebojów w ciągu 10 lat jest świadectwem jej pasji do aktorstwa, ale Alia Bhatt mówi, że jej życie nie kręci się wokół losu filmu. 26-letnia gwiazda mówi, że z wiekiem zdała sobie sprawę, że ważne jest, aby oderwać się od sukcesu i porażki oraz dać pierwszeństwo relacjom w swoim życiu.

„Jestem pasjonatem aktorstwa, kręcenia filmów i tego całego świata, ale to nadal jest częścią mojego życia, a nie jest moim życiem. Uświadomiłam sobie teraz, że pod koniec dnia moja rodzina, moje związki i moje ukochane osoby są dla mnie priorytetem. Zdajesz sobie z tego sprawę z wiekiem. Nadal oddaję 100 procent dla każdego filmu, który robię, ale myślę, że nie jest źle powiedzieć, że ludzie w moim życiu, wspomnienia i chwile, które dzielę z nimi to moje pierwszeństwo." - powiedziała w wywiadzie Alia Bhatt.

Gwiazda Raazi dodaje, że lubi pracować w filmach, ale nie pozwala, by przesłaniało jej to życie osobiste.

„Nie lubię być zbyt przywiązana do mojej kariery. Czy to sukces, czy porażka ... Nie pozwalam, by mnie to obezwładniało. (...) Jestem szczęśliwa dopóki pracuję i chcę kontynuować pracę, ale nadal nie jest konieczne brać to zbyt poważnie.”


Alia mówi, że występowanie przed kamerą zaspokaja jej kreatywny apetyt, a wyniki kasowe jej nie przeszkadzają.

„Nikt nie chce ponieść klęski, ale dla mnie ważne jest, aby czuć się usatysfakcjonowanym procesem tworzenia filmu, a następnie pozostawić decyzję światu. Wtedy po prostu musisz z tym żyć, radzić sobie z tym i uczyć się z tego”.


Począwszy od grania ofiary wykorzystywania seksualnego w Highway do grania roli szpiega w Raazi, wybory Alii zaskoczyły zarówno publiczność, jak i krytykę. Mówi jednak, że jej celem nie jest „szokowanie” widzów, ale zamiast tego rzucenie wyzwania samej sobie.

„Zaskakiwanie ludzi moimi wyborami to manipulowanie. Po prostu wierzę w wyzwanie. (...) Powodem, dla którego wybrałam film jest (jego) historia.”
- mówi

Alia pojawi się w Kalank, aktorka występuje u boku Varuna Dhawana, Sonakshi Sinhy, Adityi Roya Kapoora, Sanjaya Dutta i Madhuri Dixit Nene w filmie wyprodukowanym przez Dharma Productions.

Mówi, że film jest dla niej ważny, ponieważ jest to jej najbardziej budżetowy projekt do dnia dzisiejszego.

„To bardzo ważny film dla mnie i Varuna. To nasz największy film pod względem budżetu do dnia dzisiejszego. Szczerze mówiąc, jest stres związany z naszą premierą, reżyser Abhishek (Varman) jest bliskim przyjacielem, więc stres się podwaja. Kręcenie tego filmu nie było wesołe i zabawne, było bardzo emocjonalne i napięte." - dodaje.

Chwaląc Varmana, z którym pracowała również w 2 States Alia mówi, że jest „kompletnym reżyserem”.

„Pokazuje w sposób spontaniczny piękno, dramat, gamę i naturalność. Jest pierwszą osobą, do której dzwonię po jakąkolwiek radę."http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1556094747.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy - Alia
  •  » Alia Bhatt: "Kalank" to nasz największy film pod względem budżetu
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky RĂ˝mařov nasza strona tłumaczenia sds Obróbka metali Tarcza