Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-02-23 11:34:23

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

SRK pomału wraca do zdrowia...

SRK POMAŁU WRACA DO ZDROWIA...http://timesofindia.indiatimes.com/thumb.cms?msid=4169740&width=200&resizemode=4

Shah Rukh Khan wczoraj wieczorem dzwonił z Mannat, gdzie spędzał weekend.

Artoskopia ramienia, która odbyła się w zeszłym tygodniu nadal utrzymuje go w szpitalu. Będzie w domu tylko na chwilę.

„Związany przez większość czasu, czekając aby mięsień został przymocowany do kości, przybity w tej pozycji, parę miesięcy upłynie...pręty są rozmiarów tipsów, one będą się wchłaniać się dwa lata” – mówi w bolączce

Czeka aby szwy zostały usunięte po ośmiu lub dziesięciu dniach. Antybiotyki sprawiają że jest lekko otumaniony. Drzemie po dwie, trzy godziny. Spanie jest trudne, więc SRK dostał specjalne łóżko, plecy ruszają się w dół i w górę. Śpi nawet w pozycji 90 stopni, to pozycja siedząca. Podobne do łóżka szpitalnego?

„Nie, to projektowane łóżko” – odpowiada SRK

Zaczął już fizjoterapię.

„  Minimalna ilość transportu. “ – wyjaśnia – “ (…) moja ręka wisi przy boku, to jak zwój mięśni”
Były kręcone trzy DVD z artoskopii.

“To było kręcone przez ostrą kamerę . Jestem cały pocięty, poparzony, poszyty (…), ale to co widzisz wygląda jak rybka w akwarium jedząca płynne jedzenie”

„Jakieś 30 litrów wody było przepchane przez moje ramię…cały proces jest zwiększany 25 razy w kamerze. To nie wygląda jak operacja...to jest sztuką”.
Dzieci SRK – Aryan I Suhana widziały to video.
“Myślą, że jest piękne, dość intrygujące I nie straszne... jak dinozaury w podwodnej sekwencji”
SRK dyskutuje też nad nowym skryptem.

I czyta książki, ogląda filmy, spotka się z przyjaciółmi. Gauri Khan monitoruje całą resztę. Upewnia się, że przyjaciele będą przychodzić jedynie wieczorem.

"Połowę z tych, którzy przyszli w pierwszych trzech dniach po artoskopii, SRK nie pamięta, był półprzytomny.Tak więc przychodzą ponownie", śmieje się Gauri. Ale pamięta, że Pan Amitabh Bachchan był i spędził u niego godzinę.

"Będę na środkach przeciwbólowych przez miesiąc" - narzeka, "ale dzięki temu polepsza mi się... żadnego podnoszenia ramienia, żadnego przemoczenia ramienia".

W międzyczasie, raporty napływające z mającego premierę 13 lutego najnowszego filmu z SRK'iem - Billu poprawiają mu nastrój.

"To dobre raporty, film zaczął powoli... ale rozkręca się. Za granicą, radzi sobie lepiej. Nie myślałem, że tak będzie. Porównuję to do swoich wcześniejszych filmów. Takich jak Om Shanti Om. Do czwartku, Billu zarobił około 50 procent tego co OSO... co jest fantastyczne, ponieważ Billu jest tańszy, Rs 35 crore za film. Myślę, że przez ten weekendem, to dojdzie do poziomu średniego przeboju... przez co mam na myśli, że producent odzyskuje jego pieniądze i około jeszcze 25 procent więcej, więc każdy na tym zarabia. Każdy film ma swoje własne życie a ten przekroczył moje oczekiwania".

"Ludzie polubili go bardziej niż oczekiwałem. Ale czekaj na następny tydzień wyświetlania, plus sprzedaż muzyki i gadżetów.  Myślę że to dobry film. Idealny film to Chak De! Indie... to nie był drogi film do zrobienia, był olbrzymim sukcesem jeśli chodzi o recenzje krytyki i również jeśli chodzi o sukces kasowy. Tak jak Munnabhai MBBS".

"Billu ma niespodziewane zakończenie i pokrzepiający przekaz, przyprawił publiczność o drżenie, wywołał w niej głębsze uczucia. Nawet ten kto nie przepada za takimi filmami, musi powiedzieć, że podoba mu się zakończenie. To pierwszy film od czasu OSO, gdzie nie robię filmu pełnego SRK'a. Teraz dystrybutorzy wiedzą, że czy ja jestem czy mnie nie ma, Red Chillies Entertainment robi dobre filmy.”

Nasza rozmowa została przerwana. Aryan przyszedł do niego. Jakiś gadżet w domu nie działa. I syn chce, by tata naprawił to właśnie teraz! “Tylko dlatego, że mam tylko jedną rękę, myślisz że jesteś ode mnie twardszy?," SRK dokucza Aryan'owi do czasu gdy ten zaczyna błagać o litość



__________________________________________________
źródło: timesofindia.com tłumaczenie Svasti i milkaja

Offline

 

#2 2009-02-24 10:43:09

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: SRK pomału wraca do zdrowia...

Nieźle załatwił się SRK ze swoim  ramieniem  Podejrzewam ,że jakby od razu poddał się leczeniu to nie cierpiał by tak bardzo i nie przechodził by przez to wszystko.Musi być na bardzo silnych lekach,skoro podsypia sobie podczas dnia i chodzi odurzony Pocieszające jest jednak to,że pomimo cierpienia nie opuszcza Go poczucie humoru.W końcu odpocznie i nabierze sił do  nowych filmów

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Germania