Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-04 16:42:38

RJaane

Gość

Piątki Shah Rukh'a

Liczba 555 odgrywa ważną rolę zarówno w prywatnym, jak i zawodowym zyciu Shah Rukh Khan'a.

http://img146.imageshack.us/img146/8630/piatki1xz1.jpg



Gwiazdy są znane ze swoich fascynacji związanych z konkretnymi liczbami. Żeby zapewnić sobie dobrą passę, inaczej piszą swoje imiona i nazwiska, a także zaczynają nowe projekty konkretnego dnia. Czasami nawet chcą, żeby numery rejestracyjne ich samochodów i numery telefonów były związane z ich ulubioną liczbą.

Na przykład Shah Rukh Khan ma sympatię do liczby 555. Ta właśnie liczba jest częścią numerów komórek członków rodziny Shah Rukh'a, pracowników jego rezydencji Mannat, a także większości osób, które pracują w Red Chillies Enertainment.

Jeden z pracowników Shah Rukh'a, który chce zachować anonimowość, powiedział:

"Wszyscy mamy liczbę 555 w naszych numerach telefonów. W rzeczywistości wszystkie nasze numery różnią się tylko dwiema ostatnimi cyframi. Wszystko co trzeba zrobić, żeby zadzwonić do kogoś, kto pracuje dla Shah Rukh'a, to zmienić te dwie ostatnie cyfry."

http://img146.imageshack.us/img146/8662/piatki2nc3.jpg



Czy Shah Rukh ma jakiś przesąd związany z tą liczbą?

"Nie, Shah Rukh nie jest przesądny. To tylko dlatego, że od zawsze bardzo lubi tę liczbę. Dlatego chciał, żebyśmy dzielili z nim tę sympatię", dodaje pracownik Shah Rukh'a.

Wiecej niż 30 współpracowników Shah Rukh'a ma telefony z numerem, który zawiera liczbę 555, m.in Bobby Chawla.

Bobby Chawla powiedział:

"Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Shah Rukh lubi tę liczbę i to wszystko. Mamy te numery już od dłuższego czasu."

http://img146.imageshack.us/img146/8992/piatki3zc6.jpg



Także inne gwiazdy mają swoje ulubione liczby:

Amitabh Bachchan - lubi liczbę 11, ponieważ jego urodziny są 11 października;
Sanjay Dutt - kilka jego samochodów ma tablice rejestracyjne z numerem 4545;
Aishwarya Rai Bachchan - zbiera pieniądze z numerem 786;
Firoz Nadiadwala - takze szczególnie lubi liczbę 786;
Sonu Nigam - zawsze był przywiązany do cyfry 9.

autor: Ashwini Deshmukh
___________________________________

Źródło: mumbaimirror.com  by RJaane

 

#2 2008-12-04 17:15:13

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Piątki Shah Rukh'a

Kazdy ma jakiegoś szmergla na jakimś tle Szaruk też może ( dobrze że nie 666 )

Offline

 

#3 2008-12-04 17:51:31

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Piątki Shah Rukh'a

Haha 666 to ja mam w numerze telefonu

Jejku, to dzwonimy, czegokolwiek byśmy pod te dwie cyfry nie podstawili, to pewnie się do kogoś dodzwonimy... A Szaruk to pewnie mam tam 55

Swoją drogą Aishwarya musi mieć ciekawa kolekcję Może ja też tak zacznę, od dziś zbieram pieniądze z numerem 3, banknoty od 50 zł wzwyż... Powiem wszystkim znajomym, żeby mi pomogli xD

Offline

 

#4 2008-12-04 18:29:55

Amisha

Bywalec

Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 586

Re: Piątki Shah Rukh'a

Jasne, każdy ma w sobie coś.. oryginalnego . Jeśli chodzi o liczby to mnie jakoś prześladuje 21, mogę stwierdzić, że to jest właśnie liczba, którą szczególnie lubię .

Dobrze mieć świadomość, że coś przynosi nam szczęście .


http://srv13.odsiebie.com/MTIzMDgzNDc3Nw==/MTIzMDgzNDgyNzg4LmpwZw==/srk001jn6.jpg

Offline

 

#5 2008-12-05 21:09:51

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Piątki Shah Rukh'a

Amisha to idz do kasyna tam z tą szczęśliwą liczbą zbijesz majątek

A umiłowanie SRK do cyfry 555 podziela zdaje się całe Hollywood tam w każdym filmie numer prawie każdego telefonu zaczyna się tym numerem

Offline

 

#6 2008-12-05 21:48:26

RJaane

Gość

Re: Piątki Shah Rukh'a

Z tymi liczbami, to raczej jakaś głębsza sprawa jest. Coś już na ten temat słyszałam, ale ekspertem nie jestem, więc chyba trzeba poczekać na prawdziwego fachowca Może się pojawi.
Jeżeli dobrze zrozumiałam, wystarczy złapać telefon do Red Chillies, a potem kombinować z cyferkami i może Sharu się odezwie? Gdzieś ten telefon chyba mam....
Zaczęłam się zastanawiać, czy mam jakąś szczęśliwą lub ulubioną liczbę. I jednak nie mam Nie pogram sobie w kasynie, mirka Ale Ty, Amisha zdecydowanie powinnaś!

 

#7 2008-12-06 11:39:10

Amisha

Bywalec

Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 586

Re: Piątki Shah Rukh'a

Hahah, dziewczyny moje kochane, na pewno jak będę w coś grała to postawię na 21 . Albo wygram, albo przegram.. zobaczymy . A nuż się uda .

RJaane - tak, tylko dostać ten nr i wypróbować wszystkie możliwe kombinacje.. kto wie czy coś by z tego nie wyszło .


http://srv13.odsiebie.com/MTIzMDgzNDc3Nw==/MTIzMDgzNDgyNzg4LmpwZw==/srk001jn6.jpg

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Innkvartering Malchow Ponta do Sol Oтeли Рачинес Hotels Santa Teresa Gallura Hotele Tremosine Sul Garda