Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-03-16 19:00:30

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

http://3.bp.blogspot.com/_W7qOKl3Waeg/TCT9COcE9vI/AAAAAAAABiM/oPqc4Q46DnY/s400/aishwarya-abhishek.jpg

Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"




Abhishek Bachchan nie wierzy w kłótnie z kobietą, czyli ze swoją żona Aishwaryą. Podczas gdy wymieniają się racjami to on zazwyczaj po różnicy zdań, nie wstydzi się powiedzieć "przepraszam".

"Nie jestem typem osoby, która okazuje skruchę, kiedy przeprasza" - powiedział Abhishek w programie Farhan'a Akhtar'a, w popularnym talk show "Oye It's Friday".

Abhishek Bachchan dorastał wśród kobiet - z mamą, starszą siostrą i trzema kuzynkami - które dały mu ważną lekcję:

"Zaakceptuj fakt, że kobiety są tymi przeważającymi nad mężczyznami.

My mężczyźni jesteśmy niczym. Więc nigdy nie kłóćmy się z kobietami. One mają fantastyczny dar do dąsania się. Zawsze wszystko dobrze pamiętają. Więc nie walcz z nimi, bo i tak nigdy nie wygrasz. A wiesz co jest najgorsze? Zawsze kiedy z nimi się kłócisz, to pod koniec dnia chciałbyś zasnąć w spokoju. Krótko mówiąc nie chciałbyś spędzić nocy na kanapie. Dlatego zawsze pamiętaj, to kobiety mają władzę w domu!"

Prowadząc rozmowę na temat relacji z Miss Świata Bachchan powiedział, że nie miał żadnych złych przeczuć przed małżeństwem. Mówi:

"Aishwarya nie jest zarozumiałą kobietą. Jest normalna i bardzo kochającą. Bardzo podoba mi się to w jaki sposób troszczy się o moich rodziców. To znaczy, że troszczy się także o mnie. Jestem uczulonym bardzo pod tym względem. Opiekowałem się nimi tak jak to powinien robić syn. Powinno się zawsze ulepszać związki swojej żony z rodzicami męża. Ale w naszym małym życiu moja żona jest prawdziwym przyjacielem mojej mamy. Wspomina o moich rodzicach częściej ode mnie. Na prawdę stała się częścią naszej rodziny. Dodam jeszcze, że potrafi tak zagospodarować czas, że ma czas aby zawsze pięknie wyglądać każdego ranka kiedy się budzę. To jest fantastyczne. Ash i ja pomagamy sobie nawzajem. Jest jak mój najlepszy przyjaciel."

Rozmawiając o swoich dziecinnych wpadkach, Bachchan opowiedział o jednej z chęcią spania z Zeenatą Aman ... oczywiście bez żadnych podtekstów .

"Często przychodziłem na plan z tatą i na koniec zdjęć do filmu "Mahaan"złożyłem propozycję Zeenatji. Byliśmy w Nepalu i jednej noc kończąc zdjęcia, zapytałem jej gdzie idzie. Odpowiedziała mi, że spać. I dlatego, że powiedziała też, że idzie spać sama, pomyślałem, że poszedłbym spać nią! Dla sześciolatka pójście z kimś spać nie oznaczało bycia z kimś - zawsze w tym wieku śpi się z kimś - z siostrą kuzynka, lub z kimkolwiek innym. Nie miałem na myśli dosłownego spania z ciocią Zeenat. Skąd mogłem wtedy wiedzieć co oznaczało właściwie to co powiedziałem."




Tłumaczenie: ewelina89
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez ewelina89 (2009-03-16 19:01:16)


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

#2 2009-03-16 19:15:30

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

Jeja on jest naprawdę so sweet
Uroczy dosłownie.
Cóż myślę, że ujął dokładnie to co jest najważniejsze w relacji z żoną. Powinno się rzeczywiście pamiętać o tym, że kobiety są ważne i dawać im to odczuć. Wtedy nawet po burzy wychodzi słonce A faceci ileż więcej potrafili by z nami kobietami zdziałać, gdyby pozwalali nam wygrywać, no chociażby udawać, że to my jesteśmy górą Trochę ustępstwa i wszyscy są szczęśliwi Nie zawsze opłaca się być tym upartym.
Oczywiście to działa w obie strony, bo na ustępstwa nie może się zgadzać jedynie jedna strona.
W każdym razie to miłe co powiedział Abhi.
Ciekawa historyjka z tym spaniem z Zeenat

Dzięki Ewelina, świetny news

Offline

#3 2009-03-16 19:31:23

 skubie

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 759
Punkty: +1
Opis: ;)

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

bajecznie i slodko,jesli jest tak naprawde to tylko pozazdroscic

milkaja pamietaj,ze typowy facet z biegiem czasu idzie na coraz wiecej ustepstw, ale sa sprawa "nie do zdarcia", ktore musza byc po jego mysli

Offline

#4 2009-03-16 19:32:46

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

Abhishek jest słodki, strasznie.
Ładnie mówi o swojej żonie, słychać, że ją naprawdę kocha.
Aby tak dalej.
Jestem z Nimi.

milkaja napisał:

Dzięki Ewelina, świetny news

Zgodzę się z Tobą, świetny News.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#5 2009-03-16 19:54:22

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22942

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

świetny news !

Podoba mi się to sformułowanie Abhishek'a: Kobiety mają fantastyczny dar do dąsania się. Cieszę się, że jest tym typem faceta co to pierwsze woli wszystko wyjaśnić. W końcu partnerstwo to kompromis. Aishwarya też od czasu do czasu powinna mu ustąpić

W ogóle fajnie, że w ich małżeństwie tak dobrze się układa, bo przed ślubem raczej mówiło się, że Aish weszła tam tylko aby być w zamożnej rodzinie. Jakby nie była wtedy sama sławna
Oglądałam parę ich zdjęć  i wyglądają na zakochanych 


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#6 2009-03-16 20:03:43

Beata

Gość

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

jaka piękna wypowiedź ABI wow jestem pod wrażeniem

"One mają fantastyczny dar do dąsania się" - fakt, nie da się ukryć

#7 2009-03-16 20:05:50

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

Słodki jest. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Offline

#8 2009-03-16 20:26:17

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

Oglądaliście może "Umrao Jaan" czasem było widać, że Abhi inaczej patrzy na Aish. Z miłością? (myśli)


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#9 2009-03-16 20:45:12

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

skubie napisał:

bajecznie i slodko,jesli jest tak naprawde to tylko pozazdroscic

milkaja pamietaj,ze typowy facet z biegiem czasu idzie na coraz wiecej ustepstw, ale sa sprawa "nie do zdarcia", ktore musza byc po jego mysli

Och napisałam przecież, że na ustępstwa muszą iść obie strony. Po prostu trzeba zachować złoty środek.
Sama wiem, że to nie łatwe i niestety a może stety idealnie być nie może
Z tym dąsaniem zgadza się - Abhi świetnie rozszyfrował kobiety a ja dodam tym facetom, którzy tego jeszcze nie odkryli - wtedy trzeba powiedzieć, że i tak nas kochacie i po prostu dać na przeczekanie - kobiety czasem muszą się podąsać i pozłościć Taka natura Ale faceci też mają swoje złe dni, tez potrafią się obrażać z błahych powodów Ale jak zwykle zgania się na nas, że tylko my tak robimy

Offline

#10 2009-03-16 22:11:39

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

Tak Abhi bardzo fajnie się wypowiedział o Ash i o innych kobietach widać już je rozgryzł nie ma się co dziwić skoro dorastał wsród samych pań widać też, że bardzo się kochają i też potrafi przyznać się do błędu, to jest bardzo ważne

Ostatnio edytowany przez ewelina89 (2009-03-16 22:12:09)


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

#11 2009-03-16 22:21:23

 skubie

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 759
Punkty: +1
Opis: ;)

Re: Abhishek: "Nigdy nie miałem problemu z przepraszaniem Ash"

milkaja napisał:

skubie napisał:

bajecznie i slodko,jesli jest tak naprawde to tylko pozazdroscic

milkaja pamietaj,ze typowy facet z biegiem czasu idzie na coraz wiecej ustepstw, ale sa sprawa "nie do zdarcia", ktore musza byc po jego mysli

Och napisałam przecież, że na ustępstwa muszą iść obie strony. Po prostu trzeba zachować złoty środek.
Sama wiem, że to nie łatwe i niestety a może stety idealnie być nie może
Z tym dąsaniem zgadza się - Abhi świetnie rozszyfrował kobiety a ja dodam tym facetom, którzy tego jeszcze nie odkryli - wtedy trzeba powiedzieć, że i tak nas kochacie i po prostu dać na przeczekanie - kobiety czasem muszą się podąsać i pozłościć Taka natura Ale faceci też mają swoje złe dni, tez potrafią się obrażać z błahych powodów Ale jak zwykle zgania się na nas, że tylko my tak robimy

no i tu jest zgoda

tak czy owak prawda jest to co zauwazylem i tu kobiety maja latwiej

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in https://www.hotels-world.pl/ Noclegi DĂźsseldorf