Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-16 19:25:41

RJaane

Gość

Salman oświadcza się pod wieżą Eiffla

http://img167.imageshack.us/img167/7982/salmanll2.jpgSalman Khan przekonał reżysera Vipula Shaha, żeby nakręcił najważniejszą scenę "London Dreams" w Paryżu. Zrobił to tylko dlatego, że jego partnerka, piękna aktorka Asin, zawsze marzyła, żeby mężczyzna jej marzeń oświadczył jej się pod wieżą Eiffla.

Zmiana nastąpiła, ponieważ Salman rzucił pomysł, że wieża Eiffla to idealne miejsce dla tak romantycznej sceny. Ku wielkiemu zaskoczeniu i zadowoleniu reżysera okazało się, że kiedy poszli ją obejrzeć, wieża oświetlona była na złoto i niebiesko.

Okazało się, ze Francja właśnie tego dnia świętowała swoją prezydencję w Unii i wieża Eiffla oświetlona była w kolorze flagi europejskiej.

Pomimo obchodów i rygorów bezpieczeństwa Vipul Shah uzyskał zezwolenie na zdjęcia, ponieważ "London Dreams" jest koprodukcją indyjsko-europejską.

Kiedy wszystko już było załatwione, do dzieła ruszył Salman i spełnił marzenia Asin. Dla przystojnego aktora oświadczyny były łatwe. Często to robił i na ekranie i w życiu... ale nigdy wcześniej pod wieżą Eiffla.

____________________________

Źródło: indiatimes.com  by RJaane

#2 2008-12-16 20:23:27

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Salman oświadcza się pod wieżą Eiffla

Fajny pomysł Na pewno było to ciekawe przeżycie a Wieża Eiffla musiała wyglądać cudnie
Tyle tylko, że ja osobiście wolałabym żeby mi się Salman tam nie oświadczał, chociaż to na niby Nawet jeśli kiedyś wybranek Asin się jej też pod wieżą oświadczy to będzie miała chyba trochę popsute to wydarzenie, skoro nie będę to jej pierwsze oświadczyny w tym miejscu

Offline

#3 2008-12-16 23:52:00

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Salman oświadcza się pod wieżą Eiffla

hihihi ale to mial byc mezczyzna jej zycia czy jakos tak a tutaj tylko sciemniany taki hihihi
ale pomysl fajny...
szkoda tylko ze akurat przy kolorach UE... ładniejsza jest kiedy normalnie sie w nocy swieci...


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#4 2008-12-17 13:21:10

 SalaamNamaste

Zaczyna się rozkręcać

7423325
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 798
Opis: Zaczarowana :)

Re: Salman oświadcza się pod wieżą Eiffla

Powiem, że romantycznie tak ale marzenia jej nie spełnił bo to tylko w filmie a nie na prawdę, ale liczą się chęci, że jak wiedział o jej marzeniu to chociaż tak je próbował spełnić co się chwali


http://i43.tinypic.com/ruy8h0.jpg

Offline

#5 2008-12-17 14:25:14

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Salman oświadcza się pod wieżą Eiffla

Czysty romantyzm... Ale ja bym wolała żeby mężczyzna moich mażeń oświatczył mi sie obok Tadż Mahal...To by było jeszcze fajniejsze...

Offline

#6 2008-12-17 18:30:52

RJaane

Gość

Re: Salman oświadcza się pod wieżą Eiffla

Miły gest ze strony Salmana, chciał spełnić marzenia koleżanki Tylko, że to się nie liczy właściwie, bo po pierwsze na niby, a po drugie mężczyzny z marzeń brak O Salmanie wypowiadać się nie będę, dość, że musiałam napisać o nim "przystojny"
Pewnie w filmie będzie to pięknie wyglądać, ten look wieży Eiffla bardzo mi się podoba
Inna sprawa, że oświadczyny mogą być fajne w każdym miejscu. Nawet na przystanku autobusowym. Najważniejsze jest to, KTO się nam oświadcza. Tak myślę

#7 2008-12-18 18:31:10

 dijan_Roksia

Dobry dyskutant

9945232
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 1210
Opis: ...:::Sanam Yuva:::...
Aktorka: RaNi, PrIyAnKa, KaJoL & PrEiTy
Aktor: SrK, SaIf & ZaYeD

Re: Salman oświadcza się pod wieżą Eiffla

No no ciekawie Wcale się nie dziwię tej aktorce, bo zapewne nie jedna z nas chciałaby przeżyć coś takiego. Co prawda to tylko na potrzebę filmu, ale zapewne i tak temu towarzyszył niesamowity nastrój


http://img50.imageshack.us/img50/1919/sygnaturka.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Trairi hotelstayfinder.com