Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-07-08 21:55:15

GAURI

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 950
WWW

Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

DHOOM 2

# Zdjęcia do filmu były realizowane w Rio de Janeiro i w Durban w Afryce Południowej.
# Film wywołał u niektórych w Indiach oburzenie z powodu pocałunku Hrithik Roshana i Aishwarya Rai. Za tę scenę zostali oni oskarżeni przed sądem o wulgarność.

Offline

#2 2007-07-11 14:31:52

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Nasz Big B przesadził z tym pocałunkiem. O ile dobrze pamiętam, to właśnie z tego powodu Hrithik nie został zaproszony na ślub  Aishwaryi

Offline

#3 2007-10-02 19:29:31

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Też sądzę że przesadził. I Rani też pododbno nie zaprosili (pewnie za pocałunek w B&B )


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#4 2007-11-03 19:37:47

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Załącze wywiad Hrithika Roshana na temat Dhoom 2:

Hrithik Roshan o "Dhoom 2"


24 listopada 2006r., w indyjskich kinach pojawi się Dhoom 2. Hrithik Roshan, który zagrał w filmie jedną z kluczowych postaci, udzielił IndiaFM wywiadu. Oto jego fragmenty.

Czy widziałeś Dhoom? Co sądzisz o tym filmie?
Oczywiście oglądałem Dhoom. Jego sukces jest świetną podstawą dla sequelu. Ale ja osobiście zdecydowałem się zagra Dhoom 2 ponieważ bardzo spodobał mi się scenariusz. Twórcy filmu dali mi to, czego wówczas szukałem. Trochę znudziłem się już tym, ze właściwie cały czas gram postaci z jednego końca spektrum. Zawsze był to dobry chłopak, dobry syn, brat, kochanek... To są przyjemne role, ale nadeszła pora zrobić skok na drugą stronę spektrum i zagrać kogoś innego. W Dhoom 2 czekał na mnie Pan A... Aryan, tak wiec cieszę się, ze miałem możliwość zagrać tą postać.

Czy negatywny aspekt twojej postaci wydał ci się w jakiś sposób ekscytujący?
Nie widzę Aryana jako negatywnego bohatera. Postrzegam go jako osobę stojącą po niewłaściwej stronie prawa. Dla mnie to postać, która chce zlikwidować wszystko to, co powoduje u ludzi zawiść, zachłanność, pychę... Chce się pozbyć diamentów, biżuterii, które pokazywane są światu wywołując negatywne emocje. On chce aby ludzie troszczyli się o innych wokół siebie. W filmie nie jest pokazane co robi z tymi wszystkimi przedmiotami, które skradł. Tak więc według mnie on kradnie bo może, bo sądzi, że w ten sposób uwolni świat od egoistycznych walk o pozycje i pieniądze. Nie widzę go, jako złoczyńcy. No a wszystko co robi, robi w takim stylu, że właściwie każdy widz będzie mógł postrzegać go wedle własnych upodobań.

Wszyscy rozmawiają o twoich licznych przebraniach w filmie. Bez zdradzania czegokolwiek z treści, jakie to było uczucie wcielać się w tyle różnych postaci, aby oszukiwać ludzi?

Specjaliści od wizażu zostali sprowadzeni z Londynu. To byli prawdziwi magicy. Przemieniali mnie w innych ludzi. Tak naprawdę to nie mogę nawet opisać jakie to było zabawne i ekscytujące to było. W życiu się tak dobrze nie bawiłem.

W Dhoom 2 zajmujesz poniekąd miejsce Johna Abrahama, którego postać była bardzo popularna. Czy to było trudne wyzwanie?
Sądzę, że każdy film jest wyzwaniem, chociaż w tym przypadku rzeczywiście Aryan wypełnia puste miejsce pozostałe po postaci Johna. Oni dwaj nie mają jednak ze sobą nic wspólnego. To dwa zupełnie inne światy. Myślę, że gdybyśmy z Dhoom 2 poszli o jeden krok dalej, to byłoby to za mało. Dlatego aby naprawdę pokazać coś świetnego zrobiliśmy tych kroków aż dziesięć. Mam nadzieję, że wszystko się uda.

W filmie miałeś sporo scen kaskaderskich. Jak się do nich przygotowywałeś?
Właściwie robiłem w tym filmie wszystko, co tylko można robić w filmie akcji. Jeździłem na desce po śniegu i po piachu, skakałem na spadochronie, chodziłem po dachach pociągów, skakałem z klifów, na rowerach, motorach, jeździłem samochodami. Nie sądzę, żeby coś zostało pominięte. W Dhoom 2 jest wszystko.
Nie miałem pojęcia co mnie czeka kiedy przygotowywałem się do tego filmu. A potem zdałem sobie sprawę, że to co robiłem w Krrish to w porównaniu z tym filmem nic. Tutaj musiałem dać z siebie o wiele więcej. Jasne, miałem 3 miesiące treningu na rolkach, który uważam za najtrudniejszy sport jaki można uprawiać i zarazem najniebezpieczniejszy, bo jeśli się upadnie, pawie na pewno można się połamać. Jeszcze nigdy nie trenowałem aż 3 miesięcy żeby nakręcić jedną sekwencję . Potem był też snowboarding. Żeby go trenować poleciałem do Dubaju, gdyż jest tam kryty stok ze sztucznym śniegiem. Przywiązany do pociągu jechałem na desce. Pociąg jechał jakieś 60 km/h, ja pomiędzy szynami właściwie narażając życie. Oczywiście załapałem kilka siniaków, kilka razy było naprawdę bardzo niebezpiecznie, ale po tym wszystkim poczułem się jak nowo narodzony, więc było to wspaniałe przeżycie.

Jak się pracowało z Aishwaryą Rai i Bipashą Basu po raz pierwszy?

Praca z Aishwaryą była czystą przyjemnością, bo jest to jedna z tych aktorek, które myślą o filmie jako całości a nie tylko o swoich zbliżeniach, makijażu czy tym, co robi w odosobnieniu. Z takimi aktorami świetnie się pracuje. Jej talent przerasta nawet jej urodę. Ash była inspiracją i do tego praca z nią to dobra zabawa. Bipasha natomiast jest w stosunku do innych bardzo naturalna. Człowiek od razu wie, że ona nie przyjmuje żadnej pozy, że jest po prostu sobą. Nie mamy w filmie wspólnych scen, ale podczas kręcenia zdjęć w Brazylii cała nasza szóstka zżyła się ze sobą dość mocno. Z powodu pewnych problemów Abhishek, Aishwarya, Uday i ja spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, spacerowaliśmy po plaży, pływaliśmy w oceanie. Wyobraźcie sobie, Abhishek, Aishwarya, Bipasha, Uday i ja w strojach kąpielowych, pływający w wodach Rio de Janeiro, bez jakichkolwiek problemów, bo nikt nas tam nie zna. To było fenomenalne przeżycie. I mnóstwo zabawy.

Co sądzisz o ścieżce dźwiękowej z Dhoom 2? Jak ją oceniasz w porównaniu z muzyką z części pierwszej?

Jak już mówiłem a propos filmu, również w muzyce kompozytor i tekściarze poszli jeszcze dalej. Ale na to jak ją przyjmie publiczność będziemy musieli poczekać i zobaczyć. Osobiście uważam, że jest to jeden z najlepszych albumów roku i na pewno jakoś się to zaznaczy. Wizualnie również wszystko jest wspaniałe. Z obu piosenek, które nakręciliśmy z Shiamakiem i Vaibhavi jestem bardzo dumny. Istnieje mit o tym, jakim to ja jestem fenomenalnym tancerzem, chociaż przecież nie nakręciłem aż tak wielu numerów tanecznych. Ale tym razem rzeczywiście mi się udało, wiec musze i jestem z nich bardzo zadowolony.

Ostatnio kiedy zagrałeś z Abhishekiem Bachchanem, byliście filmowymi przyjaciółmi. Tym razem jesteście wrogami. Które jest lepsze i czemu?
Abhishek i ja zawsze jesteśmy przyjaciółmi. Razem dorastaliśmy i zawsze życzymy sobie jak najlepiej. A kręcąc z nim teraz Dhoom 2 zdecydowałem, ze raz na dwa lata chcę móc nakręcić z nim film. Praca z Abhim jest bardzo satysfakcjonująca. To dobry człowiek i to widać. Obydwaj nie stwarzamy wokół siebie pozorów, nie unosimy się ego. Kiedy Abhi jest na planie daje z siebie wszystko. Uwielbiam pracować z aktorami, którzy nie tylko chcą być najlepsi, ale też dają z siebie to co najlepsze tak, że cała scena wypada doskonale. Tak więc Abhi będzie myślał nie tylko o swojej postaci, ale też i o mojej i oczywiście vice versa. Właśnie to lubię. Wówczas miedzy aktorami tworzy się specyficzna więź, a proces tworzenia filmu bardzo się podoba i jest przyjemny. Takimi wspomnieniami można potem ładować akumulatory przez kolejny rok lub dwa. Naprawdę uważam, że praca z Abhishekiem była jednym z bardziej satysfakcjonujących etapów w mojej karierze.

Uday i Abhishek są twoimi przyjaciółmi jeszcze z czasów dzieciństwa. Jak się z nimi pracowało?

O Abhisheku już mówiłem, więc opowiem o Udayu. Uday i ja znamy się od dawna. Nie ma chyba rzeczy, której razem nie zrobiliśmy, ale naprawdę ostatnie o czym pomyślałem to to, że razem staniemy przed kamerą. Sporo się śmialiśmy rozmawiając o tym. Znamy się od drugiej klasy, i właściwie od tamtej pory byliśmy nierozłączni. Czegokolwiek ja się nauczyłem, uczył się i Uday, i odwrotnie. Kiedy on się czegoś uczył robiłem to i ja. Nieważne czy chodziło o komputery, karate, koledż, szkołę, korepetycje, sport. Wszystko. Zatem zrobienie razem było w sumie czymś normalnym i świetnie się bawiliśmy. Uday jest świetnym facetem i życzę mu wszystkiego co najlepsze. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jaki on posiada potencjał, ale ja jako aktor z doświadczeniem widzę, że w Udayu tkwi niesamowity talent, który tylko czeka aby się ujawnić. Dowiódł już tego w Dhoom, ale myślę, że Dhoom 2 pokaże pełną gamę jego możliwości, bo naprawdę świetnie się spisał.

Czego według ciebie może oczekiwać publiczność w Dhoom 2?
Jak w tekście piosenki "Dhoom Again" - "Ponownie Dhoom, pojedź ze mną kolejką górską, zapnij pasy i przygotuj się na przejażdżkę swego życia." Właśnie taki będzie Dhoom 2. Jest szybki, zapierający dech, będzie trzymał w napięciu i nie będziesz nawet wiedział co cię uderzyło. To jeden z tych filmów, na który się idzie by się zrelaksować. Więc idźcie i oczekujcie wszystkiego.

Źródło: http://bollywood.pl/news.php?Id=1239 dodała Edi

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2007-11-03 19:47:10)

Offline

#5 2007-12-04 19:51:09

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

milkaja1 napisał:

W filmie miałeś sporo scen kaskaderskich. Jak się do nich przygotowywałeś?
Właściwie robiłem w tym filmie wszystko, co tylko można robić w filmie akcji. Jeździłem na desce po śniegu i po piachu, skakałem na spadochronie, chodziłem po dachach pociągów, skakałem z klifów, na rowerach, motorach, jeździłem samochodami. Nie sądzę, żeby coś zostało pominięte. W Dhoom 2 jest wszystko.

Milkaja1 dzięki za ten wywiadzik Sama jeszcze nie oglądałam filmu ale sie do niego przymierzam! Ogólnie raczej gustowałam w typowych indyjskich produkcjach ale na ten film co chwilę sie natykam w moim buszowaniu po internecie i w końcu zdecydowałlam sie go obejrzeć.

Widziałam pare scenek - Hrithik rzeczywiście sporo sie musiał namęczyc przy scenach kaskaderskich.

To mój ulubiony filmik z Dhoom 2, zachęcił mnie do oglądnięcia filmu ----> http://us.dada.net/video/221678/Scandal … arya-Rai!/

(ten koment na dole to mój )


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#6 2007-12-04 20:40:02

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Jak sobie obejrzałem D2 to napiszę że najbardziej podobała mi się parka typu Hrithik z Aishwaryą, naprawdę bardzo dobra aktorka z niej, Hrithik w swym wywiadzie miał racje i nie łgał. A najlepszy motyw był w jednym miejscu tak prawie pod koniec filmu, nieźle nakręcona scena, a jaka to nie napiszę bo Ci co nie oglądali D2 będą mieć żal do mnie za to. Inna scenka odśpiewana przez  Aishwarya to dopiero coś fajowego, polecam. Filmik trochę tak jak by odbiegał od typowych normalnych tradycyjnych Bollywood, ale odczuwalne są walory Bolly w wielu wątkach filmu. Ja mogę z czystym sumieniem polecić ten film każdemu, choćby dla obejrzenia samej Bipashą Basu w stroju kąpielowym   no dobra bez seksizmu, faktycznie gra naturalnie w filmie, choć sama nie jest aż tak naturalna bo coś tam

Ostatnio edytowany przez Hrithik (2007-12-04 20:44:09)


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#7 2007-12-04 21:02:08

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Bradzo proszę Aishwarya, cieszę sie że ktoś przeczytał i mógł się czegos nowego dla siebie dowiedzieć
A film naprawde warto zobaczyć, głównie dla samej Aish i Hrithika bo moim zdaniem to oni skupiali na sobie całą uwagę w filmie. Duet Abhi i Uday nie był w drugiej części tak interesujący jak w pierwszej, dialogi pomiędzi nimi jakoś wcale mnie nie bawiły i tylko udział Hrithika i Aishwary spowodował że film mi się podobał.
Po tym zresztą filmie przekonałam się do Hrithika, który przed tym filmem wydawał mi się średnim aktorem, ale po obejrzeniu Dhoom 2 zmieniłam zdanie Był świetny a jego taniec.......rzeczywiście człowiek guma i tańczyć to on potafi
Co do Aish mi się bardzo w filmie podobala, zresztą bardzo ją lubie jako aktorkę choć niektórzy nie mają o niej dobrego zdania, ale jak dla mnie gra naturalnie
Fajny ten filmik do którego linka dalaś, świetny miksik.

Hrithik
a jaką scene masz na myśli, zdradź coś więcej tak zebym mogla się domyślić którą masz na myśli bo jestem ciekawa albo napisz mi na pw


Ja uwielbiam piosenke z Aish Crazy Kiyare, no dla mnie rewelacja, choć inne np. Dhoom Machale też bardzo fajne

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2007-12-04 21:08:35)

Offline

#8 2007-12-04 21:40:40

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Zresztą i tak napisane jest że oni tam buzi buzi, właśnie ta scena milkaja1 i raczej nie było to jakieś takie zbereźne, ale zarą.....cie (sorka) pokazana miłość i poświęcenie dla niej, choć trochę w dość nietypowy sposób, ale w końcu to film. Może to jest bardziej jako zachęta do tego filmu niż zdradzenie wątku, końca filmu nie zdradziłem. Też miałaś łezkę w oku jak to oglądałaś


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#9 2007-12-04 22:28:46

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Hrithik napisał:

Zresztą i tak napisane jest że oni tam buzi buzi, właśnie ta scena milkaja1 i raczej nie było to jakieś takie zbereźne, ale zarą.....cie (sorka) pokazana miłość i poświęcenie dla niej, choć trochę w dość nietypowy sposób, ale w końcu to film. Może to jest bardziej jako zachęta do tego filmu niż zdradzenie wątku, końca filmu nie zdradziłem. Też miałaś łezkę w oku jak to oglądałaś

Pocałunek można nawet zobaczyc w filmiku który Aishwarya zamieścila więc myślę że znowu nic takiego sienie stalo że o tym napisałeś
No rzeczywiście ta scena od początku do końca była wspaniała i dosyć zaskakująca, nie mam tu na myśli jedynie pocałunku Ci co widzieli kojarzą chyba co mam na myśli
A czy lezkę w oku mialam jak oglądałam, już nie pamiętam, ale scena na pewno świetna

Offline

#10 2007-12-04 23:04:36

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Ja właśnie po tym D2 przekonałem się jak potrafi grać Aishwarya i Hrithik, że Aishwarya nie jest tylko uśmiechniętą lalką z kocimi oczami ale bardzo dobrą aktorką, to samo o Palcusiu, prędzej go brałem za takiego amancika z Bollywood co to w Krrish sobie poskakał ale jak obejrzałem KKKG koleś nabrał u mnie punktów. W Dhoom2 ta para jak dla mnie jest bardzo dopasowana. Gdy oglądałem wspólne role Hrithika z Rani w roli Poji, (wiecie jaki to film, nie wstydzicie się ) w prawdzie też są super, ale Aishwarya i Hrithik raczej bardziej się uzupełniają. I lubię takie sceny jak ta buzi buzi, takie mogli by grać od czasu do czasu i nie udawać cnotek-niewydymek wiecie tak ze smakiem w super miłosnej oprawie z fajną muzą do tego.

Zapomniałem o Aishwarya naszej Administratorce że filmik z linka także mi się podobał

Przepraszam

Ostatnio edytowany przez Hrithik (2007-12-04 23:05:27)


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#11 2007-12-04 23:44:29

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

milkaja1 napisał:

Pocałunek można nawet zobaczyc w filmiku który Aishwarya zamieścila więc myślę że znowu nic takiego sienie stalo że o tym napisałeś

ja o pocałunku jestem uświadomiona kiedyś przez przypadek oglądnęłam go na youtube, to był mój pierwszy pocałunek bolly (!) Ale końcówki fimu nie chce znać, możecie jak chcecie o tym pisać dodać wielkimi literami:  SPOILER  wtedy wiadomo o co chodzi

Hrithik napisał:

I lubię takie sceny jak ta buzi buzi, takie mogli by grać od czasu do czasu i nie udawać cnotek-niewydymek wiecie tak ze smakiem w super miłosnej oprawie z fajną muzą do tego.

to było niezłe mam na myśli to o cnotkach - niewydymkach zgadzam sie, mi też w filmach brakuje czasem pocałunku, nic więcej. Albo całują sie bohaterowie wszędzie:; w szyje, oczy itp. byle nie usta, mogliby zrobić wyjątek

Hrithik napisał:

Zapomniałem o Aishwarya naszej Administratorce że filmik z linka także mi się podobał

Przepraszam

a za co Ty mnie przepraszasz? cieszę sie że Wam sie podobał filmik, bardzo fajna muzyczka a do tego sceny kaskaderskie z udziałem Hrithika, miodzio i piękna Ash


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#12 2007-12-05 00:45:54

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Oj tak, ona jest naprawdę piękna


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#13 2007-12-06 18:38:22

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Najpiękniejsza, nie bez powodu jest Miss World wszech czasów I świetnie tańczy, nie spodziewałam się, że może się tak seksownie ruszać. Jeśli chodzi o Hrithika, to D2 jest chyba jedynym filmem, w którym nie wkurzają mnie te jego płynne ruchy (nawet nie mam konkretnego powodu by ich nie lubić, po prostu coś mnie odrzuca).
Zanim obejrzałam film czytałam straszną recenzję, że beznadziejny, nastawiony tylko na seksapil aktorów, że zabrakło tego co najlepsze w pierwszej części, a sceny z Ptysiem wciśnięte na siłę i niepotrzebnie... Wtedy przestałam ufać recenzjom

Filmik genialny Super dopasowane sceny do muzyki, Aishwarya jak to znalazłaś?

Offline

#14 2007-12-06 21:26:37

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Ja także nie ufam tym opisom rodem z Hollywood co to z naszego Bolly chcą bagno zrobić Dopóki nie zobaczę to nie uwierzę tak samo jak Ty Myszeczko!

A Ptyś właśnie że mi się podobał jak w Dhoom 1 tak samo jak i w Dhoom 2


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#15 2007-12-06 21:35:19

Luuana

Robi postęp

3243586
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 346
Aktorka: Rani
Aktor: Aamir

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Ale musicie przyznać że wątek Ptysia jest jakby niedokończony, co może irytować


http://img167.imageshack.us/img167/7172/ososig7ul0bn4zi8nv9.jpg

Offline

#16 2007-12-06 21:55:43

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Właśnie w pierwszej części Ptyś pośpiewała i w drugiej części pojeździła na skuterze, pokazali że jest w ciąży i na koniec jeden telefon z nią. A ta aktorka to chyba tylko zagrała po trochu w Dhoom 1 i 2 bo ja jej jakoś nie widziałem w innych filmach.


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#17 2007-12-06 21:57:30

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Myszeczka napisał:

Filmik genialny Super dopasowane sceny do muzyki, Aishwarya jak to znalazłaś?

przez przypadek na wakacjach jak szukałam sygnaturek z Ash, oczywiście wtedy dałam do ulubionych a teraz pokazałam.

Hrithik napisał:

A Ptyś właśnie że mi się podobał jak w Dhoom 1 tak samo jak i w Dhoom 2

Oglądaliście obie części Dhoom? Polecacie oglądnąć pierwszą część czy od razu przejsc do dwójki?


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#18 2007-12-06 22:12:09

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Oglądałam obie i obydwie fajne. Myślę ze warto zobaczyć i tą pierwszą i drugą część.
A co do watku Ptysia to jak dla mnie to głupio go rozwiązali w drugiej części. Liczyła ze jakoś go zakończą w stylu że ona rodzi i Abhi dostaje telefon, czy coś takiego a tu nic po prostu tak wyrwane z kontekstu, no chyba że zrobią trzecią część i tam to jakoś rozwiązą

Offline

#19 2007-12-06 22:19:31

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Moja rada to obejrzeć D1 aby być w temacie co do D2 Ptyś w pierwszej części z Jaiem (Jai Dixit, no co ) nieźle sobie podśpiewują, a mi akurat trafiły napisy z dość humorystycznym przetłumaczeniem tej piosenki, miałem niezły ubaw


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#20 2007-12-07 15:32:18

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Tak, "bara-bara z ptysiem" i moje ulubione:
"Bum tralala chlapie fala tralala
Bum tralala niezła z ciebie lala hej!
Bum tralala fajna bryka tralala
Bum tralala potrzebujesz mechanika ojojoj hej!"

Ale naprawdę rozbroił mnie tekst na początku: "Wszelkie błędy zamierzone aby spotęgować szaleństwo Bollywoodzkiego kina, które przecież tak różni się od tego co z reguły widzimy na ekranie (A poza tym - ja przecież nie znam Hindi ...)"
Fakt, szaleństwo jest rzeczywiście spotęgowane niesamowicie

Aishwarya, ja np nie oglądałam pierwszej części, bo nie miałam cierpliwości Fabuła mnie jakoś nie zachwyciła... Ograniczyłam się do piosenek i scen przewijanych co pięć minut, no i teraz już nie obejrzę w całości bo znam treść

Offline

#21 2007-12-07 17:09:04

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Ja miałem takie tłumaczenie Dhoom - Shikdum

00:05:06:A może by tak małe bara-bara?
00:05:26:Gdy nikogo wokół nie ma |tylko ty i ja...
00:05:31:Tą chwilą się cieszę, |więc może byśmy tak...
00:05:33:Zaszaleli, a resztę się zobaczy!
00:05:41:Nikogo wokół nie ma |tylko ty i ja,
00:05:46:Cieszę się magią tych chwil, |więc może byśmy tak...
00:05:48:Zaszaleli, a resztę się zobaczy!
00:05:51:Ależ, skarbie
00:05:53:Przestań tak nalegać!
00:05:56:Wyluzuj!
00:05:58:No i hej, nie szalej tak!
00:06:01:Ptysiu, pobaraszkujmy, hej!
00:06:06:Hej, pobaraszkujmy, hej!
00:06:53:Zaszyjmy się w tych zasłonach...
00:06:56:One skryją nas
00:06:58:Chciałbym, abyś...|...była dla mnie m i l u t k a ...
00:07:03:Zostaw mnie w spokoju!
00:07:08:Proszę, nie przeciągaj struny!
00:07:14:Cóż żem ci uczynił?
00:07:16:Czemuż się wykręcasz?
00:07:19:Szaleniec!
00:07:21:Już ja cię znam!
00:07:23:Bara-bara z Ptysiem?
00:07:26:Bara-bara z Ptysiem!
00:07:28:Bara-bara z Ptysiem
00:07:31:Bara-bara z Ptysiem!!
00:08:06:No, to koniec z żartami, pora na igraszki
00:08:11:Tylko uściski i całusy i takie tam...
00:08:16:Okay, okay, poddaję się.
00:08:21:Zrobię, czego tylko zapragniesz
00:08:26:Sza... nie mów nic...|bo chwila minie...
00:08:31:A ty zatrać się we mnie
00:08:36:<Tak, macie rację, znowu refren, eh...- przyp. tłumacza>
00:08:38:Baraszkowanie z Ptysiem, tralala!
00:08:41:Siabada, ty i ja, mydełko Fa!
00:08:43:No i bara-bara
00:08:52:Masz więc, czegoś chciał, cała jestem twoja
00:08:57:Będę dla cię miła i nawet dam ci klapsa
00:09:01:Doloż moja, dolo,zostanę obity
00:09:06:Cóż ja muszę robić dla swojej kobity...
00:09:10:<resztę piosenki dośpiewajcie sobie sami - przyp. tłumacza>

Jeszcze lepiej to się czyta ogladajac


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#22 2007-12-07 18:13:01

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Ja też miałam to tłumaczenie Świetne było
Można było boki zrywać ze smiechu zwłaszcza scenę z tą piosenka oglądając
Ale i tak nic nie pobije mojego tłumaczenia Swades z tekstami niektórych piosenek m.in. Yeh Tara Woh Tara, ale tam tekst był raczej niesmaczny lekko mówiąc, więc zaraz odszukałam normalne tłumaczenie tego filmu.

Offline

#23 2007-12-07 18:21:42

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Po prostu ten koleś co tłumaczył Swades przeholował


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#24 2007-12-07 18:41:22

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Hrithik napisał:

Po prostu ten koleś co tłumaczył Swades przeholował

Delikatnie rzecz ujmując przeholował, to co on tam powypisywał...szkoda słow!

Offline

#25 2007-12-15 19:54:59

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Ja to zostawiłam specjalnie "na pamiątkę", bo tak przetłumaczyć i dopasować do wizji to też trzeba umieć

Offline

#26 2007-12-31 00:39:07

Nandita

Wkręca się

8903997
Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 195

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

A więc tak:
Obejrzalam to już 2 razy i z chęcią obejrzę 3 (albo i więcej ) Hrithik świetnie tańczył, zawsze mi się podobało jak on sie tak wyginał i w ogóle... Fantastycznie wyglądał w parze z Aish (a własnie, czy oni grali w jeszcze jakimś filmie razem? ) I ładnie mu w dłuższych włosach...
Podobało mi się to że był takim perfekcjonistą, był przygotowany na każdą ewentualnośc. Tak jak Sean Connery w "Osaczonych" (ogólnie fabuła była dość podobna )
I jeszcze Hrithik miał śliczne spojrzenie... Wcześniej się jakoś nie przyglądałam jego oczom.. A ładne są
Tak... Po tym filmie zaczynam się do niego pomału przekonywać... A jeszcze jak przeczytałam w tych ciekawostkach że sam wyczyniał te szalone rzeczy to jeszcze bardziej go polubiłam
Ogólnie film naprawdę warty obejrzenia, nawet mojej mamie się podobał (braciszek tez był zachwycony )


ריקודי עם לעולם!

Offline

#27 2008-02-08 22:58:47

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Cóż, tłumaczenie Dhoom może przejść do legendy (uwaga, chyba że ja się za takie coś wezmę i przebiję ) jednak filmik się ogląda przyjemnie z komentarzami. Tak jak w starym Don - skąd się wzięła ta lina?

Offline

#28 2009-04-11 13:57:36

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Hrithik napisał:

Ja miałem takie tłumaczenie Dhoom - Shikdum

00:05:06:A może by tak małe bara-bara?
00:05:26:Gdy nikogo wokół nie ma |tylko ty i ja...
00:05:31:Tą chwilą się cieszę, |więc może byśmy tak...
00:05:33:Zaszaleli, a resztę się zobaczy!
00:05:41:Nikogo wokół nie ma |tylko ty i ja,
00:05:46:Cieszę się magią tych chwil, |więc może byśmy tak...
00:05:48:Zaszaleli, a resztę się zobaczy!
00:05:51:Ależ, skarbie
00:05:53:Przestań tak nalegać!
00:05:56:Wyluzuj!
00:05:58:No i hej, nie szalej tak!
00:06:01:Ptysiu, pobaraszkujmy, hej!
00:06:06:Hej, pobaraszkujmy, hej!
00:06:53:Zaszyjmy się w tych zasłonach...
00:06:56:One skryją nas
00:06:58:Chciałbym, abyś...|...była dla mnie m i l u t k a ...
00:07:03:Zostaw mnie w spokoju!
00:07:08:Proszę, nie przeciągaj struny!
00:07:14:Cóż żem ci uczynił?
00:07:16:Czemuż się wykręcasz?
00:07:19:Szaleniec!
00:07:21:Już ja cię znam!
00:07:23:Bara-bara z Ptysiem?
00:07:26:Bara-bara z Ptysiem!
00:07:28:Bara-bara z Ptysiem
00:07:31:Bara-bara z Ptysiem!!
00:08:06:No, to koniec z żartami, pora na igraszki
00:08:11:Tylko uściski i całusy i takie tam...
00:08:16:Okay, okay, poddaję się.
00:08:21:Zrobię, czego tylko zapragniesz
00:08:26:Sza... nie mów nic...|bo chwila minie...
00:08:31:A ty zatrać się we mnie
00:08:36:<Tak, macie rację, znowu refren, eh...- przyp. tłumacza>
00:08:38:Baraszkowanie z Ptysiem, tralala!
00:08:41:Siabada, ty i ja, mydełko Fa!
00:08:43:No i bara-bara
00:08:52:Masz więc, czegoś chciał, cała jestem twoja
00:08:57:Będę dla cię miła i nawet dam ci klapsa
00:09:01:Doloż moja, dolo,zostanę obity
00:09:06:Cóż ja muszę robić dla swojej kobity...
00:09:10:<resztę piosenki dośpiewajcie sobie sami - przyp. tłumacza>

Jeszcze lepiej to się czyta ogladajac

Też to miałam.,.,., masakra,..,., Ale Swades i tak to przebil.,.,.,

Offline

#29 2010-03-30 17:45:58

 Abi-Aish

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 504
Opis: I love Johny Abraham:*
Aktorka: Bipasha Basu i Konkona Sen
Aktor: Johny Johny Johny :*
Duet: Bipsha&Johny:*

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Opowiem wam historie o mnie.To było tak:
    Pożyczyłam mamie 20 zł,a brakowało masła więc poszłyśmy do Bomi w Ferio,po zakupach zajszłam do Media Mark,bo chciałam zobaczyć ceny SIM2 cztery pory roku,ale to szczegół...Z pół kilometra ujzał mi się napis DHOOM,pobiegłam zobaczyć po ile,okazało się że po 19.99zł,pobiegłam do mamy i spytałam sie ,,Możesz mi oddać kase,bo zobaczyłam ten baniacki film który ogladałam na seans24?"
Mama dała mi 20zł,kupiłam...
Gdy szłam do Biedronki z mamą,cos mi nie grało,stojąc w wielkiej kolejce w mięsnym obejrzałam okładkę i patrze DHOOM,jaka wtopa i mówię do mamy "Kupiłam zły film,miał być DHOOM2,chodź ,idę zwrócić"
-Nie-mówi Mama



Pamiętajcie jak zobaczycie super film "SPRAWDŹ"

Gdy obejrzałam DHOOM, powiedziałam:
            "ALE SUPER FILM,TAKI SUPER JAK DHOOM2

Offline

#30 2012-07-10 12:54:43

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Ciekawostki z DHOOM i DHOOM 2

Podoba mi się wywiad z Hrithikiem, fajnie że brał udział we wszystkich scenach kaskaderskich, bo takiej okazji nie można zmarnować


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Antigua & Barbuda Saint Martin Franco Diving Center