Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-01-11 17:40:40

 Raveena

Bywalec

10674821
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 543
Punkty: +2
Aktorka: Rani Mukherjee
WWW

warsztaty bollydance w Gnieźnie

Jeśli ktoś tak jak ja mieszka w Gnieźnie to z pewnością zainteresuje go fakt, ze będą tu odbywały się warszty tańca z bollywood z "Agni" Podaje informacje, które znam:

Warsztaty tańca Bollywood Dance z Agni

prowadząca : Agnieszka Mroczkowska AGNI z Torunia
termin : 22.02.2008 godz 11:30-13:30
miejsce: Studio Fitness. Osrodek sportowo - rekreacyjny ul. Roosevelta 106 wejście od ul. Reymonta teren byłych GS-ów GNIEZNO
cena warsztatów 30 zł
zapisy, informacje, kontakt: Agnieszka Kujawska 698896531; agnieszka_kujawska@wp.pl
termin zapisów do 29.01.2009


http://img216.imageshack.us/img216/1922/raniusiakopiarb3fs1.jpg

Offline

#2 2009-01-22 14:29:56

agni

Bollyamator

Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 16

Re: warsztaty bollydance w Gnieźnie

Dzięki Ravena za umieszczenie info Chciałam tylko sprostować, że warsztaty nie będą trwały 2 godziny tylko 3. Czyli będą od 11:30 - 14:30. Poniżej wkleję jeszcze pełną info.

TERMIN : 22 lutego 2009 (niedziela), godz. 11.30 – 14.30
MIEJSCE: Studio Fitness. Osrodek sportowo - rekreacyjny ul. Roosevelta 106 wejście od ul. Reymonta teren byłych GS-ów GNIEZNO
CENA:30 zł (za 3 godziny) przy zapisach do 29 stycznia i wpłacie do 31 stycznia; po tym terminie - cena - 40 zł (za 3 godziny).
ZAPISY, INFORMACJE: Agnieszka Kujawska 698896531; agnieszka_kujawska@wp.pl

PROGRAM WARSZTATÓW :
- nauka charakterystycznych w tańcu bollywood ruchów rąk, ramion, kroków;
- choreografia (gr. początkująca)
- taniec w kółku.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Jeżeli zapisze się duża liczba osób to warsztaty mogą odbyć się również w sobotę 21 lutego 2009

ZDJĘCIA z moich warsztatów i występów: http://bollywood.pl/profile.php?Id=2503 … ie#zdjecia

AGNI o sobie i o tańcu bollywood: Z wykształcenia jestem ekonomistką (ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), ale moją ogromną pasją jest taniec w wielu jego odmianach. Najbliższe mojemu temperamentowi są bollywood dance i tańce latynoskie (salsa, reggaeton, bachata, merengue …), ale od czasu do czasu uczęszczam również na warsztaty hip-hopu, flamenco, jazzu…
Tańczę od 6 roku życia, a z bollywood dance po raz pierwszy zetknęłam się 5 lata temu w Wiedniu. Od razu zakochałam się w egzotycznych dźwiękach oraz w ruchach pełnych gracji i żeby zgłębić tajniki tego pięknego tańca starałam się uczestniczyć we wszystkich kursach i warsztatach jakie były w pobliżu. Moimi nauczycielami tańca bollywood oraz tańca indyjskiego byli m. in: Katharina and Teresa Perkonig (z Wiednia), Kumari Thakuri oraz Sangita Shrestova (z Nepalu) a także Ujwal Bhole (z Indii)... Pobierane nauki wkrótce przyniosły rezultaty, bo zaczęłam występować najpierw w Wiedniu z grupą Deewana , a potem w Pradze z Mona’ s group. Występowałam również w wielu miastach Polski na imprezach bollywoodzkich oraz festiwalach Indyjskich („Hindufest”, „Bilet do Bollywood”, „Dni indyjskie”…) Moja miłość do tańca bollywood trwa po dziś dzień i zaowocowała regularnymi warsztatami jakie prowadzę w Toruniu, Poznaniu,  Gdańsku,Bydgoszczy oraz mniej regularnymi : w Lublinie, Białymstoku, Wrocławiu, Wąbrzeźnie i Pradze. Na warsztatach uczę choreografii mojego autorstwa: „Maahi ve”, „Bole chudiyan”;” Chayyia chayyia”, „Chalak chalak”, „Bumbro”, „Salaam namaste”, "Shava shava" i "Salam e ishq"… Prowadzenie zajęć sprawia mi dużo radości, bo mogę poznać wiele kolorowych osób, które emanują pozytywną energią. Staram się zarażać swoją pasja, a ponieważ wirus tańca bollywood łatwo się rozprzestrzenia to często „przypadkowe spotkanie” z indyjskim tańcem filmowym przeradza się w dłuższą przygodę

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba w Żyrardowie wykonane z Эльбасан https://www.ehotelsreviews.com Garden Podgorica