Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-02-26 19:48:22

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Aamir za stary do filmu Sanjaya

http://img408.imageshack.us/img408/2356/35785959.jpg
Aktor i reżyser Sanjay Kapoor jest obecnie zajęty wybierając obsadę do swojego nowego filmu "It's My Life"
Początkowo zamierzał zatrudnić Aamira Khana do odegrania wiodącej roli ale gdy podliczył jego wiek Sanjay zmienił zdanie , poniewaz dana rola wymaga aktora w młodszym wieku i rolę dostał Harman Baweja.

-" Należy patrzeć na to co twoja historia próbuje opowiedzieć . W "It's My Life" rola wymaga chłopca , analogicznie do roli ojca potrzebowałem osoby której sama obecność jest autorytatywna .Oczywiście nie było innej opcji jak Nana Patekar".

Sanjay uważa że Harman Baweja w zupełności spełnia jego kryteria .

Na pytania o powody wyboru Harmana mówi :

-"Są dwa powody . Po pierwsze musisz mieć pewność swojego aktora , po drugie trzeba zawsze pamiętać że produkt jest bardziej istotny niż gwiazda .
Dobry produkt może pracować bez znanego nazwiska ,a zły nawet z największą gwiazdą zrobi klapę.


"It's My Life" to remake superhitu filmu Telugu "Bommarillu" , Genelia D'Souza będzie odgrywać wiodącą bohaterkę w remaku Hindi


Źródło : bollywoodmantra.com tłumaczenie mirka

Ostatnio edytowany przez mirka (2009-02-26 19:50:23)

Offline

#2 2009-02-26 20:39:07

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Aamir za stary do filmu Sanjaya

Skoro to remake Bommarillu to zdecydowanie Aamir by nie pasował No cóż stary nie jest, ale jednak dojrzały z niego mężczyzna i nie nadawałby się. Rzeczywiście potrzebny jest raczej chłopak, bo tam główny bohater jest podporządkowanym ojcu dzieciakiem który zakochuje się z zwariowanej dziewczynie.
Ale żałuję że tą rolę dostał właśnie Harman, bo nie zachwycił mnie w Love Story 2050 i wolałabym kogoś innego. Chyba że jednak mile się tym razem rozczaruję

Mirka
widzę, że się rozpędziłaś w dodawaniu newsów Dzięki, fajne info.

Offline

#3 2009-02-26 20:58:58

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Aamir za stary do filmu Sanjaya

Dzięki milkaja miło czuć się docenioną jakoś spodobało mi sie tłumaczenie newsów i napewno będzie ich więcej

A co do filmu fajnie jest poznac opinię kogoś kto widział filmy Telugu i wie w czym dzieło

Offline

#4 2009-02-26 23:39:05

Parwatii86

Robi postęp

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 260
Aktorka: Rani, Ash
Aktor: Aamir Khan

Re: Aamir za stary do filmu Sanjaya

ja Bommarillu nie widziałam więc trudno mi ocenić czy Aamir by pasował czy nie .... troche szkoda bo zapowiadałby sie kolejny fajny film z Aamirem a tak będzie ich mniej...........

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Benasque Sublime villa jaune hotelstayfinder Hôtels RÊpublique tchèque