Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Katrina Kaif o zerwaniu z Ranbirem Kapoor

#1 2019-04-30 16:37:01

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 18280

Katrina Kaif o zerwaniu z Ranbirem Kapoor

      Katrina Kaif o zerwaniu z Ranbirem KapoorKatrina Kaif, która wcześniej nazywała swoje zerwanie z Ranbirem Kapoor błogosławieństwem, ponownie otworzyła się na temat tej fazy swojego życia w niedawnym wywiadzie dla Mumbai Mirror.

Katrina powiedziała:

„Musiałam zerwać zanim mogłam się odbudować. Musiałam rozwikłać i poczuć wszystko co się wydarzyło, musiałam wziąć pełną odpowiedzialność za moją część w relacji to co mogłam i powinnam zrobić lepiej. Musiałam zaakceptować części za które nie byłam odpowiedzialna, nie były moim problemem. ”


„Jedna myśl, która pomogła mi kiedy byłam w dołku była czymś, co moja mama powiedziała mi:

„Tak wiele dziewcząt i kobiet przechodzi to samo; czujesz, że jesteś sama, ale nie jesteś ”.

Ta myśl była bardzo pocieszająca."
- dodała.

Katrina powiedziała dalej, że zawsze była emocjonalna i nie zmieni tego dla nikogo. Kontynuowała:

„Zawsze byłam emocjonalna. Jestem spod znaku raka i wrażliwą duszą. Nie stracę tego ani nie zmienię tego dla nikogo, ale dowiedziałam się, że jako kobieta musisz chronić i utrzymywać swoją tożsamość. Twoje poczucie własnej wartości pochodzi z wewnątrz, a nie z innej osoby. Przychodzisz na ten świat sam, opuszczasz go samotnie. To jest coś o czym nie możesz zapomnieć."„Nie mówię, w miłości bądź ostrożna. Nie, kochaj z całego serca. Bycie w związku jest piękne i mam wiele do przekazania osobie, ale teraz wiem, że nikt inny nie daje ci twojej tożsamości."


W zeszłym roku, rozmawiając o pozytywach swojego życia, po zerwaniu z Ranbirem Kapoor, Katrina powiedziała w wywiadzie dla Vogue:

„Prawdopodobnie jest to jeden z pierwszych momentów w moim życiu, w którym naprawdę musiałam się skoncentrować na sobie, a kiedy skupiasz się na sobie, często pierwszą rzeczą, którą zdajesz sobie sprawę, jest to, że tak naprawdę nie znasz siebie. To jest jak okres niewiedzy, okres, gdy czujesz się nieswojo, ponieważ widzisz siebie w swojej surowej formie bez upiększeń, a następnie akceptujesz, że tak naprawdę nie wiesz, kim jesteś. ”

„Teraz postrzegam to (zerwanie z Ranbirem) jako błogosławieństwo, ponieważ mogłam rozpoznać moje wzorce, procesy myślowe i rzeczy, których byłam tak pewna w całym moim życiu. Mogłam je zobaczyć z zupełnie innej perspektywy.”
- podsumowała.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1556634815.jpg


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Katrina Kaif o zerwaniu z Ranbirem Kapoor
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://forum.asp.krakow.pl