Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Zareen Khan jest wdzięczna Salmanowi Khanowi za swój debiut

#1 2021-06-11 14:02:25

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Zareen Khan jest wdzięczna Salmanowi Khanowi za swój debiut

Zareen Khan jest wdzięczna Salmanowi Khanowi za swój debiut; wyjaśnia, że ​​nie dostała wszystkich filmów dzięki niemu



Zareen Khan wyrobiła sobie markę w Bollywood tylko dzięki swojej ciężkiej pracy. Obecnie czeka na wznowienie pracy w najbliższym czasie. Trwająca pandemia spowodowana COVID-19 wywołała napięcie, niepokój wśród wielu, zwłaszcza tych, którzy stracili pracę.  Aktorka Zareen Khan opowiedziała Hindustan Times o tym, jak jej zdaniem stres związany z pracą wpływa na zdrowie psychiczne wielu osób. Dodała też, że też martwi się o pracę.

W wywiadzie dla Hindustan Times aktorka powiedziała:

„Ci ludzie muszą prowadzić kuchnię, płacić czynsze. W sytuacji, gdy pandemia tak mocno uderzyła w gospodarkę, ci, którzy stracili źródło dochodu, są wyraźnie zestresowani i zaniepokojeni”.

Wyjawiła również, że martwi się również o swoją pracę.

„Na szczęście jestem z rodziną w tak stresujących czasach, ale martwię się też o swoje finanse, muszę zacząć pracować. Wyobraź sobie, że moje źródło dochodu pochodzi z miejsca, w którym nic nie jest pewne. Nigdy nie wiesz, kiedy dostaniesz więcej pracy jeśli jesteś outsiderem. Dzieci gwiazd i ludzie, którzy są przyjaciółmi, mają wszystko tak łatwo. Źle się czuję, że nie mam szansy pokazać, czy mam potencjał, czy nie”.


Otwierając się na trudności, z którymi się zmierzyła, aktorka podzieliła się również wdzięcznością Salmanowi Khanowi za uczynienie z niej aktorki.

„Zawsze było ciężko. Kiedy Veer (2010) nie radził sobie dobrze, ludzie obwiniali mnie o to. W tamtym czasie byłam nowa, nieoszlifowana, mogłam popełniać błędy, ale nikt tego nie rozumiał. Wkrótce stałam się łatwym celem. Zdobycie pracy po tym było trudne. Salman zmienił moje życie. Ale ludzie myślą, że dał mi wszystkie filmy w mojej karierze. To nie prawda. Po prostu dał mi wejście (do branży) po tym byłam już sama. Nie mogę być dla niego ciężarem. Właściwie, kiedy nic nie wychodziło, ponownie zaufał mi z piosenką Character Dheela."

Aktorka zaczęła opowiadać o tym jak ludzie porównywali ją do Katriny Kaif, co pogarszało jej sytuację.

„To było zarówno frustrujące, jak i przygnębiające, ale nigdy się nie poddawałam. Nie wypaliło, ponieważ Katrina była wtedy aktywna, a ja zaczynałam. W jakiś sposób ludzie lubią takie porównania, Preity Zinta była porównywana z Amritą Singh, Ameesha Patel z Neelam, ale potem na szczęście w ich przypadkach Amrita Ji skończyła swoją karierę i Neelam również zrobiła sobie przerwę."


http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1623412701.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Zareen Khan jest wdzięczna Salmanowi Khanowi za swój debiut
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce przegrywanie kaset vhs. www.berlin-hotel.pl BudyĹĄĂ­n