Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-08-16 14:02:15

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

"Arabska żona" --> Tanya Valko

ARABSKA ŻONA




http://www.tanyavalko.pl/ksiazki/m_wgrqt7e9c18i6equh8ta5h8ror4333w6eb2dy35.png




Wydawnictwo:Prószyński i S-ka
Data wydania:8 czerwiec 2010
Ilość stron: 560
Format: 12,5x19,5 cm


OPIS

[size=14]Wstrząsająca historia młodej kobiety, która poślubiła muzułmanina.

Dorota, uczennica szkoły średniej, poznaje Ahmeda, w którym zakochuje się bez pamięci. Jej najbliższe otoczenie nie kryje swojego negatywnego nastawienia do tego związku, mimo to młodzi spotykają się dalej. Kiedy dziewczyna zachodzi w ciążę, Ahmed ją poślubia. Po pewnym czasie wyjeżdżają do jego rodziny. Tam ukochany, dotychczas
niewidzący świata poza swoją Docią, pokazuje prawdziwe oblicze – znika na całe dnie z domu, nie interweniuje, gdy kobiety z jego rodziny dręczą żonę, okazuje się zazdrosny, nie stroni od rękoczynów. Dorota wiele znosi dla swojej miłości, w pewnym momencie jednak nie wytrzymuje…

„Arabska żona” to kwintesencja ponad dwudziestoletnich kontaktów pisarki z krajami muzułmańskimi, efekt studiów i badań, doświadczeń własnych oraz zasłyszanych opowieści. W swoich bohaterach oraz ich losach autorka skompilowała wiele ludzkich historii, umiejscawiając je w kokonie literackiej fikcji.

_________________________________________________
źródło: www.kdc.pl


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

#2 2010-08-16 21:18:04

 Kajolka

Robi postęp

5076301
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 259
Aktorka: Kajol,Rani
Aktor: SRK
Duet: Kajol&SRK

Re: "Arabska żona" --> Tanya Valko

Hmm... to może być ciekawa książka...


Offline

#3 2011-12-28 16:49:17

 Basanti

Wkręca się

8436852
Skąd: Centrum
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 105
Opis: Queen is back
Aktorka: Rani Mukherje, Priyanka Chopra
Aktor: SRK, Saif

Re: "Arabska żona" --> Tanya Valko

Arabska zona to kolejna z wielu książek o tej tematyce którą przeczytałam, jest ciekawa, czasami szokująca, szybko się ja czyta ale przez cały czas jak ja czytałam siedziała mi w głowie myśl ze główna bohaterka jest po prostu głupią blondyną...
Z czasem jej obraz zaczął się zmieniać ale to już zupełnie pod koniec powieści bo zmieniła się sama bohaterka teraz czekam na przeczytanie drugiej części tj. Arabskiej córki.

Ostatnio edytowany przez Basanti (2011-12-28 16:53:56)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Grodzisk Wielkopolski szambo przegrywanie kaset vhs łódz Lodging Germany Benasque hotels-world.pl