Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-05-18 14:35:21

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

Deepika spełnia swoje marzenie.

DEEPIKA SPEŁNIA SWOJE MARZENIE.




http://img694.imageshack.us/img694/6166/deepikapadukone31003011.jpg




Jako nastolatka o błyszczących oczach, chciała  założyc do reprezentowania swojego kraju na międzynarodowej imprezie strój narodowy.
Pierwszy raz występując na czerwonym dywanie  Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes aktorka Deepika Padukone  zadziwiła wszystkich razem swoim stylem.

"Dawno temu kiedy zaczęłam występować w roli modelki obiecałam sobie ,że ilekroć będę uczestniczyć w międzynarodowych uroczystościach,mogłabym
nosić sari ponieważ raczej reprezentowałabym swój kraj w stroju narodowym niż w zachodnim  ubraniu.
W domu pojawia sie wystarczajaco dużo mozliwości do noszenia ubrań zachodnich.Gdy jestem oglądana na miedzynarodowym wydarzeniu raczej byłabym w pełni Hinduską."
-powiedziała Deepika.

24-latka która swoim obliczem reklamowała likier marki Chivas Regal,zdecydowała sie na Rohit Bal-białe,lekko haftowane sari z akcentami złota.
Kiedy dowiedziała się, że Aishwarya Rai Bachchan założyła suknię wieczorową ,Deepika powiedziała:

""Nie lubię wypowiadać się na temat innych. Jeśli o mnie chodzi, uważam sari za bardzo indyjskie a jednak bardzo działające na zmysły.Mialam na sobie białe sari które wyglądało twórczo na czerwonym dywanie. Dobrze było czuć się indyjskim  tak daleko od domu."

Deepika podobno dyskretnie zapytała co  założy Aishwaraya przed ustaleniem swojego wyglądu.
36-letnia Ash ,która regularnie pokazuje sie w Cannes,świetnie wyglądała w fioletowym tiulu i  haftowanej muslinowej sukni libańskiego projektanta Elie Saab .
Podczas dwudniowego pobytu na festiwalu filmowym w Cannes Deepika uwzględniła również zwiedzanie zabytków i atrakcji w malowniczej nadmorskiej miejscowości.

"Jest tyle do zwiedzania w Cannes poza festiwalem.W rzeczywistości po raz pierwszy kiedy przyjechałam do Cannes w 2002 roku zostałam tutaj nie na festiwalu ale jako turystka.Pamietam,że stanęłam poza miejscem spotkań festiwalu filmowego robiąc zdjęcia.
Obiecałam sobie ,że nastepnym razem wrócę jako część festiwalu...i oto jestem"
-powiedziała.

Według Deepiki najlepszą rzecza był fakt bezwarunkowej akceptacji dla kina indyjskiego.

"Tu w Cannes oni nie patrzą na mnie ani na nikogo z Bollywood jako dziwaków.Nawet wtedy gdy byłam w sari nie czułam sie na marginesie etnicznym.
Czułam się...jak w domu!"


movies.indiainfo.com

Tłumaczenie:donaannawp.pl


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

#2 2010-05-21 17:38:15

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Re: Deepika spełnia swoje marzenie.

Fajnie że spełnia swe marzenia i oby tak dalej


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Zbiorniki betonowe z letnią gwarancją BetonovĂŠ jĂ­mky LuĹže septiky vĂ˝roba a