Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-04-27 21:34:01

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Śpiewający Salman

Śpiewający Salmanhttp://image1.indiaglitz.com/hindi/news/Salman270409_1.jpg

Salman Khan po raz kolejny dowiódł dlaczego jest ulubieńcem Bollywood. Aktor ostatnio przyznał, iż twórcy jego ostatniego filmu pod tytułem Wanted użyli ścieżki muzycznej wyprodukowanej i nagranej przez niego. Ponadto donosi się, iż znakomity kierowniczy muzyczny duet Sajid-Wajid jest pod takim wrażeniem głosu Salmana, że nie może przestać się nim zachwycać. Sajid wyjawił, że Salman zachowuje się jak wytrawny profesjonalista a piosenka jest wynikiem nakłaniania Salmana do śpiewania.

Muzyczny dyrektor przyznaje również, że postawny aktor własnymi siłami wyśpiewał 101 dźwięków wykorzystanych w piosence a piosenka została nagrana przy 140 bitach na minutę (bpm).

Ostatnim razem Salman wykorzystywał swoje muzyczne talenty przy filmie Hello Brother, gdzie muzykę komponowali Sajid-Wajid.

Wanted jest produkowany przez Boney Kapoor a reżyserowany przez choreografa, który tym razem występuje w roli reżysera - Prabhu Deva. W głównej roli żeńskiej obok Salmana występuje Ayesha Takia a sam film jest remakiem Tollywoodzkiego filmu z 2006r. z Maheshem Babu w roli głównej - Pokiri.



_______________________________________
źródło: indiaglitz by milkaja

Offline

#2 2009-04-27 23:12:32

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Śpiewający Salman

Yyyy jakoś mi nie zaimponował tymi 101 dźwiękami, też tyle umiem i co I nie biorą mnie do Bollywood, a po tym co dzisiaj na chórze śpiewałam to chyba powinni xD (Jako tło muzyczne bym tam robiła xD)

Ale przynajmniej wyjaśniło się, czemu w 1/3 swoich filmów Salman gra piosenkarza... To niespełnione ambicje

Ale chętnie posłucham, cóż on tam wyśpiewał przy tych 140 bpm (tak jakby coś mi to mówiło...może jak usłyszę, to zrozumiem)

Offline

#3 2009-04-28 13:52:59

Beata

Gość

Re: Śpiewający Salman

Osobiście nie przepadam za tym aktorem......może jak posłucham    to się w końcu do Niego przekonam  

#4 2009-04-28 19:38:03

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Śpiewający Salman

No cóż ja też specjalistą jeśli chodzi o bity na minutę i te sprawy nie jestem W każdym razie zabrzmiało jakby się było czym chwalić, wiec pożyjemy zobaczymy. No ale koro tak chwalą to kto wie może rzeczywiście Salman ma talent do śpiewania i powinien nie tylko grac ale i sam śpiewać w granych przez siebie filmach W każdym razie jestem ciekawa jak mu wyjdzie
Tylko szkoda, że to będzie w Wanted i szkoda, że to remake Pokiri

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs Hotels Kenya Alojamiento Alemania https://www.berlin-hotel.pl/