Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-07-09 21:39:33

 Pari 2

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 499
Punkty: +2
Aktorka: Kajol, Rani, Preity
Aktor: SRK, John, Abhishek
Duet: Shahrukh/Kajol

Film

Nie wiecie co to za filmy? Nie są Bolly
1. Mąż bije żonę, więc ona się z nim rozwodzi. Jednak mąż ją prześladuje i pewnego dnia ją porywa.
2. Mąż gnębi żonę i się z nią rozwodzi, zabiera synów i wyprowadza się do kochanki. Jednak ta pierwsza żona odkrywa, że mąż nienawidzi kobiet. Facet ją zabija, a tymczasem jego kochanka zaczyna coś podejrzewać

Offline

#2 2009-07-10 00:30:38

Chuchlinek

Bywalec

8547076
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 502
Aktorka: Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan
Duet: Saif Ali Khan Preity Zinta,
WWW

Re: Film

Wow ! Fajne filmy ! Ale żadnego nie kojarzę ;(


http://i41.tinypic.com/2m6pdzn.jpg
'Jak śmiesz tak pięknie wyglądać?'

Offline

#3 2009-07-10 09:58:33

 Pari 2

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 499
Punkty: +2
Aktorka: Kajol, Rani, Preity
Aktor: SRK, John, Abhishek
Duet: Shahrukh/Kajol

Re: Film

film numer 2 oglądałam tylko pierwszą część(o tej pierwszej żonie), a drugą (o tej kochance) zapomniałam.
Te filmy są prawdopodobnie thrilerami.

Przypomniałam sobie również kolejne filmy których tytułów nie znam
3. Kobieta ma męża, ale go zdradza z jakimś facetem. Zrywa z kochankiem, ale ten zaczyna ją szantażować
4. Kobieta zdradza męża z innym żonatym mężczyzną, potem rozwodzi się z mężem. Niedługo potem jej kochanek zabija żonę. Ludzie wiedzą o romansie tej kobiety z mordercą. Facet mimo że jest zabójcą, dostaje miłe listy, traktowany jest jako biedny człowiek wykorzystany przez kobietę. Krótko mówiąc ludzie byli dla niego mili. Kobieta jednak była traktowana z pogardą, żostała zwolniona z posady w kościele(grała na organach), dostawała wiadomości z wyzwskami. Ale ktoś jej pomoże....Z tego filmu najbardziej kojarzę jedną scenę. Ktoś puka do drzwi. Kobieta idzie otworzyć, ale za nimi nie ma nikogo a w drzwi jest wbity nóż.....

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl