Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-06-01 08:47:27

Madzix_Deva

Zaczyna się rozkręcać

2134092
Skąd: Katowice :D
Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 789
Punkty: - 1

Ciekawostki z filmu

Kilka ciekawostek:

#  W filmie miały wystąpić gwiazdy z hollywoodzkiej czołówki - rolę Kapitana Williama Gordona zaoferowano Hugh Jackmanowi, natomiast w postać Emily Kent miała się wcielić Keira Knightley.


# Aamir Khan specjalnie na potrzeby filmu zapuścił brodę i dłuższe włosy.


# Pierwotnie rola Jwaly przeznaczona była dla Aishwaryi Rai. Jednak z powodu problemów z kontraktem aktorka zmuszona była przekazać swoją rolę w ręce Amishy Patel.


# Aamir Khan w filmie wcieliła się w postać Amishy Pateli zaraz po tym, gdy zobaczyła ja w jednym z talk-show ("Question Time India") na kanale BBC. Aamir Khan była zafascynowana IQ Amishy Pateli.


# To pierwszy w historii indyjskiej kinematografi film, który otwierał Festiwal Filmowy w Locarno.


# Reżyser filmu Ketan Mehta myślał nad zrealizowaniem filmu już w 1988 roku, z Amitabhem Bachchan w roli Pandeya.


# Początkowow Kiron Kher odmówiła zagrania Noory Bibi. Zastąpiła ją Maya Krisha Rao, lecz ani Aamirowi Khanowi, ani reżyserowi filmu Ketanowi Mehcie nie spodobał się sposób w jaki zagrała swoje sceny. Zwrócili się ponownie do Kiron Kher i tym razem aktorka nie odmówila.


# Po odrzuceniu przez Aishwarya Rai roli Jawla scenariusz otrzymała Rani Mukherjee. Jednakże znacznie bardziej spodobała jej się rola Heery. Rola była niewielka, więc specjalnie dla aktorki rozbudowano postać kurtyzany.

z filmweb.pl

Offline

#2 2007-10-28 18:44:45

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Ciekawostki z filmu

Dobrze że rozbudowano tą rolę dla Rani, bo była świetna


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#3 2008-06-08 23:01:44

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Ciekawostki z filmu

Naina123 napisał:

# Aamir Khan w filmie wcieliła się w postać Amishy Pateli zaraz po tym, gdy zobaczyła ja w jednym z talk-show ("Question Time India") na kanale BBC. Aamir Khan była zafascynowana IQ Amishy Pateli.



z filmweb.pl

ja rozumiem, że późno jest, że emocje po meczu nie ochłonęły, ale czy ja dobrze czytam? Chyba na filmweb wkradł się błąd (a to niespodzianka )

Offline

#4 2008-06-09 00:51:28

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Ciekawostki z filmu

Kilka błędów, różnej natury...

Naina123 napisał:

# Aamir Khan specjalnie na potrzeby filmu zapuścił brodę i dłuższe włosy.

Chyba wąsy i brodę. Pandey nie miał brody.

Naina123 napisał:

# Aamir Khan w filmie wcieliła się w postać Amishy Pateli zaraz po tym, gdy zobaczyła ja w jednym z talk-show ("Question Time India") na kanale BBC. Aamir Khan była zafascynowana IQ Amishy Pateli.

Powinno chyba być, że polecił Amishę lub poprosił ją o zagranie Jwali, bo z tego zdania wynika... Nic w sumie nie wynika - totalny bałagan.

Wiem, to nie Twoja wina tylko ludzi z Filmweba, jednak warto zwracać uwagę na to, co się wkleja.

Zaś z tego, co pamiętam z IMDB to reżyserowi zajęło całe 2 lata ukończenie tego filmu, a to z powodu ciągłego studiowania tematu w trakcie kręcenia filmu. Ponadto, podczas kręcenia filmu, kiedy ekipa się nudziła, Aamir Khan zwykł zabawiać wszystkich wykonując (przy pomocy mikrofonu) "Aati Kya Khandala"  oraz swoją znaną reklamę telewizyjną, w której grał nepalskiego przewodnika.

Offline

#5 2008-10-27 20:59:22

Amisha

Bywalec

Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 586

Re: Ciekawostki z filmu

Qausain napisał:

Naina123 napisał:

# Aamir Khan specjalnie na potrzeby filmu zapuścił brodę i dłuższe włosy.

Chyba wąsy i brodę. Pandey nie miał brody.

Nie, nie miał brody, ale miał za to długie włosy . Czyli po prostu zapuścił wąsy i dłuższe włosy . Ależ te chochliki potrafią namieszać...

Swoją drogą - dobrze znać parę ciekawostek związanych z filmem.


http://srv13.odsiebie.com/MTIzMDgzNDc3Nw==/MTIzMDgzNDgyNzg4LmpwZw==/srk001jn6.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dále vyrábíme čerpací stanice septiky Ubytování Bietigheim-Bissingen