Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shekhar Suman nie jest zachwycony Kanganą Renaut?

#1 2009-01-24 12:43:31

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Shekhar Suman nie jest zachwycony Kanganą Renaut?

http://img187.imageshack.us/img187/6666/53654271ve2.jpg
Najwyraźniej rodzice Adhyayan'a Suman'a wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że ich syn spotyka się z Kanganą Renaut. Ciągle rozmawiają z nim o drobnych rozbieżnościach pomiędzy nim a Kanganą. Raz Kangana obraziła się, gdy poczuła że Shekhar Suman (aktor i osobowość telewizyjna) omawia publicznie prywatne sprawy swojego syna. A ostatnio pojawiła się wiadomość, że Shekhar zrobił przytyk pod kierunkiem Kangany, gdy ta podobno wmieszała się na przyjęciu do jego rozmowy z Mohit'em Suri.

Teraz gdy Shekhar został zapytany o to co myśli o Kanganie, odpowiedział smutno "Gdy miał 13 lat (czyt. Adhyayan)powiedział, że chce poślubić dziewczynę, w której był zakochany, ale ostatecznie rozstał się z nią. Jego ukochana z dzieciństwa była ładna, wykształcona, i z dobrej rodziny. Ja i moja żona Alka cieszylibyśmy się przywitać ją do rodziny kiedykolwiek Adhyayan tego pragnąłby, ale to się nie stanie. " Ta wypowiedź sugeruje, że nie jest specjalnie szczęśliwy z wyboru swojego syna.

Shekhar mówi, że okazał swoje szczęście gdy Adhyayan powiedział mu, że kocha Kangana ale dał mu też sporo rad. Dodał "Powiedziałem mu aby nie odciągnęło go to od jego pracy, ponieważ to jest czas aby koncentrować się na jego karierze i to jest dużo co ważniejsze niż jego życie miłosne i aby dopilnowywał by, nigdy nie odwiedzać jej na planie."

Powiedział również, "Mój syn jest szczęśliwy i to czyni mnie również szczęśliwym. Ale kiedy młody chłopak spotyka się z kimś kto jest nie tylko starszy, ale jest również seniorem (chyba mu o staż pracy w aktorstwie chodzi), może być to różnie zinterpretowane. Szanuję ją za pracę, którą zrobiła. Jest fantastyczną aktorką. Niełatwo jest pochodzić z małej miejscowości i jednocześnie robić tutaj karierę. Tak, ma swoją przeszłość, ale jak to mój syn mówi - kto jej nie posiada?.
Adhyayan nie ożeni się przez co najmniej dziesięć lat i kto wie co się i kiedy zmieni. Nie znam dobrze Kangany, ale nie żywię do niej żadnej niechęci. Życzę im wszystkiego najlepszego. Jeśli ich związek przetrwa, wtedy to będzie najlepsze, jeśli nie, życie pójdzie dalej, tak jak wtedy gdy rozstał sie ze swoją pierwszą dziewczyną."

Jego słowa pokazują jakie żywi do Kangany uczucia, choć pokrywa to pewnymi dyplomatycznymi wypowiedziami, ale czy musimy pytać o więcej?


________________________________
źródło: Oneindia.com tłumaczenie by milkaja

Offline

 

#2 2009-01-31 16:56:08

Maina

Zakręcony

7662776
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 1053
Aktor: John Abraham
Duet: Yeah

Re: Shekhar Suman nie jest zachwycony Kanganą Renaut?

hmm....nie znam! czas poznać. przykuł moja uwagę


Why?   http://oidossucios.com/img/data/noticias/grande/1296.jpg    Beacause I fly.
http://forumindierock.jun.pl/index.php raczkujące forum INDIE ROCK Zapraszam!

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shekhar Suman nie jest zachwycony Kanganą Renaut?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
OтeНи Гиллелайе zobacz co znalazłem