Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-03-31 14:30:29

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22920

9.5 na 10 dla Hrithika

http://img14.imageshack.us/img14/7271/hrithik.jpg
9,5 na 10 dla Hrithika!”
…powiedział Sandip Soparrkar, choreograf aktora.


Oczywistym jest fakt, że Sandip Soparrkar został wybrany na choreografa „Kites”, jako propagator salsy. Jednak Sandip zabrał się do pracy dość późno.

„ Dołączyłem do ekipy „Kites” dopiero w styczniu. Kiedy dowiedziałem się, że w film będzie opierał się na salsie, powiedziałem Anuragowi Basu, że chciałbym stać się częścią tego projektu! Anurag obiecał mi wtedy, że jeszcze się nad tym zastanowi i da mi znać.” - Mówi Sandip.

Anurag  zadzwonił i  marzenie Sandipa spełniło się.

Sandip:

„ Moim wielkim marzeniem było zostać choreografem Hrithika i Madhuri Dixit. Jedno z nich spełniło się. Musiałem uczyć Hrithika podstaw salsy „na pół gwizdka”. Podczas kręcenia filmu, jego kolano uległo kontuzji. Ból nie był dla niego przeszkodą do dalszej pracy, ale my musieliśmy zadbac o jego zdrowie. Większości ludzi, nauka salsy, zajmuje wiele czasu, ale nie dla Hrithika. Jeśli Jackie Chan, któremu opracowałem choreografię do filmu „Mit” w skali dziesięciostopniowej dostał osiem, to Hrithik zasługuje na 9,5!”


Amerykański choreograf  Flexy Stu, który pracował na początku zdjęć do filmu z Hrithikiem, okazał się zbyt mało kompetentny. Rakesh Roshan, producent, nie był zadowolony z efektów jego pracy i wymienił go na Sandipa.

„ Wiem o tym. Opracowałem półtora piosenki do „Kites”.  Moim pełnym dziełem jest piosenka, która ma miejsce w klasie, druga choreografia została w połowie przygotowana przez Flexy, który pomieszał hip-hop z salsą , a całość (w filmie) jest częścią imprezy. Rakesh był na tyle miły,ze od razu powiedział mi, że ktoś opracował już choreografię do tej piosenki. Moim zadaniem było dokończyć dzieła i dopilnować, aby choreografia została dokończona, ewentualnie mogłem wnieśc do niej minimalne poprawki. Więc efekt końcowy uważam w duzym stopniu za swoje dzieło.”
Mówi Sandip.

„Kites” jest to ósme śmiałe przedsięwzięcie Sandipa w Bollywood. Utrzymuje jednak klasę i sprawia,że Kangana tańczy unikatowo.

„Kangana jest niezwykle oddanym i zapalonym tancerzem.  Kiedy ćwiczy, nawet na minutę nie wyjdzie do swojej garderoby. Hrithik i Kangada uzupełniają się wzajemnie. Gra w „Kites” ucznia, więc oczywiste jest to, że uczeń  nie jest lepszym tancerzem od nauczyciela.” Stwierdza Sandip.

Podczas zdjęć w Indiach odtworzono klimat Las Vegas. Również Sandip miał w tym swój wkład organizując stroje projektu Sunet Vermy.

„ Hrithik ubierał się w marynarki, spodnie i płaszcze, a Kangana w urocze sukienki. Powiedziałem  też Hrithikowi, że buty do tańca powinny mieć wysoki obcas i tylne oparcie dla stopy”
mówi Sandip.

Nie było żadnej presji ze strony indyjskiego kierownika produkcji względem salsy.

„ Cały film opiera się na mojej formie tanecznej, nie zrobiłem niczego, czego wcześniej nie wypróbowałem. Chce mieć salsę taką, jaką ty tworzysz na co dzień”
powiedział do Sandipa Anurag.

„Salsa w filmie jest profesionalna i autentyczna”
dodaje Sandip.


_______________________________________________________
www.hrithikroshan.pun.pl by: tinahri


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl