Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-03-01 19:11:03

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Monali Thakur

Monali Thakur
http://imageshack.com/a/img833/4246/dz03.jpg

Data urodzenia: 3 listopada 1985

Miejsce urodzenia:Kalkuta, Bengal


Biografia i kariera:
Monali pochodzi z muzycznej rodziny: jej ojciec, Shakti Thakur, jest bengalskim piosenkarzem i aktorem, a siostra, Mehuli Thakur-Goswami, także zawodowo śpiewa do playbacków. Zaczęła, śpiewając w konkursach w szkole i college'u oraz występując na lokalnych uroczystościach.

Jej popularność wzrosła, kiedy w drugiej edycji Induskiego Idola zajeła 9 miejsce. Aż do dnia wyeliminowania z programu ani razu nie znalazła się w najniższej trójce, a od razu po programie sędzia Anu Malik zaoferował jej pomoc w znalezieniu szansy piosenkarskiej, którą okazał się być playback do filmu "Jaan-E-Mann". To poprowadziło do szansy zaśpiewania dwóch piosenek do filmu "Race" (2008) - "Khwab Dekhe (Sexy Lady)" i "Zara Zara Touch Me".

Wedle oryginalnego planu miała zaśpiewać tylko jedną piosenkę, lecz jej pierwsze nagranie zaimponowało reżyserom filmu, Abbasowi i Mustanowi, w stopniu wystarczającym do zaoferowania drugiego nagrania. "Zara Zara Touch Me" stało się wspaniałym hitem, zostając czwartą najczęściej graną piosenką w indyjskim radiu w pierwszej połowie 2008 roku. Dodatkowo piosenka doprowadziła do procesu z tajwańsko-amerykańskim piosenkarzem, Leehom Wangiem, który twierdził, iż "Zara Zara Touch Me" było zbyt podobne do jego piosenki, "Deep in the Bamboo Grove" (z albumu "The Sun and Moon in My Heart" [2004]). Leehom domagał się $320,000 odszkodowania. Niemniej jednak nie powstrzymało to Monali przed otrzymaniem nominacji do nagrody Screen Film Award w kategorii Best Playback Singer Female. Monali zaśpiewała także w filmach "Golmaal Returns", "Mr Bhatti on Chutti", "Billu Barber" i "Dulha Mil Gaya".

W 2013 roku zaśpiewała piosenkę "Sawaar Loon" za którą otrzymała statuetkę Filmfare w kategorii Best Playback Singer Female.

Zdobyte Nagrody:
2013 Filmfare Award w kategorii Best Playback Singer Female za piosenkę "Sawaar Loon" z filmu "Looteraa"

Aktualna dyskografia: KLIK



Oficjalny profil piosenkarki na Facebook'u:    KLIK



__________________________________________________________________________________________________________________________________________
Źródła: Wikipedia.en.com, movies.yahoo,popcorn.one.media.com by Quasin, PauliAnjaliFy (aktualizacja moderatorska (luty 2014)

_________________________________________________________________________________________________________________________________________


Moja opinia
Usłyszałam ją właśnie w "Zara Zara Touch Me", gdzie ujęła mnie od samego początku. Miała tam tak delikatny głos, a jednocześnie tak pełen seksu (szczególnie kiedy na ekranie Katrina chwaliła się swoimi długimi nogami ), że nie sposób było się nie zakochać. Zdecydowanie kobiece brzmienie i pomimo zdolności do wejścia na wyższe tony, Monali, póki co, nie zaskakuje na zbyt wysokie tonacje, przez co może się podobać każdemu. Lubię ją i z przyjemnością będę się czaić na inne jej utworu, bo nawet jeśli sam kawałek mi się nie spodoba, to wierzę, że Monali ujmie mnie swoim głosem po raz kolejny.

A co Wy o niej myślicie?

Ostatnio edytowany przez Qausain (2010-04-07 15:28:22)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Zbiorniki betonowe z letnią gwarancją Rydułtowy sprzedaż szamb betonowych BetonovĂŠ jĂ­mky LuĹže septiky vĂ˝roba a