Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-05-04 17:53:59

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22856

Aishwarya zamierza występować w produkcjach Kollywood

http://img169.imageshack.us/img169/8859/aishwaryarairaavantoc.jpg
Aishwarya zamierza występować w produkcjach Kollywood


Mieliśmy już południowo-indyjskie filmy robione przez bollywoodzkie gwiazdy i vice versa. Bollywoodzka piękność Aishwarya Rai Bachchan podobno planuje wystąpić w kilku filmach Kollywood. Aktorce nie jest obcy język tamilski, gdyż zadebiutowała nim w 1997 roku w filmie "Iruvar"w reżyserii Mani'ego Ratnam'a. Był to bardzo wymagający debiut, jednak opłacało się. Dziś Aishwarya jest najsłynniejszą indyjską gwiazdą, a także znajduje się na czołowej liście bollywoodzkich heroin.

Aktorka zatoczyła bardzo duże koło od tamtych czasów. Po dziesięciu latach pracy Aishwarya będzie miała okazję zagrać w dwóch tamilskich filmach - "Raavana" i "Endhiran". Są to do tej pory jej najbardziej ambitne przedsięwzięcia w Kollywood, pomimo tego, że wcześniej wystąpiła w "Jeans" i "Rozważne i romantyczne".

W "Raavan" aktorka będzie grała razem z mężem Abhishek'iem. W filmie "Endhiran" (Robot) z megagwiazdą Rajinikanth.
Trener języka tamilskiego uczył aktorkę na potrzeby filmu prawidłowej wymowy i akcentu. Aktorka bardzo chciała podłożyć swój głos i uzyskała aprobatę reżysera ! W filmie "Robot" sam Rajini udzielił aktorce lekcji. Źródło ujawniło nam, że Aishwarya bardzo szybko wszystko pojęła.

Chociaż na początku aktorce wydawało się to bardzo trudne, to już chwilę później sama z łatwością wygłaszała długie i trudne dialogi !

W ostateczności całe to zajście doprowadziło do umocnienia wiary w siebie i rozmyślania nad przyjęciem propozycji do tamilskich projektów. Aishwarya uwielbia filmy Tamil, które są świetne od strony technicznej, a scenariusz są bardzo "bogate". Zapytana o to, aktorka stwierdziła, że zanim cokolwiek wypowie, musi najpierw zrozumieć dialogi. Aktorka nie lubi wypowiadać dialogów, gdy nie wie o czym mówi.

Takie same szczególne starania podjęła ucząc się języka przed zaakceptowaniem tamilskich projektów. Każdy z Was będzie mógł zobaczyć ich wyniki !

abhishekbachchan.pun.pl
by: Łucjana


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#2 2010-05-04 18:37:25

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Aishwarya zamierza występować w produkcjach Kollywood

Fajnie, trzeba zdobywać nowe doświadczenia. Jestem jak najbardziej za.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#3 2010-05-05 13:27:37

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

Re: Aishwarya zamierza występować w produkcjach Kollywood

To ambitna dziewczyna więc na pewno pójdzie jej świetnie-to prawdziwa gwiazda:)
Do tego jest bardzo pracowita.


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

#4 2010-05-05 14:53:19

 Geneliaa

Wkręca się

Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 112
Aktorka: Kaju, Genelia, Preity
Aktor: SRK, Abhi, Shahid

Re: Aishwarya zamierza występować w produkcjach Kollywood

Gdzieś już była podana informacja, że Aish i Hrithik wspierają naukę języków. Podoba mi się pomysł częstszych występów w produkcjach spoza Bollywoodu, może to mnie wreszcie zmotywuje do poznania Kolly

Offline

#5 2010-05-06 18:07:25

 Basanti

Wkręca się

8436852
Skąd: Centrum
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 105
Opis: Queen is back
Aktorka: Rani Mukherje, Priyanka Chopra
Aktor: SRK, Saif

Re: Aishwarya zamierza występować w produkcjach Kollywood

a ja nie wiem czy to dobra wiadomość bo lubię patrzec na Ash ale te filmy kolly jakoś do mnie nie przemawiają:)

Offline

#6 2010-05-06 21:08:34

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Aishwarya zamierza występować w produkcjach Kollywood

To fajnie, o wiele lepiej że w Kollywood niż w Tollywood, bo tam to obawiam się jej rola ograniczałaby się do ozdobnika męskiego bohatera. Niestety najczęściej bohaterki tam są jedynie uroczym tłem, choć oczywiście i w kinie telugu zdarzają się wyjątki, zwłaszcza w nowszych produkcjach.
Ja w każdym razie z chęcią zobaczyłabym Ash w produkcjach Kollywoodzkich. Świetnie, że nauka języka dobrze jej idzie.

Offline

#7 2010-05-07 21:48:51

 emka8823

Robi postęp

5930211
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 257
Aktorka: Aishwarya Rai/Preity Zinta
Aktor: Abhishek Bachchan/Hrithik
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik

Re: Aishwarya zamierza występować w produkcjach Kollywood

oczywiście chętnie zobaczę nowe filmy Aish, a filmów Kolly jeszcze nie widziałam więc może być ciekawie

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce